Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hajvasalót vegyek? fórum

Milyen hajvasalót vegyek? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 20. 23:04

viszont kicsit gáz, hogy a digis hőfokszabályozó miatt vegyek 10 ezerért. :(

állítólag nagyon szipi-szupi lapjai vannak az S5500-nak, azt nagyon dicsérte eddig mindenki és ki is próbáltam.

20. barbidu76 (válaszként erre: 19. - Bdb6e4b3e4)
2012. szept. 20. 23:03

a remington alap hajvasalója jó lenne, egy baja van, hogy nem lehet szabályozni a hőt, azért az durva, ha rögtön 200 fokon kezdek vasalni, nem? :)

én nem vasalnám a rövid hajamat csak max. 180 fokon.

2012. szept. 19. 13:31
Szerintem a világ legjobb hajvasalója a remingtom...Próbáltam már babyliss-t és belissima-t is, de konkrétan semmit nem csinált a hajammal. Remingtonból a legolcsóbb 4000 Ft-os legegyszerűbb típus is tökéletes (nincs hőszabályozója, de 30 másodperc alatt már használatra kész, és nem tud túlmelegedni sem).
2012. szept. 10. 19:58
Nekem egy bőrmarkolatos digitális belliss....-mám van jadekőbevonatos kerámialappal nem túl horror az ára és egyszerűen IMÁDOM.
2012. szept. 2. 19:57
ezek szerintem pont jó szélességűek.
2012. szept. 2. 19:56
én ma a remingtont (s5500) néztem ki, és szemeztem egy babylissel is (azzal könnyen megégethetjük magunkat, nem prakikus szerintem), ill. egy bellissimát ami fekete mintás és digis hőfokszabályzós. úgyhogy most kettő van versenyben nagyjából, 10 ezer alatt nincsenek igazán jó készülékek.
15. bd55e3f068 (válaszként erre: 12. - Barbidu76)
2012. szept. 1. 18:41

Nem tudom, hogy az már mini-e vagy sem, én a tesómét próbáltam, ami kisebb fajta, azzal könnyen ide-oda pöndörödik, és nem lesz szép egyenes. Meg ha nincs lekerekítve a lap széle, akkor ez fokozottan igaz, és frankó kis éleket is könnyen lehet hagyni a hajban, amit ha egy ügyes mozdulattal jól belevés az ember lánya a hajába, akkor nem is lesz olyan egyszerű eltűntetni. Ugye ha nem muszáj, hosszan, erősen nem nagyon szeretné kínozni az ember a haját, pedig más megoldás nincs, ha nincsen hőfok szamályozó.


Pl. a gyapjú szöveteket ha félrevasalják a tisztítóban, akkor otthon az életbe nem fogja senki kivasalni, mert a profi vasalók magasabb hőmérsékleten működnek, és amit egyszer belevasaltak, azt csak magasabb hőfokon lehet eltűntetni. A haj szerkezete olyan, mint a gyapjúé.

14. bd55e3f068 (válaszként erre: 9. - Cirmoscicajaj)
2012. szept. 1. 18:32
Szerintem a túl vékony sem jó, de talán csak a megszokás miatt áll nekem az átlag szélessémű kézre.
2012. szept. 1. 14:34
a gama midit néztem még.. ez van valakinek?
2012. szept. 1. 14:33

egyáltalán számít az, hogy rövid v. hosszú hajra szeretném?

a mini, az milyen?

2012. szept. 1. 14:18

szia

nekem is inkább hullámos. :)

és én is vékonyat szeretnék, talán azzal nem bénáznék annyira.

2012. szept. 1. 14:16
A Gamat dicsérik nagyon, de az elég drága, ahogy nézegettem. Abból esetleg van olcsóbb, vagy alaptípus, amit érdemes megvenni?
9. cirmoscicajaj (válaszként erre: 1. - Barbidu76)
2012. szept. 1. 14:10

szia.Mindegy melyik márkát veszed a lényeg szerintem,h kerámia lapos legyen,hőfok szabályzós.Nem akarom az előttem szóló üzletét rontani,ugyhogy használt is jó nem feltétlen kell az új.ha újat veszel mindenképp boltban ne kéz alól,gari legyen rajta.

ja és nekem inkább csak hullámos mint göndör a hajam,nekem az jött be amelyiknek nem nagyon széles a lapja.mert az a tövétöl egyenesíti,Ja és mindenképpen könnyű és minnél vékonyabb legyen maga a készülék.remélem tudtam segíteni

2012. szept. 1. 11:48
Nekem Belissimám van,jónak tartom.Igaz másom nem is volt,nincs összehasonlítási alapom.Kicsit szárít,de ált.használok hozzá sprayt,ami a hő okozta károsodást enyhíti,így jó.És utána beolajozom.De az én hajam göndör,alapból száraz.A Remington is szárít?Írja meg valaki aki használ!Megköszönöm!
2012. szept. 1. 11:37
Nekem is Remington van. Egyenesít, bodorít. Nagyon szeretem. A típusát nem tudom, de 1,5-2 éve kaptam, tehát "újfajta". A Belissimáról viszont azt hallottam nem jó. Fogalmam sincs, én nem próbáltam.
6. negyveneske (válaszként erre: 1. - Barbidu76)
2012. szept. 1. 11:28

Szia

Én most árulok egyet,itt az apró hirdetésen.

2012. szept. 1. 11:28

Csak Remington! Az a legjobb!! :))

Nekem Remington S6500 Sleek & Curl hajsimítóm van.Már két éve megvan és tökéletesen működik.

Simít,göndörít.Szuper kis gép!!

2012. szept. 1. 10:48
Az a lényeg, hogy kerámia lap legyen benne. Azt hiszem, az enyém turm., de nem esküdnék meg rá. Nekem is Rem., a típusát nem tudom. A hőfokszabályozó jó, mert hajtípustól függ, hogy milyen hőmérséklet szükséges. Ezzel kapcsolatban az enyémnek egyetlen tervezési hibája, hogy könnyen elállítja az ember a hőfokot véletlenül, de ez inkább csak kezdetben volt, amint megszoktam a kezelését, nem volt jellemző.
2012. szept. 1. 10:30

Csakis Remington.

Nekem S9950 van, imádom.

2012. szept. 1. 10:29
Hőfokszabályozós legyen?
2012. szept. 1. 10:25

Sziasztok!

Szeretnék venni egy hajvasalót. Tegnap Bellissimával (Imetec) volt vasalva. Még a Remington jöhetne szóba. Több tízezret nem szeretnék rákölteni. Teflon v. turmalinos a jó?

Bubi frizurám hullámos,(rövid) ha nem vasalom ki, akkor nem az igazi. Ha valaki ír típust is, azt megköszönöm!


Köszi, aki ír!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook