Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? fórum

Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? (beszélgetős fórum)


2008. máj. 6. 07:20
Most vettem Clinique szappant,zsíros-kevert bőrre.Meglátjuk használ e valamit!
177. 5b228c20f3 (válaszként erre: 176. - Pannita)
2008. máj. 5. 19:44

Szia!


Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?

Van egy gyógyszer, ami nagyon jó hatást érhet el, ha fiatal vagy. Idősebbeknél nem használ.

176. Pannita (válaszként erre: 174. - 2dfdc4af73)
2008. máj. 5. 18:23

Szia.


Hát az az igazság, hogy nekem nem jött be. De lehet azért mert nem használtam elég ideig. 1 dobozzal vettem és mikor kifigyott, belefogtam egy újabb bőr-rondító kisérletbe :)

Én is már rengeteg krémet, pakolást, szappant, stb használtam és sajna még most is tiszta pötty vagyok. De dokihoz azért nem megyek, mert már 4x voltam és nagyon rosszak a tapasztalataim... :( Most épp az Elicina krémet használom, de még csak a 2. hétnél járok. Változás még nem észlelhető. Vagyis igen. Kijött még vagy 5 nagyobb pati, de talán ez a tisztulás jele (remélhetően).


Szerintem azért nyugodtan próbáld ki, mert mindenki más, lehet neked pont jó lesz a Vichy.


Üdv

Anita

175. kedike (válaszként erre: 171. - Fa72c95d08)
2008. máj. 4. 01:27

Jól hangzik, érdekelne.

Szerencsére közben sikerült regenerálódnom, főleg az Ilcsis cuccoknak köszönhetően. Meg a Logona is jó

174. 2dfdc4af73 (válaszként erre: 173. - Pannita)
2008. máj. 4. 00:35

Szia!

köszönöm válaszod, már csak egy kérdésem lenne: használ szerinted? ( a krém is) Mert annyi mindent kipróbáltam és már csak ebben bízom...

173. Pannita (válaszként erre: 172. - 2dfdc4af73)
2008. máj. 3. 21:16

Szia Angelgirl.


Lehet kapni recept nélkül. A lemosója olyan 2000-2500 között van, a krém pedig olyan 4000 körül. Szerintem nagyon gáz a krémben, hogy pumpás dobozban van, és a fele sem jön ki belöle, pedig amúgy sem egy nagy adag. Nekem egy hónapig volt elég:( de a lemosó az nagyon jó!


Üdv

Anita

2008. máj. 3. 20:13

Vichy Normaderm milyen árban van(nak)?

Gondolom recept nélkül is lehet kapni, igaz?

171. fa72c95d08 (válaszként erre: 170. - Kedike)
2008. ápr. 15. 19:55
Mézglicerines szappan helyrehozza, tudok egy jó minöségüt. privin segíthetek
170. kedike
2008. ápr. 15. 16:31
Ez a sószappan kicsinált engem :(((
2008. ápr. 15. 01:09

Diófalevélteás lemosás reggel-este vagy

Kamillás lemosás reggel-este

Napi egy liter csalántea fűből és nem filterből!

fűszeres, sós, savanyú ételek mérséklése!

Korábban írták a citromlevet az is segít.

2008. ápr. 13. 18:36

AHA biológiai hámlasztó + esemény előtti pakolás, utána pedig GEPA liposzómás gél.

Ezek Ilcsi natúrkozmetikumok, zöldségekből, gyümölcsökből és gyógynövényekből állnak, nem tartalmaznak semmiféle mesterséges anyagot.


NAGYON bevált!!!!!

2008. ápr. 13. 13:45
Nővéremnek aknés bőre volt négy éve és iratott fel orvossal Meromicin meg Dalacin oldatot, napi kétszer leápolja vele a megtisztított bőrét meg én is és nagyon szép lett.
166. Pannita (válaszként erre: 158. - April)
2008. ápr. 13. 13:09

Szia April.


Utána néztem ennek a krémnek, és hát elég jó reklámja van... csak az akciós ára 8500 Ft, és hát az tényleg elég húzós. Bár találtam egy olyan aukciós oldalt, ahol 5000ért lehet rá licitálni. Kicsit már félek belevágni, mert már annyi pénzt költöttem különböző "csodaszerekre"....

165. kedike
2008. ápr. 11. 20:31
Visszaolvasva, látom írtátok, h 5-10 perc után le kell mosni a sószappant. Én a zacskón azt olvasom, hogy száradás után a sókristályokat szárazon kell lepergetni.
164. kedike (válaszként erre: 163. - Mmanoka)
2008. ápr. 11. 17:01

Ma megvettem a teafa szappant és Himalája Sószappant + még valami Holt-tenger bőrradír iszapszappant. Hát meglátjuk.

Én egyébként vega vagyok, így zsíros ételeket nem eszem, viszont nagyon keveset iszok. Pedig sok helyen írták már, hogy fontos a sok tiszta víz bevitele, csak valahogy sose kívánom.

És nagyon stresszes ember vagyok, ez biztos sokat ront az állapoton, egészségen. De hát ez szerintem nem önmagunkon múlik sokszor.

163. mmanoka (válaszként erre: 162. - Kedike)
2008. ápr. 11. 16:03

A teafaolajos szappant én is december óta használom ismét (amit régen használtam kivonták a forgalomból) reggel és este. Egy ideig szépen javult a bőröm de aztán az aknék csak megmaradtak. Nyilván azért mer a szappan a bőr felső rétegét tisztítja az alsó réteget nem.


Nemrég láttam egy receptet a házi sajt készítéséről ki is próbáltam . A maradék tejsavóval pedig nem tudtam mit kezdeni , aztán eszembe jutott hogy kipróbáltam a kecsketejsavós szappant anno és tejsavó, az tejsavó kipróbálom így is . Egyszóval a maradék savóval mostam meg az arcom és szerintem javult is a bőröm. Bár még csak pár napja használom .


Az étkezés is nagyon fontos a szép arcbőrhöz. Köztudottan kerülni kell a fűszeres, és zsíros ételeket és jó ha megiszol 2-3 liter folyadékot naponta. Négy napja diétázom találtam olyat ahol szinte csak olyan dolgokat lehet enni amit ráadásul még szeretek is . Azért kezdtem el mert az elsődleges célom a szép arcbőr, a méregtelenítés és ha emellett megszabadulok néhány kilótol hát külön örülni fogok. :)

162. kedike
2008. ápr. 10. 19:37
Ez a sószappan, tefaolaj szappan jól hangzik, majd veszek én is holnap. A Múzeum körúti biobolt (a Központi Antikvárium mellett BP) nagyon szupi hely egyébként, már úgy is időszerű, h benézzek.
161. kedike
2008. ápr. 10. 19:28

Az a Proactiv nekem csak az első hónapban hozott némi javulást, de mikor a köv. hónapban is kiadtam érte a havi 15ezer Ft-ot, már egyáltalán nem használt.

Szerintem leghatásosabbak a biokozmetikumok, Sante, Logona, Dr Hauschka, ezek 100 % növényi illetve egyéb természetes összetevőkből állnak.

Ilcsiről is csak jót hallottam, de én személyesen még nem tudtam kipróbálni.

2008. ápr. 9. 19:54
Kösz a választ!! De nem érdekes mert ma már voltam szoliba mert már letisztult a böröm csak a pattanások után megmaradt a heg..:S de szolival halványul meg a naptól nyáron:)
2008. ápr. 9. 11:28
amúgy én 2003 októberétől 2004 juniusig szettem roaccutant. azóta ha megjön, megjelenik 1-2 picurka, ami csak engem zavar, más észre sem veszi. Sajnos annyira csúnya volt a bőröm, hogy meg kellett csinálnom a roa kúrát.
158. April
2008. ápr. 8. 16:12

Sziasztok!


Én Elicina krémet használtam a "ragyás" bőrömre és nagyon szépen kitisztult az arcom. A piros betüs napokon előjön pár gyorsan kinyomható és gyorsan elmúló pati, de már nem "ragyás" az arcom.

Egy kicsit drága a krém (7000 Ft körül), de nekem megérte (2 dobozzal használtam, azaz a másodikból még van).

És a bőröm is sokkal simább lett, közbe még most is használom, de mint arcápolót nem tudom, ahhoz azért borsos az ára.

2008. ápr. 8. 12:01

mindenképp közrejátszik az étkezés a bőr állapotához. csinálj egy méregtelenítő kúrát és utána figyelj, hogy mit eszel. csak az elején lesz nehéz. 1 hónap múlva már nem fogsz szenvedni.

élesztőt mézet összekeversz és a megtisztított bőrre felviszed. 20 perc múlva, nedves türivel leszeded.


a méz annak is jó, akinek nincs patija. én rendszeresen használom. csak úgy simán felkenem a bőrre, bevizezem az ujjaimat és úgy masszírozom be a börbe. kiszívja a mérget a bőrből.

156. 28f16f555c (válaszként erre: 155. - Pannita)
2008. ápr. 8. 11:02
Mondok valamit ami haasznál: igyál natúr citromlevet naponta 3x 2 dl kifacsarva.Teljesen rendbehozza a bőrőd.Figyelj az étkezésedre.
155. Pannita
2008. ápr. 8. 10:49

sziasztok.


A kezdeti javulás sajnos megint nem hozta meg az eredményt... :(

A piros betűs napok után megint tiszta rudi vagyok. Nagyon csúnya pöttyök, amelyek még fájnak is.

Nagyon kétségbe vagyok esve. Nem tudom hogy mit kezdjek magammal :( Már az utcára sincs kedvem menni.

Semmi, de semmi nem használ. Már gondolkodtam a Proactivon is, de 10 eFt egy hónapi adag, és hát ha nem is használ megint egy csomó kidobott pénz:((((


Üdv

Pannita

2008. márc. 29. 15:23
Azt szeretném kérdezni,hogy én ugye ez Aknenormin nevű gyógyszert szedtem 5 hónapig ami közben nem szabadott szoláriumba járnom,gyantáznom meg sokmindent! A gyógyszer abbahagyása után mennyi ideig nem szabad szolizni? köszi kb 1hónapja hagytam abba
153. 27525d0da6 (válaszként erre: 152. - Orsi cicuska)
2008. márc. 28. 07:05
Nekem is van teafaolaj szappanom.Gyógynövényesnél,herbáriában,bioboltban kapható.Nem volt drága.Igaz most nem azt használom. Viszont a hegeket sajnos csak a mikro-dermabrázió tünteti el, krémek, lemosók nem.
152. Orsi cicuska (válaszként erre: 151. - Godgoda)
2008. márc. 27. 16:09

Teafaolaj szappan?? Azt hol lehet kapni?Hegekre nem volt jó mi??

Köszi előre is

151. godgoda
2008. márc. 27. 12:10
Én kb. 15 évvel ezelőtt kinlódtam az aknékkal és a teafaolaj szappan hatásos volt.
2008. márc. 27. 12:08
Kösz Virgilius ,én is remélem ,hogy segít .Mostmár a doboz felét elfogyasztottam és olyan mintha jobb lenne ,nem mondom azt ,hogy bababőröm lett ,de most nincs is pati az arcomon csak miteszer ,na de azoktól megszabadulni...
149. 27525d0da6 (válaszként erre: 147. - Lilura)
2008. márc. 25. 08:43
Most én is azt használom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook