Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindmegettük fórum

Mindmegettük (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2914. zuzmika
2009. márc. 2. 11:44
Bocs, azt akartam írni hogy na most aztán....
2913. zuzmika (válaszként erre: 2912. - Abfef62371)
2009. márc. 2. 11:43

Na mosz aztán jót kérdeztél!Az iskolák nevét nem tudom, de az egyik suliban ruha és divattervző szakot írta be, a másikban sima ruhatervező, a harmadikban animátor/ remélem jól írtam, ők rajzolják a meséket , ugye? / és ha minden kötél szakad/ de reméljük nem/ akkor kozmetikus.

Nagyon jó a kézügyessége, évek óta nyer verseyeket az ő korosztályában, tavaly pedig egy országos pályázatot nyert meg, egy egyhetes nyaralás volt a nyereménye érte amire a két barátnőjét is vihette.

2912. abfef62371 (válaszként erre: 2911. - Zuzmika)
2009. márc. 2. 11:05
Hova felvételizik?
2911. zuzmika
2009. márc. 2. 11:01

Nálunk is mindenkinek fájt a feje tegnap, biztos front volt.

Köszi a szorítást, ráfér, bár azt hiszem az már jó előjel hogy 3 iskola hívta be a hétre a rajzaival:)

2910. abfef62371 (válaszként erre: 2909. - Zuzmika)
2009. márc. 2. 10:23

Sziasztok!


Az én hétvégém nem volt érdekes. Főztem, sütöttem, takarítottam, fejem fájt, szóval lényegtelen.


Nekem ma olyan fázós napom van, nem érzem a tavaszt.


Hugicádnak nagyon szorítok!


Puszi.

2909. zuzmika
2009. márc. 2. 07:54

Jó reggelt mindenkinek!Azt hiszem végre jön a jó idő már nagyon várom.

Na ki ,mit csinált a hétvégén?

Szeszi, élsz még?

Szorítsatok, hugom ma , holnap meg holnapután felvételizik, szinte egész nap csak a rajzait készíti...remélem sikerül neki.

2009. márc. 1. 16:39

Schybie drága! Ahhoz képest, hogy azt igérted, hogy itt leszel, eléggé hanyagolod a csapatot. Szeretnék egy személyeset kérdezni. Ha csináltatnék asztali naptárt jövő évre olyant, amiben fénykép van hetente kb. mennyibe kerülne? Gondolom, relatív, de egyszerűbbre gondoltam. Te ezzel is foglalkozol, ha jól tudom.


Danya, mi van veled? Agyon főzted, dolgoztad magad? Saját részedre milyen kajával készültél?

2009. márc. 1. 14:50

Colonixos lányok!


Most hallottam, hogy az útifű maghéj (980.-) kiválóan helyettesíti a méregdrága Colonix-ot, ugyanazok az összetevők. Herbáriában, bioboltban lehet kapni. Magyar termék, sárga dobozban van.


:-))

2009. febr. 27. 19:17

No mi van? Torkos csütörtök? Hétvégi készülődés? De nagyon leült a csapat! Hétfőtől csinálom a 90 napost. Ma főztem - és éjjel folytatom a FŐZÉST - a kocsonyát! HÉTFŐTŐL 90 NAPOS!!!

Ma madár csiripelésre ébredtem, és ez csodás!!

Hétvégére puszi, mindent, ami jó, és sok-sok szeretetet!!!

2905. abfef62371 (válaszként erre: 2904. - Zuzmika)
2009. febr. 27. 10:30
Hát igen, most már egyre kényelmetlenebb lesz. Főleg a vége, amikor sem ülni, sem aludni, sem semmi nem jó. Nekem is nehezebb volt a második, hiszen csak 16 hónap van közöttük.
2904. zuzmika
2009. febr. 27. 08:36

Ja, félreértettem!

Az az igazság, hogy én most vagyok 79 kiló, Fannit 75-tel szültem, a hasam most pont akkora mint mikor szülni mentem, de én ezt annak tudom be hogy eleve amit Fannival felszedtem az mind a hasamon maradt.Amúgy én azt hiszem hogy nem mindig szeretem ezt az állapotot, mert sok mindenben akadályoz, pl én nem tudtam hóembert építeni, vagy nem tudom a lányom dögönyözni, felvenni ha sír...stbna meg hol itt szúr hol ott hasogat, szóval jó lenne már túllenni rajta.Mikor Fannit vártm 12 hetesen elájultam a boltban ahol dolgoztam, csak az volt a mázlim hogy a barátnőm akit váltottam még éppen ott volt,aztán mivel annyira szerttem ott lenni, meg a főnök is szuper volt, így egészen a szülés előtt 4 hétig én még heti 2-3 napot dolgoztam részmunkaidőben az irodán.Hát nem tudom most ezt megcsinálnám e mivel mindig fáradt vagyok.

Igen, jó lenne egyszer találkozni valahogy, majd kitalálunk valamit.

2903. abfef62371 (válaszként erre: 2901. - Zuzmika)
2009. febr. 26. 19:35
Én úgy értettem, hogy külsőre, látszatra mekkora a pocid. Mint az előző Fannival a terhességed, vagy másképpen? Valamint, hogy hogyan viseled? Nem írsz róla. Én szerettem terhes lenni, van aki utálja.
2902. abfef62371 (válaszként erre: 2901. - Zuzmika)
2009. febr. 26. 19:33
Igazán találkozhatnánk, ha már ilyen közel lakunk. Remélem, majd megbeszéljük. Puszi. (Két édes szájúnak van mit megbeszélni!!!)
2901. zuzmika
2009. febr. 26. 16:55

Igen, tényleg az vigasztal hogy már március lesz mindjárt.Nem tudom hogy most mekkora, majd jövőhéten csütörtökön kell mennem Fehérvárra a doktronőhöz.

Hát igen, rossz dolog az édes szájúság.A cigit könnyebben letettem, és nem is hiányzik, de a csoki....

2009. febr. 26. 11:17

Vígasztalódj, vasárnap már március van és hipp-hopp elszalad ez a kis idő.

Mekkora már a pocid?

Én is pokoli édesszájú vagyok sajnos.

2899. zuzmika
2009. febr. 26. 10:52

Az az igazság, hogy mint többször írtam már, én csokifügő vagyok már vagy 12 éve.Egyszerűen nem tudok nem enni csokit, de soha semmi bajom nem volt tőle, mármint sose voltam cukros, kövér...mikor 50 kiló voltam és egy éjjel nappaliban dolgoztam, minden nap bement egy tábla milka, vagy rudi vagy mindegyhogy mi csak édesség lgyen.Szóval ebből kiindulva ez csak terhességi cukor, igaz Fanivalnem volt.nem ehetek több csokit, sem banánt, csak barna kenyeret vagy pirítóst, nics üdítő...

A vérsülyedés valami gyulladásra utal, szerintem az csak a fogam miatt van, mert lyukas.

2898. abfef62371 (válaszként erre: 2897. - Zuzmika)
2009. febr. 26. 10:23

Puszillak drága! Sajnálom, hogy diétáznod kell. Ez mit jelent? Szereted az édességet, és gyakran ettél belőle, vagy ez ilyen terhességi cukrosság? A vérsüllyedés mit jelent?


Én is el vagyok keseredve, reggel ráálltam a mérlegre. Megint 67 kg vagyok! Nincs mese hétfőn kezdem a 90 napost.

2897. zuzmika
2009. febr. 26. 09:24

Jó reggelt!

Most jöttem a védőnőtől, nem lett jó a laborom, magas a cukrom, sok a vérsülyedésem...szóval diétára fogtak a hátralévő hónapokra!Még csak ez kellett nekem.

2896. schybie
2009. febr. 26. 00:50

Sziasztok!


Nekem is van már leg magic-em, de eddig egyszer sikerült rá felállnom a két hét alatt! Hogy Danya vígasztaljalak a én mérlegem se szép dolgokat mutat, úgyhogy mától pá minden jó, hétvégétől pedig kemény edzés, mert mostanában nagyon elmaradt az is:( remélem hamarosan itt a tavasz mert a kedvemnek nagyon nem tesz jót ez a hülye tél, kezdek teljesen leereszteni.


amúgy semmi extra, Robinak jövő héten leműtenek egy anyajegyet a hátáról, kocsinkat visszük szervízbe, úgyhogy gyűjtögetünk a lakásra 1000rel:)


Mostanában nagyon pang az oldal, miért is?


Szeszi, Te még élsz? Hogy vagy?


Hétvégén a Tiétek vagyok:)

2895. danya
2009. febr. 25. 07:11

sziasztok csajok:)


élek, ha virulni nem is... kicsit magam alatt vagyok, pár hete nem volt elem a mérlegben, ma tettem.......

no coment......


jövő héttől ujra főzök magamnak, lemondom a tőzsdei kaját.

napok óta ujra jelentkeznek azok a tünetek amik a colinox evésem előtt voltak.

megeszem a kaját.... kb. 10 perc vagy akár 3 óra mulva ugy fel fujjódom mint egy medicin labda. tele leszek széllel

ez talán az ételben lévő adalék anyag lehet??? vagy mi a jó fene? itthon azért ezek nem jelentkeznek.

na mindegy a reggeleimet hétfőtől a konyhában töltöm, legalább mozgok is közben, és azt eszem amit főzök...:)


veletek mizu? Zuzmika hogy vagy lelkem? remélem szépen gömbölyödik a kis pocid:)


Kati remélem a pici unokáid nem betegedtek le?


Pusika nálad mi ujság jársz még vizi-mozogni? kilóid?

amugy reggeltente én is chizek ujra, jót tesz a derekamnak és a karomban lévő letapadt izmoknak, mert csak annyi mozgásom van ahogy a klaviaturát veregetem és az egeret kezelem.

sajnos egy lusta dög vagyok, mert mindig elhatározom, hogy minden nap sokszor leg-megicezem, (hát nem tom hogy köll leirni)

de a lényeget értitek, hogy nem csiiiiiiiiiinnnnnnnnnááááááááááááálllllllllllooooooooooommmmmmmmm......

na jól van ujra idő van, megyek fürödni

szép napot nektek:)

puszi

2894. abfef62371 (válaszként erre: 2893. - Zuzmika)
2009. febr. 24. 19:10
Okos vagy! Bocsi, de én leragadtam a napi dolgoknál.
2893. zuzmika
2009. febr. 24. 18:57
Boltinak bolti, csak nem élelmiszer, hanem hogy miket kell még beszereznük a kistesónak.Fannitól megörökli a kiságyat, a babakocsit, kádat, pelenkázót, meg az olyan ruhákat ami esetleg egy kisfiúnak is jó.A többiről írtam listát, hogy mi kell, na meg hogy mi mennyibe kerül egyes üzletekben.
2892. abfef62371 (válaszként erre: 2891. - Zuzmika)
2009. febr. 24. 12:45

Milyen listát írsz boltit? Azt én is szoktam, aztán rendszeresen otthon felejtem. Nélküle is megveszek mindent, meg még egy pár dolgot. Aztán meg büszke vagyok magamra, hogy így is sikerül pénzt költeni!

Pont azon gondolkoztam, hogy ma túrós tésztát kért a férjem. Ez is milyen drága már. Ráadásul nálunk meg macerás is. A párom úgy szereti, hogy egy lábosba mindent és lepirítani töpörtyűvel, sóval. Utána egy napig áztatom a lábost. Én úgy, hogy csak a tésztát, töpörtyűt melegítem, a túrót, tejfölt nem. A gyerekek cukorral eszik, a kisebb lányom cukros tejföllel.

Már nem is szép az idő. Olyan havas eső vagy mi esik, de nem szép hó.

Na, folyt.köv. a munkát. Sziasztok.

2891. zuzmika
2009. febr. 24. 08:14

Jó reggelt nektek!

Itt is jó nagy hó lett mára, Fanni már indulni is akar ki./ remélem gyorsan letesz a tervéről/

Na majd később jövök, most megyek listát írni! Pusz mindenkinek

2009. febr. 24. 07:30

Jégvirágos jó reggelt kívánok!

Gyönyörű havas megint minden.

Tegnap szánkóztam az unokámmal. Akkorákat rötyögött, hogy kijött a szomszéd megcsodálni!

Este 8-ig velem volt.

Puszi!

2889. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2886. - Abfef62371)
2009. febr. 23. 13:47

Köszi, még mindig nem teljesen tiszta, de majd gyakorlom és belejövök.


Puszi.

2888. zuzmika (válaszként erre: 2886. - Abfef62371)
2009. febr. 23. 10:23
Jó népes kis család!Ha belegondolok az enyém sem sokkal marad le, de azért lekőröztél!
2009. febr. 23. 10:15

Zuzmika! Ilyent nem is merek mondani a lányomnak, hogy Te 3 éves korodig nem aludtál rendesen. szegény anyukád.


Ma jó napom lesz, mert jön az unokám fél 3 körül, úgy hogy röpülök 2 óra körül haza.


Gyönyörű havas itt minden és még most is esik.


Hétvégénk jó volt, ideje volt egy kicsit kikapcsolódni, csak a lábaim nagyon izomlázasak. Hiába, nem vagyok már fiatal az éjszakázáshoz és a tánchoz. Tegnap csak pihentünk, lustálkodtunk.

Puszi mindenkinek, és szép napot!

2886. abfef62371 (válaszként erre: 2883. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 23. 10:03

A férjemnek van 2 lánya, 37 és 35 évesek. A 37 éves elvált, van 2 lánya, az unokák 19 és 13 évesek, + a 19 éves barátja. A másik lánya Pesten dolgozik, ott él albérletben, hétvégeken jön haza. Ők laknak felettünk.

Nekem van 2 lányom, 33 és 32 évesek. Mindkettő elvált. A kisebb lakik az én lakásomban, a nagyobb második (jelenlegi) kapcsolatából van az unokám, + a férjének előző házasságából a 2 kislány. Minden 2. hétvégén péntektől vasárnap estig náluk vannak, és szeretnek hozzánk is jönni ebédre stb.

Remélem, hogy érthetően írtam. Szóval tényleg már csak egy közös gyerek kellett volna, hogy cifrázzuk még jobban.

Ráadásul úgy ismerkedtünk meg, hogy az én kisebb lányom barátnője a férjem kisebb lányának. Ők hoztak minket össze.

2009. febr. 23. 07:02

Csak köszönök, aztán majd jövök!

Puszi

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook