Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondolnál, ha meghívna egy férfi bálba, de a jegyet nem fizeti? fórum

Mit gondolnál, ha meghívna egy férfi bálba, de a jegyet nem fizeti? (beszélgetős fórum)


1 2
14. levarosbukta (válaszként erre: 7. - 0adc8842b1)
2019. okt. 7. 07:38
Mitől lenne változás? Ez a fajta pasi az a házasságban is az én pénzem meg a te pénzem fajta.
13. levarosbukta (válaszként erre: 10. - 6b72794f68)
2019. okt. 7. 07:37
De! Pont hogy hagyja az egészet a francba.
12. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. okt. 7. 07:36
Felejtős a fazon! Mi az hogy fel sem tűnt hogy tőled is elvette a pénzt? Mese habbal! Az sem tűnt fel neki hogy mivel téged meghívott dupláját kellett volna fizetnie? Ugyan már!
2019. okt. 6. 22:25
Ha meghivna, eszemben sem lett volna nyújtani a pénzt. Csak mondom.
10. 6b72794f68 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. okt. 6. 21:33
Nem volt szėp Tőle, de megbeszėltėtek, elnėzėst kėrt, de emiatt ne szakítsd meg Vele a kapcsolatot szerintem!
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - 0adc8842b1)
2019. okt. 6. 21:27
Atyaég, mi az, hogy sajnálja a pénzt? Ha meghívok valakit, akkor sem sajnálom, ha nem jön össze végül a kapcsolat.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. okt. 6. 21:23
Ha meghívott, csúnya dolog volt elfogadni a pénzt,és nem az összeg miatt.
7. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. okt. 6. 21:05
Talán a 3 hónap kevés ahhoz, hogy azt gondolja, hogy Ő fizet neked, és esetleg ebből még komolyabb kapvcsolat lehet. Vagy attól fél, hogy Ő fizetget és mi van, ha azt mondod, hogy szakítasz. Akkor biztosan sajnálná a rád költött pénzt. Ez szerintem tudatos volt tőle és elfogadta , hogy te is fizesd a magadét. Bár valóban ha meghívott, neki lett volna illő a fizetés. Döntsd el, hogy így elfogadod, vagy még több időt töltesz vele, és lesz változás.
6. Medve anyám... (válaszként erre: 5. - Viva70)
2019. okt. 6. 20:41
Attól még lehet.
5. viva70 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. okt. 6. 20:36
Valóban fura volt, hogy tőled is elvette a pénzt. Bevallom nekem sem tetszett volna. Jól tetted, hogy rákérdeztél. Hogy valóban nem vette volna észre kitől veszi el? Nehezen tudom elképzelni...
4. dd3e7764d1 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. okt. 6. 20:35
Szerintem ez nem normális dolog. Nincs olyan helyzet és figyelmetlenség, hogyha valakit meghívok, pénzt vegyek el tōle.Próbálta magát kivágni, mikor rákérdeztél. Mégis mit mondhatott volna? Ez volt a legegyszerűbb.
2019. okt. 6. 20:24
Igen, fura és szokatlan. Úriember ilyet nem csinál.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. okt. 6. 20:12

Nem hazudik. Simán lehet, hogy fel sem tűnt neki, hogy te adod a pénzt.

Ahhoz viszont gratulálok, hogy kommunikáltál vele, és nem csak tőlünk várod a megoldást és a választ arra, hogy mi miért történt.

2019. okt. 6. 19:03
3 hónapja vagyok együtt egy pasival, hétvégén bálba voltunk. Ő hívott meg ami nálam azt jelenti, hogy ő fizeti. Nem érdekel a pénz egyébként, van saját keresetem de eléggé kiborultam. Kb 15en ültünk az asztalnál, mindenki fizette neki a jegyet, hogy majd a párom adja oda a szervezőnek. Gondoltam én is oda adom, úgyis azt fogja mondani, hogy hagyjam de végül nem így lett hanem elvette tőlem is. Egész este fortyogtam, majd végül el mondtam neki, hogy ne haragudjon és ne is értsen félre, engem nem érdekel a pénz de amennyiben úgy hív meg, hogy van egy bál x ezer forint vacsorával együtt ha gondolom és szánok rá ennyi pénzt tartsak vele akkor az más, de ő konkrétan meghívott ami felajánlás volt számomra. Azt állította, hogy neki fel sem tűnt, hogy tőlem is el vette a pénzt, nem is nézte ki adja neki és ne haragudjak stb. Mit gondoltok? Gáz vagyok amiért bántott a dolog vagy tőle volt gáz? Számomra egy férfi ilyen esetekben is férfi és ő fizet ilyenkor. Randikon hol én hol ő fizetett, ezt is mondtam neki, hogy többször is el vette már a pénzt tehát nem baj ha ő ilyen csak nekem ez fura és szokatlan.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook