Milyen szakmát javasolnátok annak aki szereti a gyerekeket? (beszélgetés)
Ne is hagyd a vegere, erdeklodj tobb fele, esetleg az orszag masik reszen, ahol talan meg van lehetoseg. Vagy Becsben. Csak neked kell ugyis eldonteni. :D
(En elmondtam, amit gondoltam.)
Hat, nem az a resz, ahol valogatni lehet
Mikorra kell eldontened? Meddig jarsz suliba?
A honvagy-erzeshez nem tudok mit hozzafuzni. Az eleg nyomos ok.
Kulfoldon pedig sokan dolgoznak. En nem ugynoksegen keresztul mennek, bar azt is sokan mondjak, hogy megbizhato. Ismeroson keresztul, amikor mar kint vagy, konnyebb valtani vagy talalni olyat, ami megfelel. Es van kihez fordulni, ha megsem az, aminek latszott.
Hát külföldre menni elég veszelyes mostanában.
Láynokat gyakran becsapnak és nem is gyerekekkel kell foglalkozni sokszor mint ahogy igérik és eladják őket k...k. Én félnék kimenni. Annyi rosszat hallani a tvben. Németet tanultam de szinte semmit sem tudok soha nem szerettem nyelvet tanulni. Tudom kell a mai világban de majd talál az angolt megprobálom hátha az jobb. Én itthon szeretnék dolgozni jobban. Nagyon honvágyam van ha pár napig nem vagyok itthon. :-))))
Én felnőttként is élvezem a bábelőadásokat. Magával röpít a mese, és a gyerekek öröme is feldob. :)
Hál' Istennek a mai rohanó világban is vannak még remek bábelőadások, csakhát, mint mindenütt kevés a pénz.
de jo ez!!! Nagy dolog ez am :) Nekem ez eszembe sem jutott. Pedig...
(dolgoztam picit en is, de nem volt hozza nagy tehetsegem, pedig nagyon hasznos es szorakoztato dolog)
mármint ha a meséket is szereti az illető
egy nagyon kedves barátom, akinek, még érettségije sincs, elment bábszínésznek és ottragadt. Egész jó énekhangja is van. Nagyon jó a csapat, ahol dolgozik, minden héten buliznak. És ő is teljesen magára talált ebben a szakmában.
Itt mar lassan mindenhez foiskola kell. Ha nem, akkor is jelentkeznek olyanok, akiknek megvan a vegzettseguk. Nem annyira konnyu most elhelyezkedni ebben a szakmaban.
Valamilyen pedagogiai szakkozep?
Bar, ha fiatalabb lennek es gyerekekkel szeretnek foglalkozni, en kimennek bebiszitternek kulfoldre. A nyelv miatt is, gyakorlatnak sem rossz, jobban megfizetik, es meg lehet, hogy a kedvem is megjonne a tovabbtanulashoz.
Úgy tudom, ahhoz, hogy pl. óvodában dadus legyél, ahhoz nem kell főiskola. Elég az érettségi.
Hogy van-e rá kereslet? Ez talán lakóhelytől függ.
Sziasztok
Milyen szakmát javasolnátok annak aki szereti a gyerekeket? Olyan végzettésegek érdekenének amik nem főiskolához kötöttek és van is rá kereslet ma magyarországon.
További ajánlott fórumok:
- Szerintetek milyen az a nő, aki nem szereti a csecsemőket, gyerekeket?
- Smink gyerekeken
- 12 évre csökkentenék a büntethetőségi korhatárt. Gyerekeket börtönbe?
- Erős vérzés esetén mit javasolnátok egy 14 éves lánynak, ha a tampon felhelyezése gondot jelent?
- Hány éves kortól lehet külön szobába "költöztetni" a gyerekeket?
- Mik az esélyeim ha a férjem és szülei anyagiakkal akarják elvenni a gyerekeket?!