Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen típusú hajvasalót vegyek? fórum

Milyen típusú hajvasalót vegyek? (beszélgetős fórum)


13. Miss Angel (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 15. 05:41
Használd egészséggel
2021. ápr. 14. 22:22

Jelentem, beszereztem a Remington Shone Therapy hajvasalót!

Köszi mindenkinek!

11. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Oneday)
2021. ápr. 14. 16:45
én is onnan,jó kis akcióik vannak mostanában :)
10. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2021. ápr. 14. 16:45

borzasztó,szögegyenes és főleg lenyalt hatású hajam lesz tőle,szörnyen nézek ki,bár én már a szögegyenes hajat nem is szeretem,max ha a fodrász simára szárítja.

hullámok sütésére meg a steampod biztos szuper,akinek van keze hozzá,az biztos hogy abban én vagyok béna....össze vissza tekeredik a zsinórja,felborítom és nehezebb is nekem megfogni,mit egy kisebb,keskenyebb hagyományost.

sajnalom mert egy vagyon volt+tényleg kímélőbb lenne a hajamnak.

9. Oneday (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 14. 15:23

[link]


Én emag-ról vettem, ott volt a legolcsóbb.

8. Oneday (válaszként erre: 7. - Görögtánc)
2021. ápr. 14. 15:20

Ugyanezt akartam ajánlani :) én nemrég vettem a kB 4 hajvasalóm mellé, egyszerűen hihetetlen jó véleményeket olvastam róla.. És az ára ahhoz képest semmi.

Nekem tökéletes. Gyorsan kész a hajam, nem bántja annyira és szép selymes. Drágább vasaló nem tud ennyit sokszor.

2021. ápr. 14. 14:43

Nekem Remington Shine Therapy van és nagyon szeretem. Most nem használom, mert tartós egyenesítés van a hajamban, ezzel is nagyon meg vagyok elégedve és a hajvasalóval is minden rendben.

Tulajdonképp nem is a hajvasalón múlik az eredmény. Sokkal inkább a technikán. Tipp: Inkább egyszer, de lassan menj végig egy tincsen, mint gyorsan, de sokszor. Szebb és tartósabb lesz az eredmény, valamint a hajad sem lesz szétégetve.

6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2021. ápr. 14. 14:37
Mi a baj a steampoddal? Én imádom. Le nem cserélném semmire.
5. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 14. 13:13
Én egy noname hajvasalót használok és azt kell mondjam imádom! Van egy remingtonom is, azt ajándékba kaptam, de meg se közelíti.
2021. ápr. 14. 12:40

Már nem vasalom a hajam,csak esetleg sos:))

Most nagyon mennek a gőzőlősök, Remingtonban is van,és nem gondolom ez kevésbé károsít(de hátha )és állítólag szebb az eredmény:)

2021. ápr. 14. 12:28

aztán láttam,hogy szánnál rá esetleg többet is


én akkor a Remington S9500-as típust választanám,egyébként erről is és a másikrol is vannak a youtubon videók és sok jó vélemény is,nézz rájuk :)

2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 14. 12:19

Remington S3500,én erre fektettem be,mert sajnos nekem steampodom van,amit eladok mert ki nem állhatom,viszont reggelente vmit kezdenem kell A hajammal...én hullámosítok vele,azt is lehet,mert lekerekitett végei vannak

ára kitűnő-10ezer alatt-és minőség,mint általában a Remington.Anti sztatikus,tehát kevésbé száll tőle a haj és ugyanúgy védi a hajadat,mit a drágább változatok,4szeres védelem stb stb,olvasd el a tájékoztaróját,tekintsd meg.én tökéletesen elégedett vagyok vele,ha többet tudtam volna szánni rá se vettem volna másmilyet.De ha mégis felsőbb árkategóriásra vágysz,akkor Remington Pearl,vagy Silk,ezekről olvasni jó véleményeket,elég sokat-én már csak a Remongton márkánál maradok :)


ha semmiképpnem szeretnél Remingtont,akkor Bellissima Imetecet tudom még ajánlani,azok is jók,még az egyszerűbbek is,nekem volt régebben és sok évig használtam.


sok sikert a vásárláshoz :)

2021. ápr. 14. 12:01

Van egy 12 éves Remington hajvasalóm, amit már nagyon le szeretnék cserélni.

Milyet vegyek?

Bemegyek a Media Marktba, van legalább 30 fajta.

20 ezer Ft-nál többet nem szánnék rá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook