Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mint anyák mit tennétek? fórum

Mint anyák mit tennétek? (beszélgetős fórum)


23. ina87
2014. júl. 30. 11:17
nme normális,hisz egy szülönek az az elsö h a lánya boldog legyen és idejében teni a dolgot tehát elmondani mivel elöbb utobb lehet h kiderül és akk csak rosszabb lesz mert ha kiderül h a szülök is tudtak a dolgrol szegény lány elfogja vesziteni a bizalmat,szoval észerü volna idöbe meg emliteni h mit is tesz az ujdon sült apuka.
22. kriszta773 (válaszként erre: 19. - Angelic smile)
2014. júl. 25. 14:42

de nem valószínű, hogy ebben az esetben is a férjnek kinyalták volna a hátsóját és körbeugrálták volna, nem? legfeljebb nem akartak "terhet" venni a nyakukba, és ezért nem foglalkoztak velük, a kettő azért nem ugyanaz

én anyaként is megmondanám a gyerekemnek a véleményemet, de szerintem jól neveltem, és nem maradna meg egy ilyen ember mellett

2014. júl. 24. 23:11
Elég érdekes, én biztos elzavarnám, de persze a gyerekemet is nézném, hogy neki és az unokámnak mi a legjobb, mindenféleképp mérlegelnék, de nem hagynám, hogy a gyerekemet hülyének nézze bárki is.
2014. júl. 24. 21:57
Nem akarok beleszólni,csak nekem fura hogy egy anya egy szülőben nincs meg az az ősi ösztön,hogy védje, oltalmazza kiálljon, megértse a lányát a saját vérét. És oké hogy ne szóljon bele,de egy ilyen eset után minimum az hogy ne ajnározza a kedves vejet. De én úgy látom,hogy az anya előtt teljesen lepereg az egész,hiába szenved a lánya nem érzi át a fájdalmát,keseredettségét. El van könyvelve hogy megtörtént és kész ennyi vége,de én szinte 100% ra biztos vagyok,hogy nem az utolsó esete volt az embernek. És akkor mit fog csinálni,akkor se számíthat majd rá a lánya? Mivel barátnőmnek nincs gusztusa úgy mint férfihez hozzáállni,így tuti hogy lesz megint egy harmadik a családba és akkor majd azt is le kell nyelni?? Mert ezzel a viselkedéssel a veje malmára hajta vizet,hisz az ő szemszögéből nézve bármit megtehet,mert az a tett megtorlatlan marad és annál nagyobb gyengeség szerintem nincs hogyha a saját anyád inkább egy idegen mellé áll, főleg annak az oldalára aki a saját vérét bántja,akár lelkileg akár fizikailag!!!
19. angelic smile (válaszként erre: 14. - Kriszta773)
2014. júl. 20. 19:33

"nem éppen valószerű, ha egy szülő ennyire ajnározza a lánya párját, de a lányának már nem segítene"

De bizony, van ilyen ismerősünk nekünk is! A nőt már késsel fenyegette a férje, és mikor ő elszökött a két gyerekével, akkor nem engedte be az anyja! A férjem ment el érte az anyja háza elé, és hozta el, majd hívta a rendőrséget. Az szégyen, ha elválnak, de ha megölik a lányát, az nem. Hihetetlen, mik vannak! Anyukám beszélt az anyjával és győzte meg, de valami 1,5 órán keresztül tartott, mire megértette.

18. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 16:46

Szerintem jól teszik, hogy nem mérgesítik el a kapcsolatot.

Ha kell segítséget, akkor adnak biztosan, de ők ne szítsák a tüzet.

Nagyon sokszor megtörténik ez, de van, ahol ki sem derül.

Ha szereik egymást, fátylat vetnek rá; ott lesz a gyerek! :))

17. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 16:26

Biztos, hogy nem ez volt az első, és nem is az utolsó eset, hogy megcsalta a nőt.

Lehet, hogy a nő már előtte is nagyjából tudta, hogy milyen pasit választ.

Majd ők eldöntik. Vannak olyan nők, akik tudnak így együtt élni.

16. 3da8f53e4a (válaszként erre: 14. - Kriszta773)
2014. júl. 20. 16:13
..hidd el vannak ilyen szülők! :(
15. 3da8f53e4a (válaszként erre: 10. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 16:10
Család-barát a kedves mama!!! ...szerintem még szégyellnék is ha a lányuk otthagyná a kispapát! - mitszóna" a szomszédság????
14. kriszta773 (válaszként erre: 10. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 14:57

az ilyesmikkel az a fő probléma, hogy valószínűleg nem álltál ott, amikor a pasi megcsalta, vagy amikor a szülők ezt mondták, hanem "tudod" abból, hogy xy elmondta, és innentől már hülyeség az egész, mert nem tudhatod, mi hogyan zajlott, zajlik. egészen más színezete lehet annak, ha például egy sértett fél, vagy zaklatott emberke meséli el, mint ami a valóságban történik

nem éppen valószerű, ha egy szülő ennyire ajnározza a lánya párját, de a lányának már nem segítene

2014. júl. 20. 14:39
felnott ember, dontse el, hogy mit akar vagy mit nem; en pedig tamogatnam, barhogy is dont;
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 14:38
Lehet, hogy ők még hisznek a családban.
2014. júl. 20. 14:28
Hát te mint barátnő főleg ne szólj bele,mert ha minden helyrejön te leszel a fekete bárány.A fiú egy hülye az tény.De ez csak rájuk tartozik.nem tudom a lány szüleit megérteni,ha haza akarna menni és nem segítik,de beleszólni nem szabad!Bár képzeleten minden nap felképelném!!!!!!!
2014. júl. 20. 14:10
Igazából még együtt vannak,mert sajna úgy derült ki a dolog hogy szülés előtt pár nappal. Így sose lett letisztázva,ha még az elején kiderül talán lett volna rá idő hogy szétmenjenek. Barátnőmben ott van a tűske,mikor meglett a pici úgy volt vele,hogy kezdjenek tiszta lappal,ez hol megy hol nem. Úgymond tényleg csak a pici köti őket össze,mert amúgy házas életet nem él vele,egyszerűen nem tud. Ami fura,az barátnőm szülei kapcs.a fiúval. Oké hogy ne szóljanak bele,de semmivel nem éreztetik a fiúval ezt,pont hogy teljesen ki van nyaljva a segge minden téren. Sőt barátnőm anyja kijelentette,hogy haza nem viheti a picit,mert ő nem fogja felnevelni. Szóval úgymond beleknyszerítik ebbe a helyzetbe,hogy együtt legyen egy olyannal,akit amúgy már rég dobott volna,ha nem lett volna gyerek. És nem támogatják abba,hogy megszabaduljon a férfitől.
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 14:03
Nem normális és nem tisztességes, de biztos, hogy nem csinálnék vagy mondanék semmit, mert az sem az, hogy kéretlenül beleavatkozunk vagy beleszólunk mások életébe Ő dolguk. Ha segítség kell megadnám.
8. manó2000 (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 13:18
Lányom mellett lennék és támogatnám. Bár nem hiszem hogy aki ilyet tesz az később sokkal jobb ember lesz, de lehetnek kivételek.
2014. júl. 20. 13:16
Soha ne szóljál bele a gyermekeid életébe. Hadd döntsék el ők, hogy mit akarnak. Felnőtt emberek.
2014. júl. 20. 12:54

Semmit nem tennék,az ő élete az ő döntése!!

Engem a terhességem elején csalt a férjem,sz@r volt,de elmúlt,azóta sem tett ilyet és boldogok vagyunk!!Nem szabad beleavatkozni!!

5. ec7efbffe4 (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 12:22
Nem szabad beleszólni,hasonlóan jártam,kétségbeestem,apu hazaköltöztetett,fél év múlva kibékültünk.Mindenkinek a saját döntése.A támogatás nagyon fontos,bármi a döntése.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 12:06
Támogatnám a lányomat. Ha kérdezne válaszolnék, ha kérne segítenék. Önhatalmúlag nem csinálnék semmit. Nincs jogom beleszólni, intézkedni, bírálni, elítélni.
3. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2014. júl. 20. 12:04

Egy ismerettségi körömben hasonló esetben a fiú szülei szerint természetes volt, hogy ilyenkor az ifjú férj mással kefél. Az ifjú feleség nem így gondolta és elvált.

A döntés joga jelen esetben is az ifjú feleségé szerintem.

2014. júl. 20. 11:57
Semmit. A gyerekem dolga ezt elintézni, nem az enyém. Ha ő ezzel meg tud békélni, akkor el kell fogadni nekem is. Ha viszont szenved és válni akar, akkor ebben támogatnám. De én semmit nem tennék. Az biztos, hogy ferde szemmel néznék a vejemre életem végéig, ha mégis együtt maradnának, de kénytelen lennék elfogadni a lányom döntését.
2014. júl. 20. 11:50

Sziasztok! Anyaként mit tennétek,ha kiderülne,hogy lányotokat férje a várrandósága ideje alatt megcsalta.

A kérdés a férjre vonatkozik. Ismerősömnél a 37. héten derült ki,hogy végig csalta a férje,a lány szülei szinte fiúkként szeretik az újdonsűlt apukát, pedig tudják hogy mit tett.

Szerintetek ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook