Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miskolcon tudtok jó turkálókat? fórum

Miskolcon tudtok jó turkálókat? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 30. 16:40
Hátha olvassa vki, és tud rá válaszolni. Holnap vajon nyitva lesz a mega?
2010. okt. 7. 20:47
Látom jó rég jártak itt de azért megosztom én is a tapasztalataim :) Van a villanyrendőrnél i 1 de az elég drága 2ezer körül is vannak darabárban van 1 iylen larimar nevezetű is ahogy a kórház felé megy fel a busz jobb oldalt leventevezér utca szt hiszem , én legtöbbször az ágiba járok ami a vörösmarty utcán van a nagy darabos hádától még jönni kell a centrum felé ez is darabáras de mindi gvannak akciók így 2000 1000 és 500 körül vannak a felsők attól függően ahogy hetente jön új árú a régi mindig 30%kal majd 50 és 70nel lesz olcsóbb nagyon jó ruhákat ki lehet fogni :) Sajnos a kilós hádáknak elég tré lett a kínálata és sztem nagyon sokat csalnak a mérleggel 1 könnyű kis pulcsi 700 ft lett volna úgyh ott is hagytam akkro darabosban már sokkal jobbat veszek
6. domino36 (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2010. ápr. 27. 09:53
Diósgyőrtől a Városház felé tartva a villamosról a volt Domus után a Malomszög utcánál kell leszállni. Ha a villamosmegállóból a városház felé nézel,már látszik a hirdetésük egy ház falán MEGA-MARKET.Az udvarban leghátul van. Remélem nem túl bonyolultan írtam le. Azt hiszem este 6-ig vannak nyitva.
5. CsillagTM (válaszként erre: 4. - Domino36)
2010. ápr. 27. 09:45
ez hol van pontosan?
4. domino36 (válaszként erre: 1. - Lizzie)
2010. ápr. 27. 09:41
A villamosvonal mellett a Kis-Hunyadnál nyílt egy angol turi. Hétfőn és Csütörtökön 500Ft/db, Kedden és Pénteken 300 Ft/db, Szerdán és Szombaton 100 Ft/db.
2010. ápr. 26. 12:07
a Szent Anna térnél, a volt Domusnál.
2009. márc. 30. 13:22
Ha mész az egyetemi busszal a városba - a centrum előtti megállónál volt tavaly még egy jó, az utca másik oldalán, ahol a gyógynövényes bolt van. (A megálló oldalán egy kevésbé jó.)
2009. márc. 30. 13:19
Remélem tudtok segíteni.. érdekelne h miksolcon hol vannak jó turkálók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook