Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti milyen krém családot használtok? Ajánlotok? 35 éves bőrre fórum

Ti milyen krém családot használtok? Ajánlotok? 35 éves bőrre (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. Veronika27 (válaszként erre: 65. - Egypt)
2011. febr. 6. 19:33

Na igen...

A másik meg az, hogy van, aki egész életében ilyen krémeket használ, mégsem lesz aknés...

65. egypt (válaszként erre: 62. - Eny***)
2011. febr. 6. 16:09

A gyógynövényipar szintén nagy üzlet valakinek, mint írtam. És nekik nagyon érdekük minden konkurens dolgot rossz színben feltüntetni és rémhíreket kelteni.

Egyébként mindenki tanulta kémiaórán, hogy a paraffint a kozmetikai iparba is használják, ééés? Ez miért baj?

2011. febr. 6. 12:38

Ez így van,ahogy leírod,és akkor még nem ejtettél szót a paraben-ekről.Az egy tömény kőolaj származék.Erősen rákkeltő!

És sajnos szinte minden kozmetikumban megtalálható.

Keress rá a google-ban.El fogtok képedni!

63. Eny***
2011. febr. 6. 09:06

A PAARAFINUM LIQUIDUM-ról van szó. Nekem az összes korábbi krémem, még a szemránckrémem is tarttalmazza ezt, borzalmas:


"Azáltal, hogy a bőrödre kerülve egy olajos filmet képez, úgy befedi azt, mintha műanyag lenne!


Megakadályozza a szabad lélegzését, elfedi a pórusokat, lehetetlenné teszi a bőröd egészséges működését, ami szárazsághoz, repedezett bőrképhez vezet. A bőr pattanásos, aknés lesz (sok pattanás elleni készítmény is tartalmazza) és fényérzékeny.


Amikor bőröd szárad, akkor muszáj bekenni a fájó, húzódó bőrt, és jön az azonnali megoldást nyújtó, 24 órás hidratálás – egy újabb vegyszerrel.

Egy ördögi kör, amit nehéz megkerülnöd, de korántsem lehetetlen!


Figyeld csak: a tusfürdők kiszárítják a bőröd, jöhet a testápoló, ami ideig-óráig látszólag használ, aztán megint jön a feszítő érzés, a fürdés, bekenés"

62. Eny*** (válaszként erre: 38. - Egypt)
2011. febr. 6. 09:01

Ne legyél ennyire naív. Ez egy hatalmas bizniz a kozmetikai és gyógyszeripari termelőknek. Olyan szöveggel fogják reklámozni a vegyszermasszájukat, amit hallani akarsz, de attól még az tömény VEGYSZER. És vannak olyan összetevők pl nálunk kapható termékekben, amiket máshol már betilottak. De hát igen, a pénz irányít mindent, nem az arcbőrünk szépsége, az egészségünk.


"Az ásványi olaj vagy más néven folyékony petrolátum a kőolajból történő benzinkészítés egyik mellékterméke. Színtelen, átlátszó vegyületek keveréke.


Mivel az üzemanyaggyártás mellékterméke, ezért óriási mennyiségben, ráadásul viszonylag olcsón áll a szépségIPAR rendelkezésre. Költséghatékonyan helyettesíti a drága növényi olajakat, ezért előszeretettel használják azok helyett a kozmetikumokban, és sajnos leggyakrabban a babaolajakban (!)."

61. kakukkfű (válaszként erre: 60. - Kisbögre)
2011. febr. 5. 09:49

Hm....Az nem kevés.

Írok privit.

60. kisbögre (válaszként erre: 59. - Kakukkfű)
2011. febr. 4. 17:02

Ha a napi 3-4 liter elegendő akkor igen!

Ásványvizet iszony Nestlé Aquarellt!

59. kakukkfű (válaszként erre: 37. - Kisbögre)
2011. febr. 4. 16:32

Szia!

Szerintem száraz,vízhiányos bőröd lehet.

Iszol elég folyadékot?Mármint vizet?

58. egypt (válaszként erre: 57. - Mkjudit)
2011. febr. 3. 20:59

Én is jobban szeretem pl. a gyógyszertári, kevert krémeket, főleg a gyerekeknek, de azért nem hinném, hogy az Eucerinemtől bármi bajom lesz.:)

Nem is kell meggyőzni egymást, mindegyikünk elmondta a véleményét, és ez így jó.:)

2011. febr. 3. 15:54
Hát jó,azért és megnézem ezután is mit veszek meg,mert nem győztél meg,de én se téged..
56. egypt (válaszként erre: 55. - Mkjudit)
2011. febr. 3. 15:51
Ez igaz, viszont a "rákkeltő anyag" is viszonylagos... Pl. a spenót is rákkeltő, csak olyan iszonyatos nagy mennyiségben, amennyit nem bírnál megenni belőle. Tehát mennyiség, vegyülettípus, stb... nagyon nem mindegy.
55. mkjudit (válaszként erre: 53. - Egypt)
2011. febr. 3. 15:38
Az allergia és a rákkeltő anyagok két külön fogalom.
54. egypt (válaszként erre: 47. - Kisbögre)
2011. febr. 3. 15:29
A haj nem azért hullik. Terhesség alatt általában nem hullik egyáltalán, szülés után viszont kihullik az is, ami azelőtt nem, és ez egyszerre elég soknak tűnik, de teljesen normális folyamat.
53. egypt (válaszként erre: 40. - Mkjudit)
2011. febr. 3. 15:28
A gyógynövényes cuccok szintén üzlet ám valakiknek... Pedig rengetegen allergiásak ezekre (pl. tesóm az Ilcsi-cuccokra), meg ezekről is lehet mindig hallani ezt-azt...
52. kisbögre (válaszként erre: 51. - Zebracsikó)
2011. febr. 3. 13:08
Rendben, köszönöm!!!
51. zebracsikó (válaszként erre: 49. - Kisbögre)
2011. febr. 3. 13:04
bőrgyógyász-kozmetológust keress fel, ne csak "sima" bőrgyógyászt!
50. Veronika27 (válaszként erre: 49. - Kisbögre)
2011. febr. 3. 12:56

Igazán nincs mit, végülis nem is írtam semmi hasznosat :))

Az anyajegyeket tényleg jó átnézetni...nekem is csomót vettek már le, mert rossz helyen voltak.

49. kisbögre (válaszként erre: 48. - Veronika27)
2011. febr. 3. 12:55

Igen, teljes mértékben igazad van!

Akkor keresnem kell egy bőrgyógyászt, bár mondjuk oda el is akartam menni, mivel rengeteg anyajegyem van egyet-kettőt le is kellene szedetni, mivel nagyon rossz helyen vannak!

Köszi

48. Veronika27 (válaszként erre: 47. - Kisbögre)
2011. febr. 3. 12:52
Szerintem egyértelműen hormon, mivel írtad, hogy terhességkor szép volt. De ez akkor sem normális, persze lehet várni, hogy mikor múlik el, de ha zavar, akkor inkább a bőrgyógyász írjon fel krémet, minthogy kidobj csomó pénzt arra, hogy kísérletezz, melyiktől múlik el a hámlás.
47. kisbögre (válaszként erre: 46. - Veronika27)
2011. febr. 3. 12:51

Nincs fél éve hogy az utolsó készült.

Persze azon gondolkoztam hogy lehet hogy a hormonváltozás okozza, mivel most a hajam is hullik mint állat.

Még szoptatok, a kislányom 6 hónapos!

46. Veronika27 (válaszként erre: 45. - Kisbögre)
2011. febr. 3. 12:49

Mikor készült a vérkép?

Háziorvos, beutaló, bőrgyógyászat...

45. kisbögre (válaszként erre: 44. - Veronika27)
2011. febr. 3. 12:49

És milyen orvoshoz kellene mennem?

Amikor terhes voltam gyönyörű volt a bőröm.

Persze a vérképem teljesen hibátlan és nincsen semmi bajom, betegségem.

Vagy ezek szerint lehet?

44. Veronika27 (válaszként erre: 37. - Kisbögre)
2011. febr. 3. 12:41
Szerintem először is ki kellene deríteni, hogy miért ilyen a bőröd, az pedig orvos feladata. Ha ilyen mértékben van kiszáradva, akkor azon egyetlen krém sem fog segíteni, pláne akkor, ha valamilyen belső probléma okozza.
2011. febr. 3. 12:35
Az aranykolloid is jót tesz állítólag a bőrnek. Valaki próbálta már?
2011. febr. 3. 12:30
A sok kis mennyiség szépen összeadódik.
2011. febr. 3. 12:29
Amit megetetnek velünk az is tele van mindenféle "méreggel". Azért mert engedélyeztetve van attól még nem biztos,hogy nem káros az egészségre.Ne bízz meg bennük vakon!
40. mkjudit (válaszként erre: 39. - Egypt)
2011. febr. 3. 12:26
Nem akarlak megbántani,de nem vagy egy kicsit naív? A gyógyszeriparnak is az a célja,hogy minél több beteg ember legyen...De inkább ne menjük ebbe bele,mert teljesen elkanyarodunk a fórumindító kérdésétől!
39. egypt (válaszként erre: 38. - Egypt)
2011. febr. 3. 12:12

Vagy pl. a gyógyszerek... Mind méreg, de nem mindegy a dózis, az összetétel... Ugyanaz az anyag lehet halálos is és gyógyító.

Egyébként a legtöbb gyógynövény mérgező, és a gyógyszereknek, krémeknek nagyrészt szintén ezek az alapjai. Csak ugye nem mindegy, milyen formában és mennyi van benne belőlük.

38. egypt (válaszként erre: 32. - Eny***)
2011. febr. 3. 12:10
Nem mindegy, hogy egy vegyület milyen formában szerepel. Pl. a higany is alapból mérgező, de egyes vegyületei nem. Szóval azért óvatosan a rémhírkeltéssel... Ha igaz lenne, amit írsz, rég betiltották volna az összeset.
2011. febr. 3. 12:07

Sziasztok!

Nem célom offolni a fórumot, csak itt mindenki olyan tapasztalt krémekben én meg nem vagyok!

Nagyon sok félét használtam már, de sajnos egyik sem segített. Bocsi, talán a Babor termékek, de hát azok nagyon drágák voltak. Szóval 27 éves vagyok és olyan szinten száraz a bőröm hogy állandóan mintha hámlana a homlokom. Annyira zavaró, hogy nem tudom elmondani! És mások is megjegyzik! Szörnyű...

Akkor volt jó, mikor terhes voltam, a hormonoktól gyönyörű baba bőröm lett, most viszont visszatért a hámlás.

Ajánlanátok valami szupi krémet, ami természetes és megszűnik ez a zavaró tényező???

Köszi!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook