Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni az olyan kollégákkal, akik csak a telefonnak élnek egész munkaidő alatt? fórum

Mit lehet tenni az olyan kollégákkal, akik csak a telefonnak élnek egész munkaidő alatt? (beszélgetős fórum)


dec. 13. 19:10
Sok ember manapság telefomnfüggő!!!!!
28. globus (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
dec. 11. 07:25
Gondoltam, hogy kitaládod. Az!
27. Channa* (válaszként erre: 26. - Enissa)
dec. 8. 15:48

Az egészre vonatkozik.


Nekem, soha eszembe sem jut bármiért szólni bárkinek, a főnök meg tőlem aztán sosem tudja meg, ha ilyet látok.


Azt gondolom, hogy az ember a munkahelyén "viselje" el a többieket. Mindenkinek van valami flúgja, mindenki csinál olyat, ami a másiknak nem tetszik.


A fizetésünk, jutalmunk nem hiszem, hogy azon múlna, hogy másokkal foglalkozunk. Miattam az biztos, hogy senki nem lesz munkanélküli és senki nem fogja rosszul érezni magát, így soha, sehol nem tennék fel olyan kérdést, hogy mit tehetek az ilyen vagy olyan kolléga ellen.

Persze, ha bánt, akkor lerendezem, de sokszor inkább amellett döntök, hogy csinálja, ettől én nem leszek rosszabb, a főnök pedig ha ad mások véleményére és nem ő győződik meg a történésekről, akkor nálam úgy is leszerepel.


Volt rá példa, hogy kolléganő mindenkire hazudott. Megkérdeztem a főnököt, hogy kap e fizetés emelést vagy jutalmat azért, amit csinál. A válasz az volt, hogy nem. Erre csak annyit mondtam, hogy akkor nem értem!

A főnök viszont értette, hogy miért kérdeztem;)

26. Enissa (válaszként erre: 25. - Channa*)
dec. 8. 14:48
A fizetésnél, ami külön bekezdés, de mindegy, szívom a véred. :)
25. Channa* (válaszként erre: 24. - Enissa)
dec. 8. 14:36
Ott van a végén a kacsintós jel;)
24. Enissa (válaszként erre: 18. - Channa*)
dec. 8. 13:28
Oké, de ismerve a felhozatalt, senkit nem akarok megbántani, és nem is FI-re gondolok, még valaki félreértheti. Ilyennel még viccelni is kockázatos, és pont még a kacsintós jeled sem volt mögötte.
23. Bichi (válaszként erre: 1. - Ditta25)
dec. 8. 13:24
Nekem mondjuk ez pont büntetés lenne, hogy egész nap a telefonomat nyomkodom...
22. Karmol (válaszként erre: 20. - Apeeng)
dec. 8. 12:22
Azert az szar, ha a munkahelyen leamortizaljak ilyennel.
21. Karmol (válaszként erre: 17. - Enissa)
dec. 8. 12:18
Pontosan. Bar szerintem Channa csak viccelt.
20. apeeng
dec. 8. 12:15
ha nem te vagy a főnök, hagyd a fenébe...ennyire hiányoznak a haragosok?
19. Karmol (válaszként erre: 12. - Globus)
dec. 8. 12:12
Az apam regi munkahelyen a Google, Gmail is Le volt tiltva. A program hibajavito atirta maganak a cuccokat, ha lett volna valaki, aki utananez, ugy tunt vokna, a nagyfonok chatel velem magyarul XD A programozo unatkozott...
18. Channa* (válaszként erre: 17. - Enissa)
dec. 8. 12:01

Persze, tudom;)

Azt gondolom, hogy felnőttként érzi, hogy csak viccelek...

17. Enissa (válaszként erre: 4. - Channa*)
dec. 8. 10:25

Ha titkos felvétellel akar brillirozni még ő ütheti meg a bokáját, személyiségi jogok megsértése miatt.

Nálatok a bankban is kell figyelmeztetni még az ügyfeleket is, ha hangfelvétel készül, beleegyezik, vagy sem, ha nem, mehet személyesen intézkedni, a videó felvétel meg főleg gond. Ilyenre ne biztasd!

16. Enissa (válaszként erre: 1. - Ditta25)
dec. 8. 09:44

Szerintem annyit tehetsz, hogy helyette nem végzed el a munkáját.

Ha nem végzi el senki, majd észreveszik és tesz ellene a felettese.

Jó munkakör lehet, ahol erre van idő.

15. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Globus)
dec. 8. 09:35
Ott én is dolgoztam. Mivel eleve telefont gyártott, nem lehetett a termelési területre bevinni. Nálunk be lehet, ha nagyon sürgős kiszaladsz. De a termelésben max akkor telózhatsz ha mentőt hivsz. Kb. Mondjuk rajtam kívül nem sok ember tartja be. Én is csak azért, mert munka közben nem érdekel a telefon. Szünetben sem. Beszélgetni, nevetni szeretek jobban. Ezért is jó a kapcsolatom mindenkivel. Hiszem, hogy ezért. 😊
14. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - De16c8f9e6)
dec. 8. 09:21
:DD
13. Giba81 (válaszként erre: 7. - Globus)
dec. 8. 08:33
Nem baj az.🙂
12. globus (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
dec. 8. 07:34

Úgy tudom, bizonyos helyekre (multi, F-fel kezdődik) be sem lehet vinni.

Tesóm kivételezett, mert a munkájához kell, és annak rögzített az IMEI száma. Nincs olyan, hogy holnap másikkal jön.

Céges számítógépeken legtöbb domain le van tiltva.

dec. 8. 07:28
mint dolgozo te nem tehetsz semmit csakha te lennel a fonok!
dec. 8. 07:19

Sokat nem, ha nem te vagy a főnök!

Max. tedd ugyanazt, amit ők, és próbáld meg a nagy hangzavarban túlkiabálni őket, mondván hogy egyébként a nagy hangzavartól nem hallja a teló-partnered, mit is mondasz neki.

Talán értenek belőle, ha nem akkor kisnyúl. :))

Ha egy idő után sem változik semmi, és a főnök sem tesz rendet, vagy megszoksz, vagy megszöksz.

dec. 7. 23:14
Felhívni mondjuk. :)
8. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Globus)
dec. 7. 23:10
Én sem. Többiek sem. Teló helyett beszélgetünk és egy csomót röhögünk. Ha jó csapat kerül össze hozzuk a formánkat. 😊
7. globus (válaszként erre: 6. - Giba81)
dec. 7. 21:56
Én semennyit. Ezért itthon jól bepótolom 🙂
dec. 7. 21:07

Jó a munkahelye.

Én is telózhatok bármennyit.

dec. 7. 21:05
Call center?
dec. 7. 21:02

Áruld be a főnöknél! Készíts videó felvételt, hogy legyen bizonyítékod, hátha kirúgják.


Bár a fizetésed nem lesz több, max. a munkád, de a te döntésed;)

3. 1872ce0988 (válaszként erre: 1. - Ditta25)
dec. 7. 20:59
nincs munkájuk? tennivalójuk?
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Ditta25)
dec. 7. 20:51
Nem kell tenned semmit, hacsak nem vagy a főnökük.
dec. 7. 20:38
Mit lehet tenni olyan munkahelyen akik csak a telefonnak élnek egész munkaidő alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook