Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit csináljak ha a leanderem földjét ellepték a hangyák? fórum

Mit csináljak ha a leanderem földjét ellepték a hangyák? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 3. 16:24
A legjobb,ha a földet teljesen ki cseréled mert így tönkre is teheti a növényt és másikra is át mehetnek.
12. Lytta
2010. júl. 3. 12:06
köszi mindenkinek a tanácsot!!
11. iemma
2010. júl. 3. 12:04
Anyukám mindig fahéjat szór szét a kertben, ha hangyákat talál, 1-2 napon belül mindig eltűnnek, mert irritálja őket.
10. syria
2010. júl. 3. 11:34

A Raid hangyairtó nem veszélyes növényekre. De ha ne akarod használni, ültesd át nem fertőzött földbe, helyezd máshová, de a hangyákat mindenképpen irtani kell, főleg a ház közelében.

Vigyázz, mert ha a kis dögök bejutnak a lakásba, nem fogsz tudni végleg megszabadulni tőlük, csak ideiglenesen.

9. c95c921ae7 (válaszként erre: 8. - Lytta)
2010. júl. 3. 11:23
A hangyák nem ártanak, csak ha felviszik a tetvet.
2010. júl. 3. 11:18

Nem tetves, úgyhogy nem arra mennek.

Csak gondolom szépen befészkeltek a földbe.


Edó akkor semmi baja nem lesz ha így hagyom?


Kávézaccom sajnos nincs itthon, nem kávézunk :))

2010. júl. 3. 11:15
Szórj rá kávézaccot! Azt nem szeretik a hangyák, és a kertben is hatásos.
2010. júl. 3. 11:13
Figyeld tényleg a levéltetveket! Arra van ilyen kis spriccelős permet, amit a levélre kell fújni. Én már ha hangyás, fújom a tetveket a levélen.
2010. júl. 3. 11:07
Hangyaírtót ne használj a virág földjére. Mondom , nekem már évek óta mászkálnak benne. Mikor öntözöd, legalábbis én látom, hogy szaladnak ki belőle.
2010. júl. 3. 11:07
Nézd me nem e levéltetves a leander.Akkor szoktak menni a hangyák.
2010. júl. 3. 11:06
Szerintem semmit. Az enyémet is ellepték, mont mikor tavasszal átültettem, tele volt hangya tojással is. Ugy is sokat kell önözni, mert szereti a vizet, a hangyák meg nem szeretik. Én egy tégla darabra felállítottam a cserepet, de így is vannak benne. Régen próbáltam elűzni őket, átültettem a leandert, de megint belementek.
2010. júl. 3. 11:05
Cseréld ki a földet szerintem,mert a hangya írtó nem biztos,hogy jó a virágnak..
2010. júl. 3. 11:01
Mit csináljak ha a leanderem földjét ellepték a hangyák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook