Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab!! fórum

Missed ab!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
82. misz
2009. szept. 10. 20:54

Én így írnám: "Köszönöm Istenem, hogy 2010 szeptemberében egészséges kisfiam születik." És olyan helyre tenném, ahol vagy napközben sokat látom, vagy reggel és este azzal kelek és fekszek, hogy megpillantom.


Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen hétfőn. :)


Majd jelentkezz, ha hazajöttél!


Minden szépet és jót Neked! :)

81. nita25 (válaszként erre: 77. - Misz)
2009. szept. 10. 16:44

Szioka!

Barinömnek is van kivánságfala és amikor megláttam akkor csak néztem nagyokat,de mostmár elhiszem,hogy nagyon sokat jelent és segit,hogyha van ilyen.A hétvégén én is csinálok!!Ahogy irtad a 2010.szeptemberben egészséges kisfam született rögtön az ugrott be,hogy mintha Te látnok lennél :) Lehet hülyén hangzik de én tényleg szeptemberre tervezem (reménykedem) a kisfiam születését!!nekem ez egy jel :)

De azt kell a táblára leirni,hogy ami még nem történt meg vagy azt kérni,hogy ezt szeretném?

Remélem hétfön a mütétnél nem lesz semmi baj és akkor már oktober-novemberében bele vághatunk,és remélem akkor már a pajzsmirigyem is beáll és semmi és senki nem akadályozhat meg :)

80. misz (válaszként erre: 76. - Nita25)
2009. szept. 9. 22:18
Remélem minden rendben lesz és hamarosan kismami leszel . :)
79. misz (válaszként erre: 74. - B46d5f3a55)
2009. szept. 9. 22:18

Nem tudtam, hogy ez is Rh összeférhetetlenség miatt van.


Vannak csodák. Élő példa a 2 gyerekem. :)


Szorítok Neked is. :)

78. misz (válaszként erre: 76. - Nita25)
2009. szept. 9. 22:16

Én a műtét előtti nap feküdtem be. A műtét napján jött a nővér és kaptam koktélt szuriban, hogy ne legyek feszült. Jól sikerült, mert mosolyogva feküdtem fel a tolós ágyra. :)

A műtétem kb. 40 percig tartott. Az őrzőre emlékszem először és hogy fáj a hasam, meg hányingerem van. kaptam fájdalomcsillapítót, meg hányás elleni szert is infúzióba és utána jobb lett. A doki bejött és elmondta mi volt, amire nem nagyon emlékeztem, így később, amikor már tiszta volt a fejem elmondattam még egyszer.

Nálam endometriózist találtak. A jobb petevezetékem sajna már a méhkürtig elvolt záródva, nem tudtak vele mit csinálni. :( A bal oldalit próbálták tágítani, takarítani, de nem lett tökéletes. Meg a hasüregemből is kiszedegették amit tudtak.

Másnap már egész jól voltam. 3 nap múlva varratot szedtek, ami nem fájt. És mentem haza. Azt mondták kell egy hormonkezelés, mert természetes úton nem eshetek teherbe.

6 hét múlva mennem kellett kontrollra, és már 4 hetes kismama voltam!!! :) Csak a Jóisten tudhatja, hogy történt. :)

77. misz (válaszként erre: 76. - Nita25)
2009. szept. 9. 22:06

A könyvet már nem tudom ki írta, mert kölcsön kaptam annó. A lényeg, hogy hidd el, amit szeretnél, már meg is van. Köszönd meg a Jóistennek, vagy akitől kéred a segítséget. Élj úgy, mintha már megkaptad volna. Lehet csinálni kívánságfalat, ahová kiírod a kívánságot nagyon pontosan. Pl. Köszönöm Istenem Hogy 2010 szeptemberében egészséges kisfiam született. És ezt naponta többször elolvasni, átélni.

Én 4 kicsi képtartót vettem és beleraktam apa, a lányom és a saját képemet. A 4.-be meg beleírtam, hogy Ágika Kistesója. Odatettem az éjjeliszekrényre és így minden reggel és este oda esett a pillantásom.

Van még egy csomó technika, de már nem nagyon emlékszem.


Az angyalozást úgy csináltam, hogy meggyújtottam egy fehér gyertyát, tettem mellé egy fehér élő virágot és egy almát. Aztán mintha imádkoznék, kértem az angyalok segítségét minden este. Aztán elalvás előtt a Jóistentől is.


Hordtam egy karkötőt ami rózsakvarc, ametiszt, jáde és hegyikristályból volt fűzve.

76. nita25 (válaszként erre: 73. - Misz)
2009. szept. 9. 16:14

Szia!

Bármit megtennék,hogy minden sikerüljön!! Olyan ismerös a könyv cime,ki irta és miröl szól? engem érdekelnek ezek a dolgok.

Már csak a hétfö következik a méh tükrözés,hogyan folynak ott a dolgok? reggel bemegyek valamikor mütét ,gondolom altatnak és mennyi ideig tart kb? de aznap haza mehetek,remélem :) Neked ott láttak valamit?

75. nita25 (válaszként erre: 68. - B46d5f3a55)
2009. szept. 9. 16:08

szioka!

Hát neked sem könnyü :( Nem csodálom,hogy félsz.De hidd el most minden rendben lesz és biz magadban :) Utrogestan mellett még mit adnak ilyenkor? Hormon gyogyik mellett Te nem hiztál?

Én nagyon sokat hiztam a closti és utrogestan mellett.

Nagyon drukkolok Nektek!!!

74. b46d5f3a55 (válaszként erre: 71. - Misz)
2009. szept. 9. 12:09

SZia!


igen, ez így van. Bár én mindkét műtétemnél kaptam injekciót, az elsőnél is!

Nálunk az a probléma a faktorral, hogy nem hagyom életben apa spermáit. 10%-a mozgott a teszt végére..

73. misz (válaszként erre: 66. - Nita25)
2009. szept. 8. 22:30

Nem tudom miben hiszel. De talán imádkozhatnál, kérhetnéd angyalok segítségét. Vagy vannak féldrágakövek, szimbólumok, amiket viselhetsz. Használhatod a Titok című könyv módszereit. nagyon sokat segíthet egy olyan doki, aki emberileg is melletted áll, és mutatja a következő lépést a helyes irányba.


Ha bővebben érdekel valami szívesen segítek. :)

72. misz (válaszként erre: 65. - Nita25)
2009. szept. 8. 22:25

Nekem is volt tükrözésem. Túl lehet élni.

Remélem minden rendben lesz. És hidd el mindig van erő továbblépni. Akkor is, ha most úgy érzed nincs. :)

71. misz (válaszként erre: 64. - Tandi25)
2009. szept. 8. 22:24
Az első babánál nincs gond, De a következőknél a szervezeted idegenként érzékeli a babát, főleg ha az Rh-ja pozitív. De nem kell megijedni. Ha a baba megszületik te is ő is függetlenül attól, hogy - vagy + kaptok néhány injekciót. És nem lesz semmi gond.
70. b46d5f3a55 (válaszként erre: 64. - Tandi25)
2009. szept. 8. 21:56

Szia!


Nálunk sajnos ez probléma, én negatív vagyok, apa pozitív.. és "ölöm" a sejtjeit.. Erre van gyógyszer (Prednisolon-allergia elleni szteroid), egy egyszerű vizsgálattal kideríthető, de nem tudom, hogy ezt mikor szokták csinálni, nálunk is csak most merült fel ez a dolog.. És ha jól tudom, csak akkor van gond, ha negatív anya, pozitív apa van, de lehet, rosszul tudom..

69. b46d5f3a55 (válaszként erre: 65. - Nita25)
2009. szept. 8. 21:54

Szuper, hogy minden rendben van!


Természetes, hogy néha vannak kétségeid, de bíznotok kell benne, hogy minden rendben lesz, és előbb-utóbb karjaidban tarthatod bébidet! :)

68. b46d5f3a55 (válaszként erre: 61. - Nita25)
2009. szept. 8. 21:53

Szia!


Csak most van időm leülni kicsit...


Ma voltam az intézetben, ebben a hónapban indul újra a próbálkozás, sok gyógyszer, hormon mellett.. Holnap kezdem az Augmentint (ha esetleg gyulladás, fertőzés lenne a méhemben, ne emiatt ne sikerüljön), Prednisolon (hogy ne gyilkoljam apát..), pénteken pedig Closti. 22-én megyek majd progeszteron szint mérésre (vérvétel), akkor kiderül, hogy "csak" Utrogestant, vagy esetleg még mást is kell szednem.


Kicsit (nagyon) félve, de azért izgalommal vágunk bele..


Helyes, jó hozzáállás, nem szabad feladni SOHA!

67. nita25 (válaszként erre: 64. - Tandi25)
2009. szept. 8. 17:01

Szia!

Sajna én sem nagyon tudom,hogy milyen hátránya lehet.De valami van akkor ,hogyha a mami negativ a apuka meg pozitiv! huu ez után jo lenne utánna járni ,engem is érdekelne!!!

66. nita25
2009. szept. 8. 16:57
Esetleg hogyha valaki tud valami csodatévö dolgot ami segíthet azt megköszönném :) ami eröt adhat!!!
65. nita25 (válaszként erre: 62. - Misz)
2009. szept. 8. 16:54

Szia!

Gratulálok a pici babohoz és persze a nagylányhoz is :) Ma én is kaptam labor eredményeket és ott is minden jo!Még a hétfötöl izgulok kicsit a méh tükrözéstöl!! már minden vizsgálat akkor kész lesz azt hiszem!!Most ugy érzem teljesen felkészültem az anyaságra és minden rendben lesz.De viszont,hogyha majd mégsem akkor lehet,hogy már nem lesz eröm tovább menni!:( De nagyon bizom benne,hogy ez nem igy lesz!

2009. szept. 7. 21:56

Sziasztok!

Mit jelent (v milyen hátrányt), ha a leendő kismama nulla negatív? Mert én az vagyok és jövőre szeretnénk nekilátni a családgyarapításnak...

Leendő apuka B ozitív. Ez valakinek mond valamit?

63. misz (válaszként erre: 32. - Nita25)
2009. szept. 7. 21:20

Nekem is volt ilyen barna folyásom az 1. terhességem előtt. Szóba került a hormonprobléma, de végül kiderült endometriózis.

Hála Istennek a lányommal való várandósság meggyógyított. :)


Nézze meg doki mindenképp, mert mindkettő állhat a missed ab. hátterében.


Minden szépet és jót! :)

62. misz
2009. szept. 7. 21:17

Sziasztok!

Nekem a kislányom után volt 2 missed ab. Az 1.-nél azt hittük minden rendben, boldogan vonultunk be hármasban a uh-ra. A doki ahogy rám tette a fejet szólt a páromnak, hogy menjen ki a gyerekkel. A baba már 3 hete elhalt. :( A 2. 6 hetesen lett angyalka. :(

Akkor mindenféle vizsgálatot csináltak, immunológiait, Apc rezisztencia -szűrést, hormonszinteket. De sajnos nem derült ki mi volt a baj. Viszont mindent rendben találtak.


Én totál kész voltam és úgy döntöttünk, egy gyerekkel is boldogok leszünk. Nem kockáztatunk többé. Egy év múlva várandós lettem. csak a Jóisten tudja mi módon. 9 hete született meg a kisfiam. :)


Nem szabad feladni. Sikerülni fog! :)

61. nita25 (válaszként erre: 60. - B46d5f3a55)
2009. szept. 7. 14:31

Szioka!

Hogy telik a napod?Nekem nagyon gyorsan eltelt,remélem a holnapi nap is ilyen gyorsan el fog telni :) Holnap megyek a trombohiliai vizsgálat eredményért és nagyon izgulok! pontosan 2 honappal ezelött voltam vérvételen és csak most lesz kész.ugyhogy para van :( De nem adom fel soha soha soha!!Már nagyon bennem van,hogy hamarosan minden rendbe lesz és kismami leszek :) Nem szeretnék csalodni megint!!!!

Amikor megjön akkor már lehet is kezdeni?? kapsz valami gyogyszert?Sajna ez a legnehezebb,nem rá gondolni!! De most tényleg probálj ne rá gondolni minden jora és szépre gondolj :D

60. b46d5f3a55 (válaszként erre: 59. - Nita25)
2009. szept. 6. 18:05

Sziasztok!


Az biztos, hogy óriási lelkierő kell a "harchoz", hiszen olyan nehéz tud lenni.. De ez már jó, ha így állsz hozzá, és nem adod fel! Nem is szabad soha..


Az jó, akkor nincs gond, ha pozitív vagy!


Igen, elvileg ma-holnap kéne megjönnie, és utána már mehet is :) Félek is, de nem szabad ennek a félelemnek uralkodnia rajtam, megpróbálok minél kevesebbet arra gondolni, mi történt, és mi történhet..

59. nita25
2009. szept. 6. 10:13

Szép napot Mindenkinek!

Moni861023!Meg probálok pozitivan gondolkodni de sajna nem megy olyan egyszerüen :) azon csodálkozom,hogy 4 vetélés után még van erőm tovább harcolni.Nagyon sokan becsülik bennem ezt az akarást!:)

Ritus16! Az én vércsoportom A RH pozitiv.a héten kaptam rola papirt azért tudom ilyen pontosan :)

Már nektek lehet akkor probálkozni?

58. b46d5f3a55 (válaszként erre: 49. - Nita25)
2009. szept. 5. 19:37

Ja, én már csak ilyen kis dög vagyok :):)


A Te vércsoportod micsoda? Úgy tudom, ez a probléma csak akkor merülhet fel, ha az anyuka a negatív..


Azt nem is tudom, majd kedden rákérdezek!

2009. szept. 5. 19:09
Neked sem kéne letörnöd a pozitív hozzá állás segít főleg a lelkednek meg ha nem akarod nagyon görcsösen. Törődj magaddal sokat és készítsd fel magad relaxáló fürdök a kedvenc magazinod stb csupa olyan amitől jó kedved lesz
56. nita25 (válaszként erre: 55. - Moni861023)
2009. szept. 5. 19:00
Akkor megértem!:) Nem unatkozol :D
2009. szept. 5. 18:51
Hát én még minimum 10 évig nem szeretnék. Sokat dolgozom és szeretnék egy biztos anyagi hátteret és saját lakást. még csak 23 vagyok. De Van Sók babóm:)) Bébi szitter vagyok
54. nita25
2009. szept. 5. 18:47
Köszönöm szépen! nagyon nehéz jo,normális orvost találni,föleg hogyha abortuszrol van szó akkor meg nagyon bunkok.De ilyen esetbe ami velünk történt miért nem tudnak rá valamit mondani miért csak hitegetni?? Remélem azért Te is hamarosan akarsz babót :))
2009. szept. 5. 18:42
Sok sikert és kitartást kívánok neked. Hasznosat nem tudok írni nekem az első az vetélés volt a második abortusz 3. hónapban nagyon megalázó volt az orvosok bunkók voltak miért ilyen későn mentem aztán felvilágosítottam hogy védekezünk rendszeresen és volt menstruációm is aztán kérdeztem hogy most mi lesz fogjam meg a kispárnámat és szép csendben üljek le ne zavarjam a kávészünetüket. Az biztos ha gyereket szeretnék csak is maszek kórházba Még egyszer sok sikert!! :))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook