Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mini-Magyarország Makettpark fórum

Mini-Magyarország Makettpark (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mini-Magyarország Makettpark

2019. júl. 20. 06:10
Dinnyésen is van egy mini várgyűjtemény
2019. máj. 28. 21:02

Rég nem szólt hozzá senki ehhez a témához, így szeretném, ha tudnátok, hogy Szarvason is van egy Mini Magyarország makettpark.

Évről évre szebb és nagyobb. Az Arborétum területén található.

Szarvas egyéb látnivalóival együtt remek kirándulási cél lehet bárki számára.

[link]

2012. okt. 31. 00:45
Köszönöm a figyelemfelkeltést!! Kár, hogy nem hallottam eddig erről a látnivalóról, jövőre biztosan elmegyek Kisbérrre!! Eddig csak a téglagyárrról tudtam. Vajon az még létezik?
14. Hmv.
2012. okt. 27. 13:01
Élmény volt olvasni a cikket. Kár, hogy nagyon távol van tőlünk ez a mini látványosság.
13. Hoxa (válaszként erre: 5. - Lady Blakeney)
2012. okt. 27. 10:06

Szia!

Sajnálom a kései megjelenést, ha írtál volna egy privit, betettem volna korábbra. Bevallom, nem jutott eszembe, hogy bezár és aktualitását veszti tavaszig.

2012. okt. 26. 22:52
A manóba, hihetetlen, hogy 100 kilométerre lakunk tőle és mindig a Minimundusba járunk ;). Nem is tudtam, hogy létezik, pedig még ismerőseim is vannak Kisbéren, hogy ezért mit fognak kapni! :DD
2012. okt. 26. 22:05

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat. Aki jövőre elmegy és megnézi a makettparkot, annak előre is nagyon jó utat kívánok.

Igen, kis hazánkban is nagyon sok szép látnivaló akad, csak meg kell keresni. Sokan bizonyos szép helyekről még nem is hallottak soha. Ezért is jó néha egy-egy ilyen cikk.

2012. okt. 26. 19:22
Mi már többször jártunk ott:) Nagyon tetszett, több ismerősünket is elvittük oda
2012. okt. 26. 18:22

Köszönöm a cikket! Tényleg nagyon szép főleg a nyári időben. Ajánlom mindenkinek aki a környéken jár vagy csak átutazóban van. Megéri megnézni.

Vallom és tudom, hogy kicsiny hazánkban nagyon sok szép és érdekes hely van. Nem fontos drága pénzért külföldre menni,ha itthon még nem ismerünk mindent, erre jó példa ez a cikk is.

8. mamuci (válaszként erre: 5. - Lady Blakeney)
2012. okt. 26. 18:07

Szia! Köszönöm, hogy ilyen jó véleménnyel vagy a mi kis városunkról! :)

Tényleg nagyon szép a Makettpark! Én helybeli vagyok és nem tudok úgy elmenni mellette, hogy ne csodáljam meg újra és újra.

2012. okt. 26. 17:20

En elmentettem kedvenceim koze es az elso joidos tavaszi hetvegen megnezzuk:-)

Koszi a cikket

2012. okt. 26. 17:18
Köszönöm!:) Nem tudtam, hogy ilyen van nálunk! Azt hiszem, hogy megvan az egyik jövő nyári programunk!:)
5. Lady Blakeney (válaszként erre: 2. - Nirvi)
2012. okt. 26. 16:01

Én is sajnálom, hogy csak most jelent meg, amikor már bezárt télre a park. Az a baj, hogy mi is nagyon későn voltunk ott, szeptember 27-én. Október 1-én jutott eszembe, hogy kellene róla egy cikket írnom, hátha vannak olyanok akik még nem hallottak róla és szívesen megnéznék. Én még aznap el is küldtem a cikket. Sajnos azonban a megjelenésre általában várni kell 1 hónapot. Azt gondoltam hátha esetleg most a moderátorok kivételt tesznek pont azért, mert már csak október 15-ig volt nyitva, de sajna nem így lett. Ebbe a cikkírónak nincs beleszólása.

Tudom tavasszal kinyit újra, de szerintem addigra el is felejtődik az emberek fejében. Pedig tényleg megéri megnézni.

2012. okt. 26. 14:45

Voltunk mi is...:) Tetszett nekünk is, pont akkora, hogy a kisfiam nem unta meg, szépen jött velünk, s csodálta a pici épületeket:)


A Minimundus jóval nagyobb, ott is voltunk már, meg az fizetős, ez a mini-magyarország pedig ingyenes.

2012. okt. 26. 14:41

Biztos szép lehet! Ha majd lehetőségünk lesz rá, jövőre elmegyünk!

Ausztriában a Minimundusban voltunk, az nagyon tetszett, gondolom, ez azért jóval kisebb, mégis öröm lehet a hazai büszkeségeket megcsodálni piciben!

2012. okt. 26. 13:37

Kár, hogy csak most jelent meg a cikk, pedig szívesen elmentünk volna mi is :)

Nem is lakok messze Kisbértől....és nem is tudtam, hgy ilyen van ott :(


Na de majd jövőre ha eszembe jut, mindenképp ellátogatunk oda :)


Köszönöm, hogy leírtad :)

2012. okt. 26. 13:08
Makettpark. Ez a szó sokaknak talán semmit sem mond. Pedig külföldön már több helyütt is építettek ilyen apró épületeket, láttam róluk képeket az interneten. Most viszont már nem kell emiatt külföldre utaznunk, mert Magyarországon is létrehoztak egy makettparkot, egészen pontosan Kisbéren.

Ugrás a teljes írásra: Mini-Magyarország Makettpark

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook