Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen vitamint adhatnék a lábadozó kutyusnak? fórum

Milyen vitamint adhatnék a lábadozó kutyusnak? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 10. 20:18
Köszönöm a válaszaitokat ! Végülis Imunovet-et kapott ...nagyon szépen gyógyulgat,picit félve,de rá is áll! :)
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - Csgybzs)
2013. febr. 28. 08:41

Mi előfordul, hogy ennek a márkának a bőrvitaminját használjuk, mert jó körömre is, mivel az egyik boxink körömgombás.

Az állatorvostól is ezt kaptuk, és mi is forgalmazzuk a kisállat boltban.

11. csgybzs (válaszként erre: 1. - Noncsika_21)
2013. febr. 28. 07:58

Mindegyik állatáruházban van kifejezetten állatvitamin, többféle, Lavet a neve.

Én már a második rossz állapotban hozzám került macskát kúrálom vele és nagyon jó.


[link]


Én gondolkoztam az árán, hogy elég olcsó... de nekem a macskáknak fejlesztett nagyon bevált.

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - Noncsika_21)
2013. febr. 28. 07:32

Igen; adható.

Az én kutyám nagyon promlémás.

Ha meggyengül az immunrendszere, akkor előjönnek a gondok. Mire lemegy az 1 doboz immunovet teljesen kikupálódik, de már 2 hét után erőteljes javulás látszik.

2013. febr. 27. 16:57

Megjegyzem, az itt ajánlott szerek nem mások mint "jó ha adjuk/szedjük/"

A Béresben spec. semmi kálcium nincs

2013. febr. 27. 16:48

Anno megszögelték a kutyácskám lábát és az orvos azt mondta kalcium

Por alakban lehetett kapni és tejbe keverni. Már nem emlékszem az adagolására

Hogy ezért vagy nem, de tökéletes lett a lába

2013. febr. 27. 16:07
Szlovákiai vagyok. Nálunk sajnos nem kapható a minera Béres csepp :( ha tényleg hatásos akkor áttugrom érte Magyarországra. Egyépként az immunovet is nagyon jónak tűnik - fiatal kutyusoknak is ajánlják?
2013. febr. 27. 15:17
És jobbulást a kutyusnak!
2013. febr. 27. 15:16
Minera Béres csepp kutyáknak.Robulál,bevált.
2013. febr. 27. 15:10
Köszönöm szépen,rendesek vagytok :) az oldalakat meglesem!
2013. febr. 27. 15:08

[link]


Immunovet! Én netről szoktam rendelni. Még postaköltséggel is olcsóbban jön ki, mint ha nálunk a városban venném.

Ez egy immunerősítő por. A fenti linken van róla egy átfogó leírás.

2013. febr. 27. 15:06

[link]

Próbáld ki ezeket, szerintem jók!:)

2013. febr. 27. 15:04

Sziasztok.Szeretnék segitseget kérni.

8hónapos Jack Russel kutyusom tegnap eltörte a lábát.Elég csúnya sérülést szenvedett.Ma operálták és vassal rögzítették :/ .Szeretnék valami vitamint adni neki ami segíti a gyógyulásban és erősíti a csontjait. Tudom ,hogy erre a kalcium a legmegfelelőbb,de azt nem tudom,hogy ezt milyen formaban kellene bejuttatni a szervezetébe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook