Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelent Neked ez a szó, hogy Anya? fórum

Mit jelent Neked ez a szó, hogy Anya? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 3. 10:01
mit jelent az a szó ,hogy anyja.
2011. márc. 27. 13:02
Nem sok mindent jelent számomra.
2011. márc. 27. 12:53

K:"Mit jelent Neked ez a szó, hogy Anya?"

V: gyomorgörcs

...és remélem,hogy semmi olyat nem örököltem tőle,hogy én is ilyen legyek,vagy így viselkedjek


1.hsz-re: hát igen...bajban voltam gyerekfejjel az anyáknapját illetően és felnőttként szintén.Akárcsak ha névnap,szülinap,vagy tulajdonképpen bármi miatt muszáj szót váltanunk.Ja.

16. paskati (válaszként erre: 6. - Diderke)
2011. jan. 27. 09:02

Szervusz Ismeretlen!

Ne haragudj, nem okos akarok lenni, csak megértelek. Beszélj a lányoddal! A problémáink attól válnak problémává, hogy nem beszéljük meg őket. Mond el az érzéseidet és azt is, neked mennyire hiányzott az önzetlen szeretet, az édesanya ölelése! Talán megérti a Te "önző" szeretetedet.

15. Liza40
2010. aug. 12. 12:14
Csodálatos, soha véget nem érő szeretet, tisztelet, önzetlen segítőkészség, bátorság és minden földi jó! :-)))
2010. aug. 12. 11:31
A világmindenséget, örökkévalósággal!!!
2010. aug. 11. 21:21

"Az édesanyám: a haja fehér,mint a hó.

Oly hajlott, oly megtört,

Oly szent, oly önfeláldozó..


A legjobb falatot

A szájától vonta meg,

Nőttek a gyerekek, de ő közben megöregedett.


Egy őszhajú asszony, a kabátkája csupa folt,

Mert egyetlen kincse

A fia mosolygása volt.


Ó, mily koldus és árva vagy nélküle,

Mert őt pótolni nem tudja senki sem.

Ezt a jószívű, őszhajú asszonyt:

Az egyetlen édesanyát.


Gyorsan csókold meg elfáradt homlokát,

Nem a sírjára kell néki száz virág.

Addig gondozzad, ápoljad, óvjad

Az egyetlen édesanyát!"

2010. aug. 11. 21:09
Mindent! :-)
2010. márc. 13. 19:41
A legfontosabb ember az életemben! Hisz neki köszönhetem, hogy élek!
10. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Diderke)
2010. márc. 13. 19:33

Én már sajnos a temetőbe megyek anyák napján, szegény édesanyámhoz.

De!

Olyan boldogság tölt el mikor a gyermekeim unokáim köszöntenek fel, mindig elbőgöm magam, olyan édesek, főleg az unokák.

Ezt szavakba önteni nem lehet!

2010. márc. 13. 19:26
Nagyon sokat egyszoval mindent barmit megtennek erte csak ,hogy lassam nyugodtan boldogan nevetni
2009. máj. 3. 23:10
A világon a legszebb szó Anya, Édesanyám!
2009. máj. 3. 19:02
Nekem sosem volt Anyukám 1 hetes baba voltam mikor otthagyott a nagyszüleimnél.Nagyon nehezen tudtam ezt elfogadni,soha nem is látogatott,nem tudtam neki megbocsájtani.Sajnos már nem él,igy utolag bánom és nagyon bánt hogy nem kerestem én meg,sokat gondolok rá!
2009. máj. 3. 17:47
Nekem él édesanyám csak az a baj,valahogy sosem tudta kimutatni a szeretetét.Érdekes fordulat történt, született egy lányom és Ő meg úgy érezte megfolytom a szeretetemmel.Pokoli ürt érzek,és valami hiányzik, de nagyon.Itt van de nem érem el.
2009. máj. 3. 17:42
Fél éves a kislányom.Idén már más értéke van ennek a napnak .Az édesanyám 5 éves koromba meghalt.Ha ünnepség volt az oviban,iskolában,amíg mindenki odaadta a mamáknak, anyukáknak a virágokat,én csak álltam a helyemen.Idén már érzem,mekkora dolog ez!Talán a 27 évem alatt MOST ELŐSZÖR!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 3. 17:42
Ez egy nagyon jó kérdés! Mást írnék ha a saját anuykámra gondolok, meg mást, ha a gyermekem és a saját kapcsolatomra. Nem is tudom pontosan megfogalmazni.
2009. máj. 3. 17:42
Szerintem is,csak most én ugy éreztem a lányomon mint ha egy kötelező dolgon kellettvolna résztvennie,és ez nagyon fáj.Hát ez van.
2009. máj. 3. 17:39
Minden évben megköszöntöm anyukámat valamivel, de nagyjából ennyi. Nem egy napról kell szólnia ennek, hanem sokszor 365-nek.
2009. máj. 3. 17:37
Kíváncsi lennék kit hogyan érint meg az anyák napja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook