Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab!! fórum

Missed ab!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
22. nita25 (válaszként erre: 21. - Vinszisz)
2009. szept. 5. 12:38

Huu szegénykém.És akkor most azt most müteni fogják vagy mit csinálnak vele? Még ilyen vizsgálaton nem voltam szerintem.De minnél elöbb el kell akkor mennem.Körzeti gondolom nem küldhet el?

Nekem sem kellene ilyen görcsösen akarni,de minden ismerösömnek mostanában születettek a pici babájuk és igy nagyon nehezen tudom vissza fogni magam :)

2009. szept. 5. 12:33

Igen az immunologiai vizsgálat: vérvétel.Én most voltam,met a szülés után lett egy vérrögöm,ami a jobb szememben állt meg és látáskárosodást okozott.Ennek az okát keresik,egyik vizsgálat az immunológiai.Azt mondták nekem is ott,hogy az eddigi vetélések történhettek ettől.Sok autoimmun betegség létezik,az egyiknek lehet a következménye nehéz teherbeesés és sajnos a vetélés is!

Tudod,banálisnak tűnik,de amíg görcsösen akartam a babát,nem sikerült,amikor hagytam,hogy a dolgok történjenek úgy ahogy akarnak,egyszer csak a kezembe tartottam a pozitív tesztet .....és lett Ő.

20. nita25
2009. szept. 5. 12:28
Kedden megyek egy vizsgálat eredményért,Trombohiliai vizsgálat.sajna nem nagyon tudom mit néznek csak azt,hogy rengeteg vért levettek.Voltam már petevezeték átfujáson is és ott is minden rendben volt.
19. nita25 (válaszként erre: 11. - B46d5f3a55)
2009. szept. 5. 12:15
Lehet hülyeséget kérdezek de melyik az az immonologiai vizsgálat? gondolom az is vérvétel ,de ott mit néznek?
18. nita25
2009. szept. 5. 12:14
Többet hallom a missed abortion szót mint magyarul "elhalt terhességet",nem tudom valahogy ez jobban bennem maradt mert már sajna 4 szer ezt olvastam a zárojelentésen :(
17. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 13. - 1366d1807f)
2009. szept. 5. 12:09
én is szeretem a magyarul irt dolgokat de ennek ez az általában dokik által emlegetett neve,ebbe felesleges belekötni....
16. Tandi25 (válaszként erre: 12. - Nita25)
2009. szept. 5. 12:09

Akkor szólj a dokinak, h pótolja, erre is biztos van vmi gyógyszer, tabletta, nem?

Remélem kitalálnak vmit minél hamarabb!!

15. Tandi25 (válaszként erre: 13. - 1366d1807f)
2009. szept. 5. 12:08

Mert csak... Nem teljesen minegy egyébként? Én sem tudtam, mit jelent, de rájöttem.

Ha pedig nem tetszik, akkor ne ide írj, hanem máshova.

14. nita25 (válaszként erre: 11. - B46d5f3a55)
2009. szept. 5. 12:07

Szia Ritus16!

Nagyon sajnálom ami Veled történt!!

Milyen hormonális problémád lehet? clostivel kezdtek? Szedsz valami vitamint?

nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen!!!!

2009. szept. 5. 12:05
Miért nem lehet magyarul írni a fórum címét?
12. nita25 (válaszként erre: 10. - Tandi25)
2009. szept. 5. 12:03
Lehet azt kellene tennem keresnem egy 4. dokit :) A sárgatest hormon az kell a terhességhez és a beágyazodáshoz is azt hiszem :) nagyon sok szerepe van a terhességnél.De szerintem ezt sem potolták nálam idöben.
11. b46d5f3a55 (válaszként erre: 3. - Nita25)
2009. szept. 5. 11:56

Szia Nita!


Sajnálom, amin keresztülmentél..


Természetesen lesz még babád, ilyen meg se forduljon a fejedben!!!!!


Sajnos tudom, milyen borzasztó érzés, 2 vetélésem volt, a 7. és 9. héten.. Nekem vszínű hormonális probléma lehetett, legalábbis remélem, hogy "csak" ennyi. Elvileg a napokban megjön, akkor kezdődik az újabb próbálkozás, gyógyszeres rásegítéssel..


Immunológiai szempontból is megvizsgáltak? Állítólag, akinél nem találnak semmit, annak lehet immunológiai ok is...

10. Tandi25 (válaszként erre: 8. - Nita25)
2009. szept. 5. 11:56

Na, ez a legjobb, hárman háromfélét mondanak...?

Keress egy negyeidket. :)


Remélem azért, 3 iskolázott orvos közül egy már csak rájön, mit kellene (másképp) csinálniuk, h babád legyen! Én még elég tudatlan vagyok ebben a témában. A sárgatest kell ahhoz, h meg is maradjon a baba vagy h be tudjon ágyazódni?

Bocsánat a hülye kérdésekért, de még egyelőre csak informálódok. :)

9. nita25 (válaszként erre: 6. - Tandi25)
2009. szept. 5. 11:54

Szia!

Köszönöm szépen a biztatást!:) Mindent megteszek,hogy végre sikerüljön.Nagyon félek ujra bele vágni de nem adom fel.Méhtükrözés után bele szeretnék vágni,persze ha csak nem találnak valamit :( Nagyon boldog lennék,hogyha minden rendbe lenne!

8. nita25 (válaszként erre: 4. - Vinszisz)
2009. szept. 5. 11:51

Gratulálok Martinhoz!!

Te is szörnyü dolgokon mentél keresztül :(

Tényleg nagyon erösek vagyunk,nem semmi amiken át mentél és nagyon gratulálok a kitartásodhoz erődhöz!

Én is igyekszem erösnek látszani,már annyi vizsgálaton voltam,kiderült,hogy a pajzsmirigyem alulmöködik erre szedek gyogyszert de szerencsére nem olyan vészes.Anno mikor nézték akkor a sárgatest hormonom is alacsony volt.És most lesz a méh tükrözés is.Három dokihoz járok és mindegyik össze vissza beszél.:(

2009. szept. 5. 11:35

Köszönöm!

Nem volt könnyű,de sokkal többet kibírunk,mint azt gondolnánk magunkról!

Nem szépítem,szörnyű volt,pedig gyönyörű egészséges kislány volt.Az a legszebb,hogy nem találtak rá magyarázatot!

De nem adtam fel,most a terhességem alatt nagyon féltem,de igyekeztem ezt a legcsekélyebb módon tenni!Tudtam,hogy egyszer sikerülnie kell.

Az a kettő ami a 8. héten halt el,az pedig azért volt,mert a szervezetem nem termelt magától progeszteront,azt kellett pótolni a 12. hétig.

Erre létezik hüvelykúp,de az nem vállt be,csak a gyógyszer,aminek viszont vannak mellékhatásai.De a cél érdekében mindent!

A munkahelyem azonnal ott hagytam és rengeteget pihentem,aludtam!Na meg persze volt egy igazán lelkiismeretes dokim!

6. Tandi25 (válaszként erre: 1. - Nita25)
2009. szept. 5. 11:32

Szia Nita!


Bár mi még nem próbálkozunk babával (majd jövőre :), de kitarttást kívánok Nektek!!! Okos dolgokkal nem tudok szolgálni, csak azzal, h ne add fel, próbálj kitartani és küzdeni. Bár őszintén szólva, elképzelni sem tudom, mekkora veszteség lehet. :( Nagyon sajnálom.

De azt mondják, a nők nagyon erősek; Te biztos, mert ezeket "túlélted" és egyszer meg lesz a várakozásotok eredménye!!

Én nagyon szorítok!!!

5. Tandi25 (válaszként erre: 4. - Vinszisz)
2009. szept. 5. 11:30

A 40. héten?? Te jó ég...Hogy tudtad ezt feldolgozni? Borzasztó lehetett.

De ha már Martin itt van, úgy biztos könnyebb. Gratula hozzá. :)

2009. szept. 5. 11:23

tényleg ne add fel!

nekem is volt 3. kettő a nyolcadik héten ,egy a 40.,azon a napon amikorra ki voltam írva!

most pedig megtörtént a csoda! martin 4 hónapos lesz!ha segíteni tudok bármiben,kérdezz nyugodtan :)

3. nita25 (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2009. szept. 5. 11:16

Szia!

Köszönöm szépen a biztatást!Sajna az orvosok sem tudnak erre mit mondani :( Már annyi vizsgálaton voltam már,hogy szinte sehol nem találtak semmit.Annyira szeretnék már babát.De nagyon félek megtörténik-e ujra.14-én megyek hiszteroszkopiára remélem ott sem találnak semmit.Tudod félek,hogy 4 missed ab után már soha nem lehet babám.:(

2009. szept. 5. 11:10
ne add fel!össze fog jönni!az orvos mit mond,mitől van ez?szeded a vitaminokat?
2009. szept. 5. 11:08

Sziasztok!

Tudom,hogy sok missed ab fórum van de szeretnék egy ujjat nyitni!

Nekem sajnos 4 missed ab-om volt.:(Nekem mind a 4 terhesség a 6 hétben szakadt meg mindegyik ugyan ugy :(

Nagyon szeretnék már babát és szeretnék reményt kapni,hogy sikerülhet!! Ha valaki hasonló cipöben jár irjon!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook