Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babavállalás missed ab után egyből, ....? fórum

Babavállalás missed ab után egyből, ....? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. 171925f409 (válaszként erre: 75. - B916a1853b)
2012. márc. 24. 18:32
Sajnálom:(Kivánom, hogy mielőbb egy gondtalan 9 hónap várjon rád:))Én kb jó egy hétig véreztem a műtét után.Mi 3 hónapig nem próbálkoztunk a babával és nem éltünk sexuális életet nehogy valami fertőzést elkapjak
2012. márc. 24. 16:39
Lemaradt, hogy nekem azt mondta pár napig fogok vérezni, de csak nagyon kevés lesz.
2012. márc. 24. 16:39

Sziasztok!


Nem tudom, hogy olvassátok-e még, de azért írok!

Niki nagyon sajnálom, és a többieket is, hogy ezt át kellett élnetek!

Mindenkinek problémamentes terhességet kívánok!


2 évvel ezelőtt a lányommal az első próbálkozós hónapban teherbe estem, problémamentes terhesség volt, igaz császár lett a vége, és a lányommal volt egy pici gond (lázas lett), de szerencsére mára semmi baja!


Idén februárban sikerült összehoznunk a kistesót a 7. próbálkozós hónapban, nagyon meg is örültünk, de sajnos ő nem akart velünk maradni. 3 nappal ezelőtt elkezdtem barnázni, majd vérezni. Bementünk a kórházba és kiderült szabálytalan a petezsák, így misses ab. lesz. 6+4 hetes volt. November közepére lettem volna kiírva.


Tegnap volt a műtét. Reggel fél 8-ra kellett mennem és 11-kor kerültem sorra, mert rengetegen voltak (missed ab., abortusz, egészségügyi kaparás). Adtak egy szurit, elaludtam és rá kb. 10 percre már az ágyamban voltam, szóval én előtte nem kaptam tágítót. De a műtét közben igen (cervix tágító+vacuum aspiratiot+curettaget), és délután 2-órakkor már ki is engedtek.


A dokim azt mondta legalább 4 hétig ne éljünk házaséletet, 6 hét múlva menjek vissza kontrollra és a szövettan eredményéért, de nem biztos, hogy kiderül mi volt a baj, 3 hónapig ne essek teherbe. Mondta, hogy a következő babával nem lesz semmi baj, remélem én is! Jól vagyok, de ha nem lenne a lányom rosszabul viselném.

74. erigan (válaszként erre: 69. - Era7711)
2012. febr. 26. 21:26
4-5 napig fàjt aztán talán még egy- két napig érzékenyebb volt. Kb. a vérzés is eddig tartott, utána még egy hétig folyásom volt.
73. 4561
2012. febr. 26. 14:27

Sziasztok!

Nekem a 3. lombikunk végződött missed ab-al, majd megjött rá egy hónapra, a doktornőnk a következő beültetést 3. hónapra javasolta....

A 4. ciklusomból spontán kismami lettem, 15 hónapos lesz a kisfiúnk, most már szeretnék tesót, remélem hamarosan ő is lesz! :-))


Sok sikert Mindenkinek!

72. 171925f409 (válaszként erre: 71. - Era7711)
2012. febr. 26. 13:14
Köszönöm.
71. Era7711 (válaszként erre: 70. - 171925f409)
2012. febr. 26. 13:13
Mindenképpen kivárom, nem akarok kockáztatni, nem éri meg. Sok sikert az újrapróbálkozáshoz.
2012. febr. 26. 13:05

Nekem a műtét után kb.2 hónapig fájt a hasam és a műtét után 2 hétig véreztem de szerencsére a menstruáció normálisan jött és nem volt sok vagy bármi:)

Nekem 3 hó pihit mondott a doki ma telt le nekem érdemes kivárni, hogy azért a méh is regenerálódjon tavaly előtt nem vártuk el is ment a terhesség korán:(

69. Era7711 (válaszként erre: 67. - Erigan)
2012. febr. 26. 10:40
Szia megkérdezhetem hogy neked meddig fájt a műtét után a hasad? Vérzés már nincs, de a hasam alja az még nagyon érzékeny.
68. Era7711 (válaszként erre: 66. - Fanni88)
2012. febr. 26. 10:20
2hét múlva kell visszamenni az orvoshoz, és akkor akarom megkérdezni, hogy mikor próbálkozhatunk újra. De gondolom min. 2 hónap
67. erigan (válaszként erre: 64. - Era7711)
2012. febr. 26. 10:10

Szia!

Nagyon sajnálom és kitartást kívánok. Sajnos tényleg sokan vagyunk. Az első időszak nagyon nehéz, de egy kicsivel később már Neked is menni fog, hogy inkább előre nézz. Én másfél hónappal vagyok műtét után és már tervezgetek. És ez erőt ad.

Elfelejteni nem kell, nem is lehet az elvesztett picit.

66. fanni88 (válaszként erre: 64. - Era7711)
2012. febr. 25. 23:43
Szia! Sok erőt kívánok Neked is! Nektek mennyi időt javasoltak az újabb próbálkozásig?
2012. febr. 25. 19:30

Sziasztok.Era sajnálom:((((

Én is úgy éreztem műtét után, hogy lesz több baba egy darabig nem kell...aztán eltelt pár nap és annyira hiányzott , hogy legszivesebben már akkor babát gyártottam volna.

Mindenképp várd ki a pihenő időt és kivánom, hogy mielőbb egy gondtalan 9 hónap várjon rád:))

2012. febr. 25. 11:12

Sziasztok, nekem múlt héten, szerdán volt missed ab-om 9hetes voltam és azt hittem nem bírom ki amikor megtudtam. Hála istennek a közvetlen környezetembe senkinek nem volt még ilyen és nem is gondoltam hogy mennyi nőt érint, de sajnos én beleestem. Most az egyetlen, ami erőt ad az, az hogy a fórumokon olvasom, hogy ha SZERENCSÉNK van hamar újra teherbe, lehet esni ,bár azért ezzel nekem még várnom kell .Furi a múlt héten még azt gondoltam hogy vége mindennek az álmoknak tervezgetéseknek ,de most újra bízom bár elfelejteni nem tudom és nem is akarom a kicsit .

Mindenkinek sok –sok lelki erőt és mihamarabbi babázást kívánok.

63. fanni88 (válaszként erre: 61. - 171925f409)
2012. febr. 19. 15:49
Köszönjük a jókívánságot!:)
62. fanni88 (válaszként erre: 60. - M.prancli)
2012. febr. 19. 15:49

Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Nehéz ezt leírni, de én úgy gondolom, hogy minél később derül ki egy ilyen dolog, annál fájdalmasabb.

Sok szerencsét kívánok Nektek, remélem rendbe jöttök!

2012. febr. 19. 09:05

Fanni88, m.prancli nagyon sajnálom amin keresztül mentetek:(((((((((

Kivánom, hogy mielőbb egy gondtalan terhesség várjon rátok is:)

2012. febr. 19. 03:51
sziasztok.Nekem is így volt sajnos de én elmentem a 12 hetes ultrahangra ott még nem volt semmi gond majd amikor a 16 hetes afp vizsgálatra mentünk akkor már azt mondták hogy másfél hete halott lehet a baba.Fejlődési rendellenesége volt .Nekem a tágító nem sikerült infúzióval indítottak szülést.Nagyon rossz volt eggyütt tudok veled érezni.Azt mondta a doki hogy fél évet kellene várni meg folsavat kell szedni és genetikai vizsgálatot javasol.nekem azóta eltelt öt év.Sajnos azóta legatyásodtunk a hitel iatt így ne mertünk még vállalni.De még nem vayok elkésve.
2012. febr. 19. 01:59
Sziasztok! Nekünk a 11. terhességi héten derült ki, hogy nagyon beteg a babánk,(ezt most nem részletezem), több orvos is látott, sajnos mindegyik ugyan azt mondta, nincs esély arra, hogy kihordhassam, a szívünk szakadt meg. a 12. hét elején került sor a műtétre, de addigra nem volt szívhangja a picinek:(( Igazságtalannak éreztem a dolgot, itt jön az, hogy aki szeretne babát, annak nem lehet, vagy csak nehezen, aki pedig annyira nem szeretné a gólya érkezését a csukott ablakon is berepül. Nekem reggel 8:30körül tettek fel egy tágítót és 12:30 körül vittek a műtőbe. Nekünk 4-6 hónapot javasoltak az újabb próbálkozásra, amivel egyet is értünk, szerintem szükség van a szervezetnek ennyi regenerálódásra,(pl: méhnyálkahártya vastagodása) bár ezt tényleg mindenki maga döntheti el,mindenkinek egy a célja: egészséges kisbabát hozni a világra!:) Ehhez kívánok mindenkinek sok sikert és lelki erőt!
58. erigan (válaszként erre: 57. - 026876815c)
2012. febr. 17. 18:48

Szia! Szorítok, hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd.

Nekem is ilyeneket mondott a doki, mint Neked, de mi úgy döntöttünk, hogy egy-két hónapot még várunk.

2012. febr. 17. 14:14

Sziasztok!Nekem műtét után először 2hét múlva majd a 6.héten kellett jelentkeznem mindkét alkalommal csinált UHot és mindent rendben talált szerencsére.

Nekem azt mondta miután minden szépen visszaállt oda bennt ő annyit tanűcsol hogy várjam meg a mensit és az azt követő hónapban ha úgy gondoljuk lehet is próbálkozni.

December elején volt a műtétem és most lesz az első próba hónapunk,mivel nekem műtét óta még csak most jelentkezett első mensi!

Nagyon nehéz ez az egész és az emberben sok a miért de nekem személy szerint így könnyebb megélni feldolgozni hogy tudom nem kell várni hónapokat azzal hogy újra próbálkozhassunk,szrencsére egy irtó rendes segítőkész dokim van aki mindenben támogat és ő mindenről pontos felvilágosítást ad és én kikértem a véleményét teljes egészében hogy biztos lehet e már próbálkozni nem e lesz ebből baj és ő azt mondta nem ettől fog függeni az ha most történne is valami a babával,fő a pozitiv hozzállás és az már sokat segít,és tudom hogy ő mindig igazat és okosat mondd,nagyon bízok benne !!

kívánom mindenkinek minél hamarabb sikerüljön átélni ezt a mérhetetlen boldogságot hogy kismama lehessen!

56. erigan (válaszként erre: 55. - Derya)
2012. febr. 6. 17:15
Beszéltem a dokimmal, azt mondta teljesen normális.
55. Derya (válaszként erre: 53. - Erigan)
2012. febr. 3. 11:58

kicsit korai, de hogy gond-e azt nem tudom.

ha a ciklusaid előzőleg is rövidek voltak, akkor szerintem nem gond, de ha normálisak voltak akkor nem biztos.

54. 171925f409 (válaszként erre: 53. - Erigan)
2012. febr. 2. 18:05
Nem:)Örülj neki volt akinek nem jött meg és gyóygszerrel kellett meghoznia egyszer majdnem én is így jártam:(
53. erigan
2012. febr. 2. 17:24

Sziasztok!

Ismét kérdéssel fordulnék hozzátok. Szerintetek ha 3 héttel a műtét után megjött az gond? Nem túl korai? A kórházban 4-6 hetet mondtak rá.

Köszi

52. 171925f409 (válaszként erre: 51. - Erigan)
2012. jan. 30. 20:04

Hú :(

Nekem nincs

Akkor marad a természetes vitamin

51. erigan
2012. jan. 30. 19:32

Van köztetek olyan akinek van fém-allergiája?

Én nem mertem terhes vitaminokat szedni, mert féltem, hogy előjön. Amikor sok multivitaminos üdítőt ittam, előjött. Így leszoktam róla.

50. erigan
2012. jan. 30. 17:39
Én nem kaptam műtét előtt antibiotikumot. 2 hét után kellett nekem is visszamenni kontrollra - én szerintem azért ilyen korán, mert ha a műtétnél marad vissza valami, ha nem jól csinálják, az komoly problémákat is okozhat - szerencsére nekem azt mondta a doki, hogy a méhszáj már teljesen visszazárt. Nekem szerencsém volt csak 5 napig véreztem, igaz utána még vagy másfél hétig folyásom volt, de arra azt mondta a doki, hogy normális.
49. 171925f409 (válaszként erre: 47. - Derya)
2012. jan. 30. 13:47

:(

Mondjuk abból a szempontból nem baj az antibiotikum a műtét előtt mert így nem kapunk majd el fertőzést.

48. edc8394455 (válaszként erre: 45. - Derya)
2012. jan. 30. 13:10
Rám annyira tojt ,hogy a következő terhességet vele kezdtem..,de mivel gubancok voltak(vérzés,6 hetesen cx2100..),ezért otthagytam.75 km-re találtam egy normális dokit!!Ő sokat segített!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook