Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen programot tudtok ajánlani Ráckevén? fórum

Milyen programot tudtok ajánlani Ráckevén? (tudásbázis kérdés)


5. trapiti (válaszként erre: 4. - Sulawesy)
2011. aug. 14. 15:17

Köszönöm :) 4 éves kislányunk van, minden évben jövünk a Bölcső Alapítvány találkozójára a kastélyba, idén meghosszabbítjuk egy hétre. Tavaly 4 napig voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Készültünk a fürdőbe, de a kislányom náthás volt így tavaly kimaradt, idén pótoljuk. :)


A Romantikát többen ajánlották már nekünk, mindenképp kipróbáljuk majd :)

A játszótér ötletet köszönöm szépen, az már önmagában is elég program :)))))) Főleg ha szép és új ;)

4. Sulawesy (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2011. aug. 14. 14:42

Szia!


Én Ráckevén élek egy ideje. Párom idevalósi. Nagyon nyugis kis város, de ha már voltál akkor ezt tudod is :D A Summerfest jó program.


Sógornőméknek van cukrászdájuk (Romantika cukrászda) a Savoyai kastély mögött. Kellemes hely, szerintem finomak a sütik, de ez ugye emberfüggő.


Ha átjöttök a hídon itt van szabad strand, most épült itt egy játszótér egy hete adták át még meleg :D Bár nem néztem gyerekesek vagytok e. Illetve ha igen, akkor mekkorák a gyerekek. Hétvégén itt a strandon is vannak programok.


Ugyan itt lehet kenut is bérelni és evezni egyet a Dunán.


Ennyi így hirtelen ha van kérdés privit is írhatsz! Kellemes időtöltést!

2011. aug. 14. 13:31

A kirándulós naplómban van róla leírva. Nagyon sok szép látnivaló van ott, mi még a temetőbe is ellátogattunk, Nepomuki János sírjához. Feltétlen ajánlom a szerb templom megtekintését. Felejthetetlen emlék lesz biztosan.

Én, amikor oda mentünk, akkor a neten néztem meg, hogy mik a nevezetességei a városnak.

2011. aug. 14. 13:24

Sziasztok!


Augusztus 17-től 23-ig leszünk Ráckevén, tudtok ajánlani jó programokat?


A Summerfest programjait megtaláltam, ill. tavaly is ott voltunk aug. 20-án.

Kérdésem az lenne, hogy delutánonként a Művészeti és Kézműves Park-ot hol találjuk pontosan?


Terveztem még sétahajózást, strandolást ill. a péntek esti korzót.


Érdekelne még, hogy merre találunk esetleg kellemes cukrászdát-kávézót, játszóteret, játszóházat? :) A Savoyai kastélyban fogunk lakni.


Köszi mindenkinek, aki ír :)

2011. aug. 14. 13:21
Ráckeve - programok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook