Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen színű legyen? fórum

Milyen színű legyen? (beszélgetős fórum)


18. Hagumi
2010. aug. 26. 21:49
Szerintem is jól nézz ki úgy. Nem tudom valaki a közel múltban csináltatott ehhez hasonló álmennyezetet, körülbelül mennyibe kerülhet? Nincs semmilyen szakember a közelemben keresgélnem kell, jó lenne ha tudna valaki segíteni mennyiért csinálnák, könnyebb úgy tervezni. Azon múlik mikor találok szakembert, max 2 hónapon belül kész lesz.
17. Bri*
2010. aug. 26. 21:38
Nekem, ha választani kellene a tapéta és a festés között, tuti nem tapétáznék, a festék szebb és egészségesebb. Tök jó színek vannak és lemoshatóak is.
16. doxikri (válaszként erre: 14. - Hagumi)
2010. aug. 26. 17:52
Szerintem klassz...elég magas hozzá a szoba, meg elég nagy is!...jól nézne ki...én már látom is, lelki szemeim előtt!!
15. Vanessza13 (válaszként erre: 14. - Hagumi)
2010. aug. 26. 16:37

nálunk is hasonló,de annyit még mondok,hogy a mennyezet színe se legyen sötét mert az is elnyeli a fényt:(Egyébként szerintem jól nézne ki:)

Mikor csináljátok?

14. Hagumi
2010. aug. 26. 16:25
Köszi ennyien írtok! Mit szólnátok, ha a mennyezetet narancssárgára festetném, az oldal falakat pedig fehér alapon narancssárga mintás tapétát vennék + még akkor az álmennyezet. Szerintetek milyen lenne?
13. Hagumi (válaszként erre: 10. - Doxikri)
2010. aug. 26. 16:24
Úff, az nagyon komoly, pedig ezeket az egekbe magasztalják! :S
12. Vanessza13 (válaszként erre: 10. - Doxikri)
2010. aug. 26. 12:17
:(
11. Vanessza13 (válaszként erre: 9. - Doxikri)
2010. aug. 26. 12:17
biztos nagyon szép lehet,egyébként mi is a mediterrán szineket szeretjük:)
2010. aug. 26. 12:01

Viszont, egy jótanács izzó ügyben. Sajnos ezt most tapasztaltam meg. Kb. a lakás háromnegyedében már lecserélte a hagyományos és egyéb izzókat, energiatakarékosra. Nem kevés pénzért, mint tudjuk.....múlt héten volt egy vihar, villámlás, áramingadozás, áramkimaradások....az az energiatakarékos, sok százezer órát (állítólag) kibíró, 6 év garanciával rendelkező csodák, egymás után durrantak ki..nem voltam ám pipa...ááááááááááááááá!!!

Kidobtam az ablakon vagy 15 ezer forintot. :((

9. doxikri (válaszként erre: 8. - Vanessza13)
2010. aug. 26. 11:58
Nekem egy halogén, a narancssárga falat világítja....az gyönyörű tud lenni este. Meg olyan barátságos, meleg tőle a szoba.
2010. aug. 26. 10:35
Mi ha mégegyszer építkeznénk ujra tennénk állmenyezetet a rejtett világítások miatt.Viszont valami lakás dísze csillárt raknánk fel:)VAgy esetleg halogén izzót,azt hiszem így hívják na az még gyönyörű,igaz világosságot nem ad,de este olyan mint,ha a csillagos égre tekintenél:)
7. Vanessza13 (válaszként erre: 6. - Hagumi)
2010. aug. 26. 10:32
Egyébként nagyon szép és mutatós,nekünk van rejtett világításunk is és este gyönyörű.Csak jól kell elrendezni és számolni kell azzal,hogy több lesz a villanyszámla.
2010. aug. 26. 09:41
Értem, nem gondoltam, h ennyire rossz a spot-lámpa. Azt hittem h jó, mert nagyon sok mindenkinél láttam már... Nagy a nappali 6 méter hosszú és 3 m magas, egyenes téglalap falak vannak.
2010. aug. 26. 08:07
A fameg aztán tényleg lehet játszani......a bekevert, színes festékek, rengeteg variációs lehetőséget kínálnak, csak fantázia és merészség kérdése.............és még festő sem kell hozzá.
2010. aug. 26. 08:06

Csatlakozom a spot-lámpa ellenzők táborához. Nekünk is először azok voltak, és én úgy éreztem magam tőlük, mintha egy autószalonban lennénk. Ráadásul az a legkevésbé energiatakarékos.


Szerintem, több helyi megvilágítással és egy viszonylagosan "hagyományos" mennyezeti lámpával, sokkal lakájosabb otthont tudsz teremteni.

Nálunk a "csillár", az alig ég....nem szeretjük.

3. MMea (válaszként erre: 1. - Hagumi)
2010. aug. 26. 06:34

A spot lámpa mutatós, de tényleg nem ad annyi fényt, hogy pl olvass alatta és sok kell belőle.

Én már csak festetem a falakat ha tehetem, festésnél tényleg az ember fantáziájára van bízva minden, lehet akár 2-2 különböző színű falat is. Í szín pedig attól is függ, hogy milyen színű bútorok lesznek bent, illetve mekkora a szoba. Ha nem túl nagy sötét színt ne válaszz.

2010. aug. 26. 00:48

Szia!szerintem jól néz ki,csak a spotokkal vigyázni kell.Az a baj,hogy pl.abban az elrendezésben amin a képen látszik,csak az alatta lévő teret világítja be.

Nekünk szétszórva van elhejezve,de még is 1500 W-ot kell felkapcsolnom ahhoz,hogy világos legyen ami,nem a leg gazdaságosabb:(

DE nagyon szép:)

2010. aug. 26. 00:23

Sziasztok!


Abban szeretném kérni a segítségeteket, a nappalit szeretném felújítani, nem tudom h tapétázzak vagy festessek, álmennyezetet szeretnék feltetetni, mellékelek egy linket, aki akarja megnézheti, ehhez szeretnék kérni ötleteket, nem akarom nagyon retrósra sem, de annyira klasszikusnak sem, ami ma trendinek számít.

Nagyon szépen köszönöm!


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook