Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mire költötted a családi pótlékot, vagy a GYES-t? fórum

Mire költötted a családi pótlékot, vagy a GYES-t? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2010. okt. 4. 13:55
Hát nem tudom...Én próbálom mindig meghagyni a kislányomnak kissebb nagyobb sikerrel!Elvégre az ő pénze...
11. danama
2010. okt. 4. 13:55

én amikor megkapom ezeket a hatalmas összegeket, hirtelen nem is tudom mit csináljak, a postára menjek a halom csekkel vagy a boltba kajáért.

vissza is megyek dolgozni, pont a pénz miatt

10. Orsy27
2010. okt. 4. 13:53
Nálunk Gyed+csp kb együtt 98 000. Ez elmegy lakáshitelre+lakáskasszára... :((
9. 8259e66c40 (válaszként erre: 7. - Kriszti0711)
2010. okt. 4. 13:52
Hát igen!Amíg az enyém is dolgozott nem nagyon volt gond a kifizetésekkel.Persze akkor sem éltünk hűű de jól.Na de lassan nem tudjuk mi lesz.
2010. okt. 4. 13:50
Nálunk a gyed pont arra elég, hogy a hitelünket fizessük...:(((( Nemtom mi lesz, ha már csak a gyes jön?!?
2010. okt. 4. 13:49
Húúú, akkor én még egész "szerencsés" vagyok, az én párom azért dolgozik szerencsére, mondjuk nem keresi agyon magát, dolgozni viszont marha sokat dolgozik:(
6. kiraanyu (válaszként erre: 1. - 8259e66c40)
2010. okt. 4. 13:48

Nálunk ugyanez a helyzet. :-((

Férjem munkanélküli, kb.30-40ezer Ft.

Nekem dec.31-ig még 98Ft a Gyed és csp együtt. De januártól csak 38 ezer lesz.

De csak a lakáskitel 45 ezer.

Gáz, víz, villany, telefon, biztosítások, súlyadó, kukadíj....

Bőven marad befizetelen számlánk :-(


Nem is tudom, mi lesz velünk! :-(

2010. okt. 4. 13:47
én meg sem kapom,levonja a személyi kölcsön törlesztésre..gyed meg majd egyszer csak jön..csak győzzem kivárni..de abból sem marad,még kevés is..nekünk is munkanélküli jön még,de abból éhen halni sok,megélni meg kevés..:((
2010. okt. 4. 13:46

Én már nem gyest+csp kapok,hanem rendszeres szociális járulékot,27000 ft!!!Így betegesen még akkor sem vennének fel dolgozni,ha lenne munkahely.

Nincs irigylésre méltó helyzetben nagyon sok ember!

Reméljük,hogy rossz után jó következik!

2010. okt. 4. 13:44
levonta a bank lakáshitelre,közüzemű számlákra!
2010. okt. 4. 13:42
Én még csak táppénzen vagyok, de már előre félek ettől én is, hogy mi lesz. Mondjuk a táppénz is nagyon kevés, szinte nem is elég arra sem, amire eddig a fizum elég volt és abból még maradt is egy kevéske.
2010. okt. 4. 13:40
Nálunk a következő a helyzet:otp lakáshitel befizetés,személyi kölcsön,villanyszámla,internet,biztosítás,egy kis kaja és oda a 80ezer forint csp+gyes.Kicsit kiakadtam mert még a gáz és a víz hiányzik és a férjemnek már csak a kis munkanélküli jön.Nem lenne semmi baj ha lenne munka vagy nem fizetnénk lakáshitelt.De akkor hol laknánk?Albérlet......?Na majd lesz valahogy.Itt ha van kedvetek panaszkodjatok:)De akinek örömteli volt a költekezés az is írjon :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook