Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen porszívó vált be nektek? fórum

Milyen porszívó vált be nektek? (beszélgetős fórum)


2020. nov. 2. 20:15
Most kaptam ma az újat és holnap tesztelem. Vízszűrős, porzsák nélküli, anti, samsung. Nagyon kíváncsi vagyok. Tesómnak ilyen van, csak magasabb fordulattal, anya nagyon dícséri. :)
19. Ramcsika (válaszként erre: 16. - Katt2)
2020. nov. 2. 20:03
Küldtem privátban üzenetet!
18. Reeca
2020. nov. 2. 19:48
Hali, én egy samsung előszűrős fajtát használok, nagyon szeretem, hogy a porszívózás után csak letekerem a műanyag gyűjtőt és kiöntöm a tartalmát. A porzsákot ritkán kell üríteni emiatt.
2020. nov. 2. 19:39

Ilyenünk van, nem rég vettük még vadiúj úgyhogy nem tudom mennyire lesz tartós darab, de szőrre hajra teljesen jó. Nem kell huzigálni, kis könnyű, egy feltöltéssel nekem elég az egész lakásra. ;)


[link]

16. katt2 (válaszként erre: 14. - Ramcsika)
2020. nov. 2. 19:11
Milyen ez a haj, szőr összeszedő kefe? Copfban hordom a hajam és dús a hátam közepéig ér. De valamennyire hullik ( utána is nő ) és azt nem tudom felszedni porszívóval. Tudsz valami linket, vagy mi ennek a "hivatalos" neve? Hogy juthatok hozzá?
15. simple (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2020. nov. 2. 09:16
V8-as. Komolyan mondom ennél csak az ETA porszívó volt rosszabb.
2020. nov. 1. 18:57
Nekem Philips Triathlon turbo dises takarító gépem van. /vizes száraz takarítás. kb. 20éves, de mai napig úgy működik, mint újkorában. Szuper szívóereje van, én most már csak porszívóként használom- 3 literes textil zsák van hozzá, de lehet kapni papirzsákot is. Itt többen írják, hogy csak porzsákosat vegyél. Ezt én is megtudom erősíteni, az a legjobb. Nekem is van p.zsák nélküli is, de nem jó. Van a lakásban egy hosszú szőrű cicám. A szőröket is nagyon jól felszedi, de két éve vettem egy speciális /haj, szőr összeszedő/ fejet. A kettő együtt szuper!!!!!
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Simple)
2020. nov. 1. 17:43
Dyson akkus, vagy vezetékesed van? Melyik típus?
12. simple
2020. nov. 1. 17:12
Nekem is volt porzsák nélküli, és én sem ajánlom, hamar tönkrement és nem is szívott úgy. Porzsákosat vegyél. Nekem most philips van, 8 éve nyúzom, és semmi baja, legközelebb is maradok a márkánál. Philips epilátorom is 15 év után ment tönkre, azt is újravettem. Kaptam egy dyson porszivót azóta, ami nagyon drága volt, párszor használtam, a philips porszívómhoz képest mint halottnak a csók. Szóval én azt sem ajánlanám.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Bluebox11)
2020. nov. 1. 15:17
Nálam ez nem igaz, de tény, drágább volt 40 ezernél. 8 éve kitűnően működik. Van hosszú és rövidszövésű szőnyegem egyaránt mindegyikből kiszed mindent. Ez az én tapasztalatom és nem vitatom, hogy nálad volt ilyen probléma. Pont azért választottam már drágábbat, mert az olcsóbb kategóriák, gyorsan tönkrementek, bosszantott, hogy egyre vacakabb lett a teljesítményük, és ahogy a garanciájuk lejért, dobhattam el őket. Most nagyon elégedett vagyok.
2020. nov. 1. 14:25
Huh nagyon köszönöm a sok hasznos tippet! Utána járok az ajánlott típusoknak! Biztos találok jót!
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 14:03

VAX és a Dyson-ra esküszöm.

Forgófejesek, mindent összeszednek, 5 m hosszú zsinórral. Drágábbak 40 ezernél, de brutális erővel szívnak, valamint hosszú-hosszú évekig működnek. Az én VAX-om 8 éves, ismerősöm Dyson-ja 12 és mindkettő, úgy szív, mint újkorában.

Tehát itt bejött a drágább, néha olcsóbb.

2020. nov. 1. 13:56

Én kb. 2 éve vettem a lidlben egy pórszívót. eddig ezzel vagyok a legelégedetteb.

Jó a szívóhatása, könnyű tisztítani és olcsó is.

Ha jól emlékszek, akkor 10 eFt volt.


Van takarítógépem is, de azt nem szeretem. Nem jó sem pórszívónak, sem takarítógépnek.

2020. nov. 1. 13:52
Minddenképp porzsákosat érdemes szerintem, a porzsák nélküli jól hangzik, csak a gyakorlatban az a helyzet vele, hogy a finom por előbb-utóbb úgy berakódik a szűrőbe, hogy lehetetlen kititsztítani. Philips PowerGo-ra cseréltem le az előző porzsák nélkülimet, nagyon szeretem! Kicsi, könnyű, de nagyon masszív, nem nyaklik összevissza, könnyen irányítható, és súlyát tekintve is könnyű a szívócsöve. (Ez nekem szempont volt, mert a csuklóm nem szereti a terhelést.) Ha jól emlékszem, 22 ezerért vettem 3 éve akciósan, de ha 40-et szánsz rá, van a gyártónak magasabb kategóriája is.
6. katt2 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2020. nov. 1. 13:45

Azóta inflálódtunk. De nem vészesen.


[link]

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Katt2)
2020. nov. 1. 13:37
Tálalni tálal, csak nem abban az árban.
4. katt2 (válaszként erre: 3. - Katt2)
2020. nov. 1. 13:21
A pontos típus: Nilfisk AERO21-01
3. katt2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 13:15

Olyat nem fogsz találni, ami a szőnyegből is kiszívja a hajat, szőrt. Persze, ez a szőnyegtől is függ. Én erősebb műanyag seprővel szoktam kiseperni a hajat.

Ami gép nekem van, az egy NILFISK AERO 21. Kicsit nehéz, de jól gurul a kerekein. Porzsákos, amikor kezd megtelni, kiszedem a tartalmát, aztán mehet tovább. 3 éve vettem, 32,-eFt volt, nagyon jó.

Csak porzsákosat vegyél.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 13:10
Mondanám hogy Sebo, de az több mint 40 ezer.
2020. nov. 1. 12:29

Karácsonyra szeretnék egy új porszívót. Nem tudom, hogy porzsák nélküli legyen vagy sem. Igazából a márka is fontos, de a teljesítmény, szívóerő legyen magas, ami a haj és szőrszálakat is gond nélkül felszívja.

Nálatok mi vált be? Max. 40 ezer forintig gondolkodom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook