Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen programokat érdemes december utolsó napjaiban csinálni egy kisgyermekes családnak? fórum

Milyen programokat érdemes december utolsó napjaiban csinálni egy kisgyermekes családnak? (tudásbázis kérdés)


23. rinike
2017. dec. 31. 22:50
Nagyon jó volt a Budakeszi Vadaspark. Máskor is elmegyünk majd.
2017. dec. 30. 09:42

Szia. Az en fiam majdnem 6 éves. Voltunk egyet korizni (najó 15p volt az egész de neki épp elég volt) utána forralt boroztunk, ő meg egy barátjával szaladgált a téren.

Másik nap délután barátokkal voltunk naaagy társasággal étteremben.

Tegnap egy masik barátját láttuk vendégül az otthonunkban, na ennek nagyon örült a fiam. :)

Ma átmegy a mamáékhoz, ott alszik. Holnap pedig még sétalunk egy nagyot ez másik baráttal a környéken.

Este meg buliiivaaaan!!!

21. rinike (válaszként erre: 18. - Orsi1971)
2017. dec. 30. 08:37
Igen, rövidített nyitvatartási lesz holnap! Képzeljék a 25 éves fiam is eljön a barátnőjével. Nem is reméltem, hogy llátom még idén a nagyfiam. Nehéz ugyanis olyan programot találni, ami a fiatalokat és a kicsit is egyszerre érdekel.
20. 124637ff9b (válaszként erre: 17. - Rinike)
2017. dec. 30. 06:51
Számomra öröm :)
19. emagdi (válaszként erre: 17. - Rinike)
2017. dec. 29. 22:14
ha esetleg még van energiátok, ott a környéken nagyon klassz helyekre lehet kirándulni (jelzett ösvényeken), illetve van a vadaspark közelében egy nagy rét, ahol tudtok esetleg még labdázni, vagy hasonlókat, és van játszótér is. (kérdés mennyire lesz jó idő, illetve hogy mennyire fáradtok el a vadnézés közben :)
2017. dec. 29. 21:54
Budakeszin voltunk mi is, visszajárók vagyunk. Csak nézzétek meg jól a nyitvatartást, nehogy bezárjanak titeket Ibike, a medve mellé és csak jövőre jöttök ki, ha kijöttök! Láttuk ahogyan eszik - jó étvágya van! :-)
17. rinike
2017. dec. 29. 21:15
Na megszavazta a család: 31-én Budakeszi Vadaspark! :) Köszönöm nagyon az ötletet! Örülök, hogy ismét bevált számomra a hoxázás! :)
16. rinike (válaszként erre: 14. - Orsi1971)
2017. dec. 29. 20:04
Ti melyik vadasparkban voltatok? Ha nem ragaszkodsz a 31-hez, akkor holnap több helyen is olvastam gyerekeknek előszilveszteri bulit. Az én kislányomat még nem érdekli ilyen.
15. rinike (válaszként erre: 13. - 124637ff9b)
2017. dec. 29. 20:03
Megnézem a Budakeszi vadasparkot. Nem tudtam, hogy van ott, még sosem voltunk.
2017. dec. 29. 17:56
6 és fél éves, fáradhatatlan lány: minden reggel 9-től 10-ig koriedzés a szünetben. utána fél óra alatt regenerálódik. délutánonként: 1 mozi, 1 játszóház legjobbarátnővel :-), 1 délután mamázás, 1 vadaspark, 1 semmittevés, 1 családi korizás, mert délután gond nélkül visszamegy még a jégre. én a szilveszterrel vagyok gondban, mert nagyon bulizna már, de nem találok 31.-én délutánra valami kora estig tartó, kicsit nagylányoskodó, esetleg táncizós programot...
13. 124637ff9b (válaszként erre: 11. - Rinike)
2017. dec. 29. 17:45

Így nehéz ajánlani bármit is :)

Írtad a vadasparkot.

Budakeszin lehet, hogy pont rátok vár :)

12. rinike (válaszként erre: 10. - 31bc25d879)
2017. dec. 29. 17:41
Biztosan szeretnek nálad lenni az unokák! A kislányom is 26-án a mamájánál aludt. Szívesen maradna többet is, de anyukám sajnos hamar kifárad.
11. rinike (válaszként erre: 9. - 124637ff9b)
2017. dec. 29. 17:39
Az az igazság, hogy elég sok időt foglalkozunk a gyerekkel amúgy is, játszunk, társasozunk, kézműveskedünk, sütünk, játszóterezünk, mesét olvasunk és nézünk is a hétköznapi munkánk mellett is. Valami különlegesebbet szerettem volna, bár nehezítés, hogy a férjem pihenni szeretne inkább. Moziban december elején voltunk. Színházban és bábelőadáson jártunk decemberben 3-án, 6-án és 17-én, és január 7-re is van színházjegyünk. Jól telik az időnk egyébként, az ajánlataid közül holnap beiktatok egy süti készítést, úgyis vettem karácsonyra díszítő eszközöket a m kislányomnak.
2017. dec. 29. 16:29

Mi holnap hozzuk el az unokákat (5 és 3 évesek). Itt fognak szilveszterezni, a szülők menjenek csak bulizni. Már vettem gyerekpezsgőt, virslit, meg amit szeretnek. Én gondoltam elmenni egy gyerekbarát gyógyfürdőbe. A szabadtéri programokat mellőzném az erős szél, eső miatt. Vannak új társasjátékok, kártyák, szeretnek színezni.

Minipolisz?

Mozi?

Játszóház?

Színház?

9. 124637ff9b (válaszként erre: 8. - Rinike)
2017. dec. 29. 16:25

Nekünk már nincs 5 éves gyerekünk.

De akkoriban volt 1 mozizás, 1 bábszínház, 1 erdei túra, 1 együtt sütős délután, ezek így ki is tettek egy heti programot, nem mentünk minden nap valami extra helyre. Két kimozdulás között jó volt egy "sima" nap is, későn, lazán kelve, főzés, ebéd, játszótér, sok nevetés.

8. rinike (válaszként erre: 6. - 124637ff9b)
2017. dec. 29. 15:50
Pedig nem utasítanám vissza! Ti mit csináltok a családdal?
7. rinike (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2017. dec. 29. 15:48
Tropicarium eszembe jutott, sajnos a férjemnek nincs kedve, ahogy wellnesezni se. Bowlingozni viszont van kedve, így oda elmegyünk. Korcsolyázni már voltunk. Szívesen mennénk valamilyen vadaspark jellgeű helyre, vagy ilyenkor is járható rövid túrára.
6. 124637ff9b (válaszként erre: 4. - Rinike)
2017. dec. 29. 15:22

Jegyeket ne tetessek félre?

Idegenvezetőt kerítsek?

:D

Csak viccelek :D

2017. dec. 29. 14:50

menjetek kirándulni, melegvizes fürdőbe (ahol gyerekrészleg is van), színházba, állatkertbe, tropicariumba, vagy valamit kézműveskedjetek otthon, ha esik az eső.

igazából nektek kell tudni, hogy milyen programokat szerettek, vagy helyileg hol szeretnétek tölteni az időt:)

2017. dec. 29. 14:12

Na szép! Felőletek aztán ülhetek otthon egész évvégén a családommal együtt! :D Ti is azt teszitek, vagy elmentek valahova?

És még egy utolsó "fenyegetés": ha nem szól hozzám továbbra sem senki, megkérek egy admint, hogy törölje a fórumot. Na megijedtetek végre, és írtok valamit? :D

2017. dec. 27. 20:18
Ötlet hiányában az is érdekel csak simán, hogy nektek mi lesz a családi programotok!?
2017. dec. 27. 19:14
Három-négy napunk is szabad holnaptól. Egy öt éves kislányunk van. Budapesttől 60 km-re lakunk a Dunántúlon. Milyen programokat ismertek, vagy ajánlanátok, amiken jól érezhetné magát a család minden tagja? Minden ötletet szívesen fogadok!
2017. dec. 27. 19:10
Milyen programokat érdemes december utolsó napjaiban csinálni egy kisgyermekes családnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook