Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen kozmetikumot ajánlatok, hogy szép feszes legyen a bőröm?legfőképp a popsimon...és milyen gyorsan lesz látható változás? fórum

Milyen kozmetikumot ajánlatok, hogy szép feszes legyen a bőröm?legfőképp a popsimon...és milyen gyorsan lesz látható változás? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 1. 18:27
Én tudok egy feszesítő tapaszt a herbaházban lehet kapni.Acty patch.Csak felragasztod és a hatóanyagok felszívódnak.
2008. okt. 16. 14:03

Sziasztok!


Én egy svájci professzionális kozmetikai termékcsalád termékeit használom arckrémjeit és testkezelőit egyaránt! A kozmetikusomhoz járok kezelésekre! Nekem ez jött be!

6. kisstoth (válaszként erre: 5. - Enci2)
2008. jún. 28. 21:30

Melyik Rubint Réka DVD-t használod ?

Kösz M

2008. jún. 28. 16:15
Ha gyönyörű feszes bőrt szetretnél akkor tornázz!! Mindennél jobban viszahúzza és feszessé teszi a bőrt, a posiformálásnál pedig a bokasúly csodákra képes. Hidj nekem, 3-éve Rubint Rékázok és a narancsbőrös, striás lábaimból gyönyörű, formás vékony lábak lettek:)!!
2008. jún. 28. 15:58
Én már vagy 5-6 éve használom, és az első alkalommal is látható a változás, ha rendszeresen csinálod, akkor méregtelenítve lesz szépen a bőröd, meg jó érzés is ...
2008. jún. 28. 15:58
Torna, testmozgás. A kozmetikumok ilyen hatásában nem hiszek. Egy nagy, híres kozmetikum cég vezérigazgatója is azt mondta, hogy ő egyáltalán nem kenné magát egyik termékkel sem.
2008. jún. 28. 15:57

Szia !!


Én a dm-ben kapható baba-mama terhességi masszéskrémet ajánlom ,nekem az bevált...

És még annyi,hogy 2-3 havonta szoktam egy olyat :

(patikában kapható)hidrofil nonionic (semleges krém) összekeverem csípőspaprika őrleménnyel (ebben zsírban oldódó vitaminok és hatóanyagok vannak), mondjuk egy müzlistálkába (mintha hajfestéket kevernél)...ahol szeretnél feszesíteni,oda kenjél fel egy réteget és fóliába jól tekercseld be magad , hagyd, hagy csípjen...evvel a cellulitises bőrt is rendbe lehet hozni...ja, és ne a legszebb fehérneműd vedd fel,ha kencézel...a pirospaprika nehezen jön csak ki a ruhából...

Én esténként heti 2-3 alkalommal egy-másfél órán át hagyom magamon, utána zuhany :-))))

nekem ez is bevált :-))) szépségért meg kell szenvedni ;-)))

jó hétvégét !

2008. jún. 28. 15:10
Milyen kozmetikumot ajánlatok, hogy szép feszes legyen a bőröm?legfőképp a popsimon...és milyen gyorsan lesz látható változás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook