Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit lehet tenni a rosszindulatú kollegákkal? fórum

Mit lehet tenni a rosszindulatú kollegákkal? (beszélgetős fórum)

20. 23f06ac886 (válaszként erre: 16. - Scherlock)
2022. máj. 31. 23:10
Hogyan lehet valakivel nem bunkón társalogni?
19. 23f06ac886 (válaszként erre: 16. - Scherlock)
2022. máj. 31. 23:07
🙃
18. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 16:46
Leszarod, es dolgozol. En is dolgoztam ilyen helyen. Egyszeruen nem folytam bele.
17. Gaiha (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 10:43

Nos én fogtam magam és odébálltam , mert mérgező környezetben a legszarabb dolgozni, mivel ez teszi ki az életünk egy nagy részét. Szerencsém is volt mert a cégnél maradhatok, csak másik részlegen más pozícióba.

Én tényleg azt tudom javasolni , ha annyira rossz és ilyen érzéssel is mész be, inkább nézelődj . Hosszabb távon jobb lesz

16. Scherlock (válaszként erre: 13. - Bichi)
2022. máj. 31. 10:33
Khmmm, igen, ki bizony. 🙃
2022. máj. 31. 06:31

Nem szidom őket, annyit mondtam rosszindulatúak... De nagyon... Pár napja egyfolytában azt hallgatom hogy a másik aki épp nincs ott mennyire szar... Mindenben... Emberileg, munkában mindenhogy. Aztán ha épp vele dolgozok, ő dettó ugyanígy szidja a többieket.


Megy a ráerös munka, mondjuk engem zavar ez a fokú bürokrácia ami megy, az ügyfeleket se nézik semmibe. Nincs senki, napok óta de 3 nap mulva adnak időpontot... Nem egy nyugdíjas állás lesz az tuti.

14. 23f06ac886 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 02:10
Egy ilyen vállalti kultúrát legalább 3-5 év mire meg lehet változtatni. Bár tudok olyan cégről, ahol húsz év alatt hatvan százalékban sikerült javítani. A 30 fős vállalatnál húsz év alatt legalább nyolc ezren megfordultak, nem papírforma szerint legalább évente ezren is dolgozhattak a cégnèl.
13. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 23:37

Szerintem ez egy költői kérdés mindössze. Mit lehet tenni a felmondáson kívül? Hallgatod tovább és nem veszel róla tudomást, vagy hallgatod tovább és hozzászólsz. Mit szeretnél? Megnevelni őket?

Mondjuk ha jobban belegondolok, akkor most te is kibeszéled őket...

2022. máj. 30. 21:29

Pár napja dolgozol egy helyen...


Vajon neked így pár nap után, hogy lehet ilyen véleményed, ha te nem vagy ugyan olyan?


Én még hetek múlva sem tudtam volna véleményt formálni a kollégáimról úgy, hogy már ismertem őket évek óta csak nem, mint kollégák...


Ha bármiért nem érzed jól magad, akkor lépj ki. Nem bírod! Így miért kínzod magad?


Lehet, hogy nem megy a ráérős munka sem? Így egyszerűbb másokra fogni?

11. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 21:15
Ugyanígy jártam. Szép csendben meghúztam magam, aztán mégis jól belekevertek valami vitás ügybe, és próbaidő alatt fel is mondtam.
10. janszi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 20:41
Előbb-utóbb kikészülsz,meg is várhatod hogy ez bekövetkezzen :(
2022. máj. 30. 20:18

Konkrétan ebben a közel azonos munkakörben, de valószínűleg a többiben is ez megy, hogy szidják egymást... De nagyon durván. Persze egymás szemében meg nyalifali. Undorító. És a ranglétrán ez miatt senki nem jut feljebb.

Sajnos a fülem nem tudom bedugni, mert emberekkel kell beszélnem közben.

Konkrétan nem akarom leirni milyen munka, meg hol, de emberekkel, ügyfelekkel való kapcsolattartás.

8. 23f06ac886 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 20:05

Tudnék ajánlani szakirodalmakat, ami elmagyarázza ennek ok-okozatát.

Meg lehet változtatni egy közösséget, de az sok időt és energiát igényel.



Ha úgyérzed hogy nem tudsz azonosulni a közösséggel, akkor többi hozzászólval együtt én azt tudom javasolni, hogy váltsál. Ha rövidtávon nagyon kötöttek a lehetőségeid, akkor különüljél el a többiektől és figyelj a munkád minőségére.

7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 19:43

Ez nagyon rosszul hangzik.

Bár olyan munkahely talán nincs is, ahol minden rendben van mindenkivel, nincs egymás háta mögött sutyorgás, a főnök is "normális", és nincs pletyka; megy minden, mint a karikacsapás.

De ez, amit írsz, hogy mindenki szid mindenkit, kibeszélik egymást, ez hosszú távon elviselhetetlen. Én biztos nem bírnám.


De mi az, hogy ráérős munka, és ezért van idő kibeszélni egymást? Milyen az a ráérős munka?

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 19:37

Ilyen helyről, csak elmenni tudsz. Ha megteheted, dugd be a füled és hallgass zenét.

Ezek az emberek már régen összeszoktak gondolom és ez a pletyi élteti őket.

5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 19:36

Tegyél be egy fülhallgatót ha teheted ,egyébként meg ahogy előttem írták.

Sajnálom,,közben keress új helyet.

2022. máj. 30. 19:32
Ignoráld őket. Tudom, hogy nehéz, de mást nem tehetsz. Megszoksz vagy megszöksz.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 19:30

Vagy megszoksz vagy megszöksz.

Semmit nem tehetsz ellene.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 19:30

A legjobb ötletem az h hagyd őket figyelmen kívül, mert semmit nem tudsz csinálni ez ellen.

De.

Ha nagyon akarod bosszantani őket, mosolyogj miközben nem figyelsz rájuk.

2022. máj. 30. 19:19

Sziasztok!

Pár napja dolgozom egy helyen. De én még ilyen rosszindulatú, pletykás, utálatos csapattal nem dolgoztam mint "ezek"...

Mindenki szid mindenkit az adott munkakörben, persze nem egymás szemébe, hanem egymás háta mögött.

Gondolom már engem is, ebben biztos vagyok, bár én senkire nem mondtam semmit.

Felmondani nem akarok "még" ez miatt, de engem ez annyira zavar. Jó mindenütt vannak dolgok én tudom, de ez már durva.

Ha mindneki a munkájával lenne elfoglalva, és nem egymással, nem lenne ez de egy elég könnyű, ráérős munka, van idő kibeszélni egymást.

Én nem tudom ezt kezelni nekem szörnyű érzés ezt hallgatni.

Mit tudnék tenni a felmondáson kivül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook