Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen porszívót érdemes venni porzsákkal vagy anélkül? fórum

Milyen porszívót érdemes venni porzsákkal vagy anélkül? (beszélgetős fórum)

2013. márc. 21. 18:33
Nélkülit.
2010. okt. 21. 23:08

Na milyet vettél végülis?

Nekem porzsák nélküli van egy egyszerű márkátlan, azaz Scarlet a neve. Hepa szűrős. Jól szivja a port, de sajnos a szűrőt pont olyan rossz takaritani, mint a porzsákot. Akarok bele venni szűrőt gumiból, hogy csak le kelljen öbliteni.

A vizes porszivót nem szeretem, mert a por és viz keverék sár, igy gusztustalannak tartom.

2010. okt. 21. 23:02
dyson.
2010. márc. 8. 18:36
Dirt devil-ről hallottatok már? Állítólag új márka, van akinek van ilyenje?
2010. márc. 8. 18:35
AEG-ről van valakinek gyakorlati tapasztalata?
13. Ani2
2010. márc. 8. 14:26
Roboclean takarítógép ez a legjobb!!!
2010. márc. 8. 11:13
Sziasztok! Én most kaptam egy Samsung porszívót.Néhány használat után olyan hangja lett, mint egy sziréna, és csak max.on szív erősen.Hiába takaríottam ki a szűrőket, megbizonyosodtam nincs a cső eltömődve, semmi se változott. MI BAJA LEHET? Akinek volt ilyan problémája kérem irja meg.Előre is kössz.
2010. márc. 8. 11:07
Leírnátok, hogy kinek melyik márka válik be(priviben is jó)?
2010. márc. 7. 22:07
Ha nem telik vízszűrősre, porzsákosat.Nekem van hepa filteres, 3 ezer bele egy filter és alig kapok levegőt,amikor kitisztítom. Épp ezért a vízszűrőset használom. Kiöhntöm a koszos vizet és kész.
2010. márc. 7. 22:03
Porzsák nélkülit vettünk nemrég. Erős, jól szív, de gyakran ki kell önteni belőle a port. De ez gyorsan megy, és nem fogy a porzsák :-)
2010. márc. 7. 14:54
sziasztok a legjobb a vizes porszivo
2010. márc. 7. 14:06
Régen nekünk is textilporzsákos volt, szerettem. De aztán tönkrement a porszívó, és porzsák nélkülit vettünk, de ez is ugyanolyan jó :)
2010. márc. 7. 11:41
A textil porzsákos a legjobb.A papirporzsákosnak hosszú távon drága a fenntartása.Ha találnék biztos ruhazsákost vennék!
2010. márc. 7. 10:08
Énis így gondolom. Porzsák nélkülit szeretnék amiben nincs filteres szűrő-állítólag nagyon drága bele, és hamar tönkre megy. Csak nem tudom, hogy mennyire jó vagy sem ha van benne szűrő?
2010. márc. 7. 10:05

Szigorúan porzsák nélkülit; nem vízszűrőset!

Ugyanolyan jó, mint a porzsákos, de a használat során nem kell pénzt adnod porzsákért. Ami után idővel valóságos hajtóvadászatot folytathatsz.

2010. márc. 7. 10:00
Erre én is kíváncsi lennnék.Nekem szimpi a porzsák nélküli, de nem a vízszűrős, mert olyan volt anyukámnak és az nem volt jó.
2010. márc. 7. 09:59
VAX, porzsák nélküli, nagyon nagy szívó ereje van, imádom.
2010. márc. 7. 09:57

Sziasztok!

Porszívó vásárlás előtt állunk, nem tudom eldönteni milyet vegyek, melyik a jobb.

Porzsákosat vagy porzsák nélkülit?

A porzsák nélküliben láttam filtereset és nem filtereset is.

Megosztanátok velem a tapasztalataitokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook