Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? fórum

Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? (beszélgetős fórum)


148. lilura
2008. márc. 20. 18:15
Nekem most nem vészes amúgy a böröm, csak mielőtt megjön ,jön Rám egy-két pati. De majd akarok venni Vichy: Normaderm krémet. Volt termékmintám, és nagyon jó volt. Ilyen sima lett tőle a bőröm, meg húzodott. szebb lett na:).
147. lilura
2008. márc. 20. 18:11
Ilcsi: fekete szappan szinte minden kozmetikusnál hozzá lehet jutni, és tényleg hatásos!
146. virgilius (válaszként erre: 145. - Levra006)
2008. márc. 20. 17:47
Szia! Azt én is szedtem. Abszolút semmit nem ért, totális nulla volt. :((( Remélem, nálad másképp lesz.
2008. márc. 20. 14:46
Sziasztok!Én most vettem meg egy Pure Skin nevű kapszulát.Sokak szerint nagyon jó.Én még csak 2 napja szedem ,ugyhogy még semmit nem tapasztaltam.Egyébként szettem Roaccutant ,Diane 35-öt ,meg a világ összes kenceficéjét kipróbáltam már és persze rengeteg pénzt költöttem minderre.A Roa.bizonyult a leghatásosabbnak ,csak sajnos rengeteg mellékhatása miatt nagyon szenvedtem(szó szerint).Senkinek nem tanácsolom.És amikor abbahagytam visszajöttek a kis "tünemények".Szóval ez most egy újabb próba.Remélem beválik.
144. Pannita
2008. márc. 14. 19:43

Sziasztok.


Ismételten túl vagyok egy próbán....


Gyógynövénybolt vásároltam egy Dr.Pál fokhagyma zselét.

Szerintem fantasztikus! 2 nap alatt jelentősen javított az állapotomon. Az utóbbi napokban, hetekben iszonyatosan "csúnya" voltam. Nagyon sok és piros pattanás , illetve seb volt az arcomon. Este bekentem vele és már másnap reggel halványabbak voltak a "ragyák". Nem mondom hogy eltűntek, de szerintem nagyon szépen javul.


Remélem egy pár hét és "szép" leszek :D


Üdv

Anita

143. Orsi cicuska (válaszként erre: 142. - 27525d0da6)
2008. febr. 1. 20:00

Szia!

Én is ezt szedem de nem tudom meg mondani, hogy jó-e mert az arcomra külön szedek más gyógyszert!De terhesség ellen nekem nagyon bevált!

2008. febr. 1. 06:41

Voltam nőgyógyásznál szerdán.Belara a gyógyszer neve amit felírt.

Tapasztalatok?

141. Minina
2008. jan. 31. 22:27
Te tudod... De ha nem Yadine-t írt fel fogamzásgátlónak, szerintem egy próbát megér.
140. Orsi cicuska (válaszként erre: 139. - Minina)
2008. jan. 31. 19:17
Nekem is direkt olyan foggátlót irt fel a nőgyógyász de nekem nem ettől multak/nak el!Bőrgyász vizsgálta meg a bőröm!Énis tudom hogy máj és vese károsító hatása van ezért is kellett vérvételre mennem mielött elkezdtem volna szedni,hogy minden oké-e...!Azóta havonta megyek vissza hozzá hogy megnézze és felirja a gyógyszert!
139. Minina (válaszként erre: 138. - Orsi cicuska)
2008. jan. 31. 16:46
Figyi, nekem sem lett semmi bajom végülis, de a háziorvosom nem volt hajlandó felírni, mert elég erős vese- és májkárosító hatása van... Azóta nem szedem. A két kenőcs maradt, meg írtak nekem fogamzásgátlót, és attól tényleg elmúltak a bőrproblémáim (Yadine).
138. Orsi cicuska (válaszként erre: 137. - Minina)
2008. jan. 31. 15:44

Szia!

A nővérem a Roaccuntánt szedte és neki semmi baja nem volt tőle... és is egyhasonló gyógyszert csak más a neve és semmi bajom nincs töle semmi mellékhatás...Igen tudom hogy durva dolgok vannak benne de nem mindenkin jönnek ki... Először nekem sem engedte anya hogy elkezdjem szedni meg a nővéremnek se de aztán végülis nem lett bajunk..De attól félek ha lejár a kezelés megint elöjönnek!! :(

137. Minina
2008. jan. 30. 23:03
Nekem bőrgyógyász Skinoren krémet írt fel, meg Dalacin emulziót, és szerintem jó. De mivel ezek szárítják a bőrt, kaptam még mellé egy zsíros krémet is. Ha valaki Roaccutan-t szed, az meg gyorsan nézzen utána a mellékhatásoknak....
2008. jan. 16. 20:33
Ja és olyan mosdókrémmel mosom este le a sminket ami hipoalergén szóval illatanyagmentes és nem piszkálja a bőröm... :)
135. Orsi cicuska (válaszként erre: 133. - 27525d0da6)
2008. jan. 16. 20:32
Én olyat szedek de nem attól a foggátlótól javul az arcom hanem a bőrgyógyász által felírt gyógyszertől..
134. Orsi cicuska (válaszként erre: 132. - Ciccke)
2008. jan. 16. 20:31
Oksa akkor azt csinálom amit mondtál... Igen amúgy nekem is az a krém 1hétig se volt elég... és nem érte meg annyiért..
2008. jan. 14. 11:22
Nekem a nőgyógyász most azt ígérte,hogy lecseréljük a gyógyszeremet egy újra,ami el fogja múlasztani a pattanásokat.
132. Ciccke (válaszként erre: 130. - Orsi cicuska)
2008. jan. 14. 10:10

Szerintem zsírosat ne...

Próbáld ki ezt a gyógyszertári hidratálót, kb 240 Ft egy elég nagy tégellyel. Én reggel és este kenem, és totálisan oké a dolog.

A szám nekem is fájt, annyira száraz volt, cserepes. Neutrogena naponta kb. 3-szor, és nincs gond. :-) De írtam, hogy ne a stiftet vedd, hanem a krémet, az a tuti!

A bőrgyógyásztól én is kértem hogy írjon fel gyógyszertári keverőset, de már nem szívesen írnak fel. Emlékeim szerint, régen minden bőrgyógyásznak voltak bevált saját krém receptjeik. A támogatás miatt már nem írják fel ezeket, inkább adnak mintát olyan krémből, amiből egy gyűszűnyi 4-5 ezer Ft. Nagyon megszorították őket receptírásban.

2008. jan. 13. 20:15
Miért van az h bármit kipróbálok(Clean&Clear, Garnier, Nivea) arclemosó, tonik, hidratáló egy darabig tök jó és használ is, de kb 2 hét múlva nem ér semmit? Olvastam másik fórumba, h baktériumos lesz? V mi?
130. Orsi cicuska (válaszként erre: 129. - Ciccke)
2008. jan. 13. 20:00
Nekem is írt az Aknenormin mellé még egy lemosót meg egy kis Fucidin nevű krémet ami 1hétig sem tart.. :S és szerintem annyira nem is jó... De akkor egyáltalán ne használjak zsíros Nivea krémet?Majd megkérdem az orvosom mit csináljak mert a szám nagyon szárad meg az orromnál és a számnál is...
129. Ciccke (válaszként erre: 126. - Orsi cicuska)
2008. jan. 11. 12:30

Sziasztok!

Én is szedem ezt a gyógyszert.

Egyszerű gyógyszertári hidratáló krémet vettem, amit ott kotyvasztanak. Reggel és este kenem, és van a táskámban is egy kis tégellyel, vész esetére.

A számra Neutrogenat vettem, de nem a stiftet, hanem ami olyan kis tubusban van, mint a stift. Mind a kettő nagyon jól funkcionál.

A bőrgyógyász különben Toleriane krémet ajánlott az arcomba a bőrszárazságra, adott mintát is, de egy vagyonba kerül, és nem is hiszek benne.

2008. jan. 10. 16:07
Tudom énis tegnap irattam fel ujra a fogamzásgátlómat az enyém a Belara.Azis jó az aknéra.. meg nekem kell is a börömre amit szedek gyógyszer mellé mert annak nagy magzatkárositóhatás van és mellé kell szednem!Nekem használ a Aknenormin és a fogamzásgátlóm! De még korai ezt mondani mert még 5hónapos az arcomra a kura.. :)
2008. jan. 10. 07:03

Szerintem semmiképp ne kenj rá zsíros krémet! Én ajánlom neked a Vichy éjszakai krémjét,a Normaderm termékcsaládból.Nem szárít,és nagyon könnyű állaga van.

Vagy amit nekem írt a bőrgyógyász: Differin krém vagy gél.Mindkettőt felírja a háziorvos is. És az tényleg pattanásokra való.

Én tegnap voltam nőgyógyásznál,azt mondta,ha elfogy a fogamzásgátlóm,újat fog felírni,mert vannak nagyon jók pattanásra is.Amit most szedek (Loette) azt is pattanásra kaptam,de nem használt.Ez új doki,kíváncsi vagyok mit fog írni

2008. jan. 9. 20:55

Sziasztok!

Én szedek egy Aknenormin nevű gyógyszert és szárad tőle az arcom!Zuhanyzás után lehet rá kenni zsíros nivea krémet??Meg a szám is hámlik tőle...Lehet használni egyáltalán zsíros krémet? köszi:)

2008. jan. 3. 08:17
Egy próbát szerintem mindenképp megér!
124. virgilius (válaszként erre: 123. - 27525d0da6)
2008. jan. 3. 08:10
Köszi, majd megemelítem neki, ha netán arra járok - ez szerencsére nem sűrűn fordul elő. :)))
2008. jan. 3. 08:07
Patikában kell kiváltani,van krémben is és gélben is.Kb 1000 Ft,de sokáig elég.Javulás csak 5-6 hét után várható és csak este kell használni.Nekem a háziorvosom is felírja!
122. virgilius (válaszként erre: 121. - 27525d0da6)
2008. jan. 3. 08:06
Aha, nekem is rendre olyan lesz a bőröm valamitől, de én A vitaminra tippelek. Bár lehet, hogy E, nem tudom... A Differin gél az sima kence?
2008. jan. 3. 08:02
Valami kapszulát,de nem hormon volt,hanem talán e vitamin? Akkor egy habzó lemosót,ami tönkrevágta a bőrömet.Fájdalmasan húzódott,mégis fénylett a zsírtól.Meg egy mosakodógélt amit a hátamra,vállamra kellett használni,mert néha oda is jön pattanás,de csak télen.Meg Differin gélt,az viszont jó volt!
120. virgilius (válaszként erre: 119. - Virgilius)
2008. jan. 3. 07:53
Mit
119. virgilius (válaszként erre: 117. - 27525d0da6)
2008. jan. 3. 07:53
És it írt fel? Hormont? Nekem is erős a gyanúm, hogy hiába kenegetem kívülről akármivel, de nem akarok hormont szedni. A hajam is nagyon hamar zsírosodik, nem csak az arcbőröm csúnya. :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook