Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden pasi néz meztelen női képeket? fórum

Minden pasi néz meztelen női képeket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
6. Boldogság1 (válaszként erre: 4. - Beautykiss)
2011. ápr. 26. 11:29

Én is hasonló cipőben jártam,mint Te!

De sikerült megoldani a dolgot...Igaz,hogy ezer veszekedés árán,de akkor is:)

Nem vagyok nagyon annak sem a híve,hogy szabad utat kap a pasi,ahogy itt írták,de az is igaz minél jobban "tiltod" annál többször fogja ezt csinálni.

Én beletörődtem abba,hogy a pasik ilyenek.Megnézik a csajokat..Ez van..De azért pár hónapja még nem így vélekedtem a dologról:))

Viszont az enyém le is töltötte ezeket a csajos képeket!!!!!Az ismerősök képeit!!!

De aztán egyszer volt egy "kis" vitánk,és mindent töröltem..

Az Ő engedélyével,ott állt mellettem..

Így visszagondolva,szerintem rájött,hogy ezzel milyen nagy fájdalmat okoz nekem.

Ha van kedved olvass bele a fórumomba,ott eléggé ki lett vesézve a dolog..

2011. ápr. 26. 08:05

Azt mondtam a páromnak, hogy bár mit megnézhet, bár mit elolvashat, nem zavar...Olyan oldalakra mehet ahova akar! addig a pillanatig, ameddig nem társkeresésről szól! Tudja, hogy nyitott vagyok én is, nem vagyok ellene a jó dolgoknak, de van egy pont amit nem léphet át! Ezt be tarja :) És ameddig betartja, nincs gond.

Így az étlapot végigböngészve, a végeredményt mindig én élvezem ;) Tehát, ameddig csak és kizárólag a szemét legelteti, mert azt szabad! addig gond nincs :) Pasik ilyenek, és ha tiltasz dolgokat, addig valóban fenn áll a veszély, hogy elkezdődnek a hazudozások, titkolózások, már csak azért is dolgok... Sokkal egyszerűbb és békésebb, szerintem, ha hagyjuk őket nézelődni. A lényeg, hogy velünk éljék ki a vágyaikat ;)Ne mással...

4. Beautykiss (válaszként erre: 3. - E417245f24)
2011. ápr. 25. 18:08
Köszönöm! Igazából lassan egy év alatt ez volt a "legnagyobb gond":)
2011. ápr. 25. 09:42
Igazad van,előre nézz!Sok boldogságot kívánok és hogy ez legyen a legnagyobb gondotok együtt élésetek során,már ha ezt egyáltalán gondnak lehet nevezni.Egy házasságnak ennél sokkal többet ki kell állnia!Hajrá!Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!
2. Beautykiss (válaszként erre: 47. - Annadorka)
2011. ápr. 24. 21:26
Meg azt is mondta,hogy ha tudta volna hogy engem ez zavarni fog nem csinálta volna..meg anélkül is lehet mocskos dolgokat gondolni,ha nem mondja vagy nem írja le..ez szerintem egy hülye "szokás" volt nála de bízom benne,hogy komolyodik és azóta nem csinálja tanult belőle sokat. És mióta együtt élünk magától hagyta abba,nem azért mert mondtam:)Szarul esett de a múlton nem fogok rágódni.
1. Beautykiss (válaszként erre: 47. - Annadorka)
2011. ápr. 24. 21:16
Az a baj,hogy abban a percben nem tudtam gondolkodni hideg zuhanyként ért..nálunk is megcsalás a csók is még a flört is de már nem zavar ez az egész próbálok úgy gondolkodni,hogy pasi és nincs mögötte semmi..egy valótlan csajjal nem tud semmit csinálni,nem gondolhat rá mert nem létezik ha létező ismerős csajokhoz irogatott volna szerintem most nem ülnék itt vele:)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook