Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit jótékonykodtok, vagy adakoztok karácsonykor? fórum

Mit jótékonykodtok, vagy adakoztok karácsonykor? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 8. 16:52
A Nyugati téren cipősdoboz gyűjtő akciót szerveztek, amibe ajándékot csomagolva lehet segíteni a rászorulókon. A dobozba ajándék és becsomagolva lehet leadni a Westend bejáratánál lévő sárorban.
2008. nov. 28. 18:32
Én kaptam a nem kézzel festő Művészek Kiadójától egy csekket, azt be is fizettem. Jó szívvel tettem.
2008. ápr. 11. 22:35
20 évig jótékonykodtam...az iskolának (nagyon sok pénzt költöttem a gyerekekre). Szeptembertől ez megszűnt. Kiapadtak a források.:((
8. NOA
2007. dec. 13. 07:27
Jótékonykodom egész éveben egy gyermekkorháznak, karácsonykor nem adakozom, de ha becsenget valaki -mert szokott ételt kap egy üveg bort.
2007. dec. 13. 06:54
Valószínűleg a szerénységem az oka, hogy nem tartom számon a "jótékonykodásaimat"...:)) Ugyanennek a kisebbségi családnak már adtunk konyhaszekrényt, ruhákat is. Sőt, amikor sok barackunk termett, azt is vittem a gyerekeknek.
2007. dec. 6. 20:58
Évek óta ugyanazt az alapítványt támogatom pénzösszeggel, a Gyermekétkeztetési A.-t, nagyon meghat és egyben megráz az amikor gyerekek éheznek, esetleg dogozó szülök mellett is.Ezenkívül kisebb adományok,játékok, ruhák,élelmiszer.
2007. dec. 6. 18:58
igen, egész évben.
2007. dec. 6. 18:58

Én szoktam. Sokszor, kicsiket. Nagy adakozásra nem futja.

Alapítványnak, ovinak, sulinak, szegényebb családoknak.

2007. dec. 6. 18:55
Igen.
2007. dec. 6. 16:47
Általában nem kifejezetten, de az idén - és ez független a karácsonytól - egy csomó régi faanyagot adtunk oda egy kisebbségi családnak, fűteni. Egész télen elég lehet nekik. Ez volt a "napi jócselekedetem"...:))
2007. dec. 6. 16:38
Adakoztok, vagy jótékonykodtok valamit karácsony körül, vagy esetleg az év más hónapjaiban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook