Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit lehet kezdeni az OTP SZÉP kártyán maradt összeggel, ha már nem tudjuk felhasználni? fórum

Mit lehet kezdeni az OTP SZÉP kártyán maradt összeggel, ha már nem tudjuk felhasználni? (tudásbázis kérdés)


2019. nov. 27. 15:38

Régi a fórum, de hátha még valaki olvassa.

Igényeltem pótkártyát, a díjat már kb egy hete elutaltam.

Mennyi az átfutási idő, hogy megérkezzen a kártya?

Valaki intézett már ilyet?

Kari előtt nem bánnam ha megérkezne az új.

2018. júl. 12. 22:38

Sziasztok! Régi a fórum, valakinek még van ilyen kártyája?

Napok óta nem működik az egyenleglekérdezés. Csak teker, teker, időtúllépés miatt kidob. Valaki megpróbálná sajátjával, ha van?

2016. máj. 10. 22:08

Köszönöm a segítséget!

Nézegetem a helyeket.Éttermek csak vendéglátás alszámlást fogadnak el.

12. Evica1973 (válaszként erre: 9. - Csibike77)
2016. máj. 8. 12:57
Enyém is pihenőkártya, de vendéglátás zsebbel. Nézz utána, mert nem mindegy milyen zsebről van szó.
2016. máj. 7. 21:46
Viszont családon belül, vagy ismerősi körben is fel lehet használni. Apum kártyájáról, hogy ne vesszen el az összeg öcsémék nyaralásába fizette be (le volt már foglalva a szállás és előleg vagy mi címen fizetett bele. Foglalót már jóval előtte fizette öcsém)
10. Ditta323 (válaszként erre: 9. - Csibike77)
2016. máj. 7. 21:42
Nem, mert éttermek is elfogadják, ahol nincs szállásra lehetőség. Illetve rá lehet keresni az otp szép.portálon, hogy melyik zsebet hol fogadják el.
2016. máj. 6. 15:59
Sajnos pihenő kártya,tehát szállásra lehetne felhasználni.
2016. máj. 6. 06:38

SZállás vagy vendéglátás vagy rekreáció? Ezek a zsebek léteznek, változó, hogy hol lehet felhasználni.

Csak megsúgom, ismerek olyan vendéglátóst, aki lehúzza neked feketén, aztán kp.-ben 60-70 %-át odaadja. Nem Bp-n lakom, meg nevet amúgy sem mondanék, de gondolom nem ő az egyetlen. Kérdezt meg ismerőseidet.Tudom igy is veszteség neked, de legalább nem az egész veszik. Ha vendéglátás zsebről van szó, akkor meg elfogadják nagyon sok étteremben, mekiben, nálunk pl. hentesboltban, és nem kérnek személyit, pl. a férjem is szokott az enyémmel fizetni úgy, hogy nem vagyok ott.

2016. máj. 6. 06:23

Hentesnél vegyetek rajta húst vagy bármit, ami ott kapható, illetve étteremben is tudtok fizetni vele.

Ne hagyjátok elveszni! A mi hentesünknél lehet kapni olajat, tésztát, konzerveket, stb. is. Ezek sokáig elállnak.


Átvenni? Hát nem hiszem, hogy ezt átveheti valaki, meg amúgy is. Ki tudna/akarna ezért fizetni?

2016. máj. 5. 15:01

Köszönöm a segítséget.

Sajnos betegségem kezelése(kemó)végett bizonytalan ideig nem tudunk utazni de ha nem lesz más ezt tesszük.Egyébként már rég felhasználtuk volna.

2016. máj. 5. 14:33
foglalj le egy későbbi nyaralást, az összeget előre is le tudod vonatni, mint előleg!
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Csibike77)
2016. máj. 5. 14:12
Fizess be egy nyaralást.
2016. máj. 5. 13:42

fizessetek be valahová

úgy tudom, hogy előlegként is lehet fizetni vele...


mi a szabadidővel jártunk így, de sokszor megyünk mostanában állatkertbe :D

2016. máj. 5. 13:40

65000.-Ft van kártyánkon de már nem tudjuk felhasználni Május végéig.

Tudnátok megoldást ajánlani,esetleg valaki átvenné?

Előre is köszönöm a segítséget!

2016. máj. 5. 13:37
SZÉP pihenő kártya

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook