Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mire véljem ezeket a gesztusokat? fórum

Mire véljem ezeket a gesztusokat? (beszélgetős fórum)

30. c40efa00cc (válaszként erre: 1. - Rescue)
2016. febr. 1. 20:13
Jááj! Te miére gondolsz?
29. forgatos (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 16. 19:32
Kiszállítanám az autóból. :)
28. moonlight13 (válaszként erre: 23. - Rescue)
2013. jan. 16. 19:30
Nem tudom, olyan helyre jársz-e, ahol több oktatóból lehet választani, de én a helyedben lecserélném. Annakidején nekem is lecserélte az ex-férjem az oktatóját az enyémre, mert az normálisabb volt. Bement a központba, és kérte, hogy az enyémhez járhasson.
2013. jan. 16. 09:14
Anno azért kértem alapól női oktatót, hogy elkerüljem az ilyen helyzetet. Az más kérdés, hogy féltékeny és rosszindulatú nőszemély volt, de nekem ez volt a kevesebb gond.
2013. jan. 15. 21:40
én tök simán fognám a kezét és leszedném magamról, mintegy mellékesen oda se figyelve. alapból is így működök, pl. abszolút a hivatalos témáról, azaz a vezetésről beszélgetve, a testbeszédem reflexből megy, szinte "tudattalanul". mármint kívülről tűnhet neki így, hogy nem bírod az érintést, és reflexből rakod arrébb a kezét (pánikbetegként pláne hogy bírtad megállni, hogy ne pakold le magadról? jól kigyógyultál :))
2013. jan. 15. 21:27

Vannak országok, ahol ez már bőven kimeríti a zaklatás fogalmát.

Szólj neki, vagy egyszerűen lökd el a kezét ha neked nem tetsző helyre teszi. Ha nem adod jelét annak, hogy ellenedre van amit csinál, akkor továbbra is ezt teszi majd, vagy még többet.

Legyél egyértelmű!

24. rora (válaszként erre: 23. - Rescue)
2013. jan. 15. 20:25

Erre legalább jók az ilyen esetek, hogy megtanulj kicsit határozottabbnak lenni, mert muszáj!!!

Muszáj kiállnod magadért, különben azt hiszi, azt csinálhat veled, amit akar! És mennyi ilyen helyzettel találkozhatsz máshol is...

23. Rescue (válaszként erre: 17. - Moonlight13)
2013. jan. 15. 20:20
Én nem vagyok ilyen határozott, mit vársz egy gyógyult pánikbetegtól, fülem farkam behúzva...
22. rora
2013. jan. 15. 20:16
Ne hagyd, legyél határozott és mondd meg, hogy ne érjen hozzád, hogy keresni fogsz másik oktatót, sőt a legjobb, ha ezt meg is teszed.
21. homern (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 15. 20:13

burkolt,ez jó :D


nekem férfi oktatóm volt,nem volt sok a korkülönbség sem, de eszünkbe sem jutott egymás személyes terébe bármilyen szinten belépni. amit veled csinál..nos...ha legközelebb megpróbálna hozzám érni egy szép lassú de hatásos "én nem tenném" -el biztos megpróbálkoznék.ha nem veszi az adást,lecserélni.

20. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 15. 20:12
A sok éves rutin...
19. jstefan (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 15. 20:09
Az oktatók kb.50%-a a pénzre hajt de a másik fele elfogadja a természetbeni kiegyenlítést ha a tanuló vonzó! A gépjárműoktatás Magyarországon az egyik legkorruptabb terület.Kezdetben így próbálkozik,ha elutasítod akkor többletpénzt kell adnod,és pótórákat venni mert a vizsgabiztosnak is kell leadni a jattból,ellenkező esetben többször megbukhatsz a vizsgán.Tisztelet a kivételnek akik becsületes oktatók!!!Nem velem történtek ezek az esetek,a nőismerőseim tapasztalták!!!
2013. jan. 15. 20:09
Kérj másik oktatót!
17. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 15. 20:09
És te ahelyett, hogy rácsaptál volna a kezére, ezért egy fórumot indítottál?! Ha van lehetőséged, le is cseréltetheted az oktatót!
2013. jan. 15. 20:08

Ha a helyedben lennék és éppen ilyen félreérthető mozdulatot produkálna én felölteném a sorozatgyilkos arcom és közölném jó hangosa : "mááár elnézéééést!"


:)

15. Rescue (válaszként erre: 14. - D60fdef667)
2013. jan. 15. 20:06
Okés :)
2013. jan. 15. 20:04

18 évesen,-tehát már nagyon régen-, tanultam autót vezetni.

Öreg,kövér, kéjenc kinézetű,koszos körmű oktatóm volt.

Mondom neki egyszer,hogy túl messze van az ülés a pedálokhoz képest beállítva, előrébb szeretném húzni az ülést.

Azt mondja,miközben kéjesen végignéz rajtam: "ÓÓÓh, magának gyönyörű hosszú combjai vannak,nyújtsa ki a lábacskáit szépen...."

Húúú,még most is kiráz a hideg,ahogy visszagondolok.

Utána csakis a lehető legkevesebb kommunikációra szorítkoztam.

Egyszer aztán olyan útra navigált,amerre még sosem jártunk,mondja,hogy melyik ház előtt álljak meg.

Mondja,hogy ez az Ő háza,és néz rám.

Fapofával közöltem,hogy rendben, menjen be, intézze amit akar,itt várom.....

Felsült szegény öreg a burkolt próbálkozással, de utána tudta,hogy merre hány méter!


Úgyhogy szerintem tedd Te is helyre az oktatót.

13. a73be8dbf2 (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 15. 20:04
Ha a kezét a combodra teszi, az elég egyértelmű, tehát én a helyedben váltanék, mert meg akar húzni és nem a vizsgán :)))
2013. jan. 15. 20:01

Ismeretlen ember tapogat.

A buszon vagy utcán talán megengednéd ezt bárkinek is?? Egy oktatónak miért engeded? Ő is csak egy idegen, mint az utcán bárki....Szép csendben szólj be neki: "eressze el a lábam azonnal"

11. Rescue (válaszként erre: 10. - La femme)
2013. jan. 15. 19:57
Kiderül mi lesz csütörtökön, majd beszámolok... :S
10. la femme (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 15. 19:56
Ez túlzás, nagyon szemtelen. Nem tudom, szólj rá, hogy ne érintsen meg, mert van barátod. Nem tud valaki elkísérni? Drukkolok, hogy legközelebb ne legyen ilyen hülye. Inkább menj olyanhoz aki nem inzultál és ajánlják! :(
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 15. 19:56

Nagyon burkolt célzások?

Konkrétan taperol. Nekem ez nem tűnik túl burkoltnak. Szólj rá, ha nem hagyja abba, kérj másik oktatót.

2013. jan. 15. 19:55
Én bizony megkérdezném tőle...
2013. jan. 15. 19:55
Csak nekem tűnik furának? Vagy sokat hozok ki belőle? Mert tolakodónak nem volt tolakodó, de engem már az is feszélyez ha megérint, vagy rámteszi a kezét.
2013. jan. 15. 19:54
Kérni másik oktatót sürgôsen!
2013. jan. 15. 19:54
Ne hagyd!
2013. jan. 15. 19:53
Nem tűrném, az biztos!
2013. jan. 15. 19:51
Engem is zavarna....
2013. jan. 15. 19:51
Csapnék a mancsára, de menten..
2013. jan. 15. 19:50

Vezetni tanulok, ma volt az eslő órám. Az oktatónak voltak érdekes mozdulatai irányomba. Pl.: Kinyitja az anyósülés előtti tárolóhelyet, és a térdem felett támaszkodok meg.

Kanyarodésok, parkolások magyarázázásnál a papír előttem, keze mutogat, de közben a combomom fekszik, és ahogy lejjebb halad a combomnál feljebb. Ezek a mozdulatok olyan, nagyon burkolt célzások? Vagy mi a szösz? Mert engem pl zavar.. Mi a frász van ilyenkor? Ki hogy érelmezné?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook