Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen fogamzásgátló módszert ajánlanál? fórum

Milyen fogamzásgátló módszert ajánlanál? (beszélgetős fórum)


18. Le Bono (válaszként erre: 5. - Bridgeeet)
2015. márc. 23. 22:32
Nem minden hormon alapu. Ha màr nem akarsz tôbb gyermeket, akkor szerintem a nô vagy a férfi lekôtése a legbiztonsàgosabb, legolcsobb hosszu tàvon és nincs benne hormonos kezelés. Engem 25 éve kötöttek le, és azota rà se gondolunk a fogamzàsgàtlàsra.
2015. márc. 22. 23:42

A legbiztosabb módszer a szamba.

Élvezz a szamba!

:-)

16. d41005143d (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
2015. márc. 21. 04:14
rokonom megszakitott kozosulessel let terhes,ez sajnos kozel sem 100 %-os.
15. azért (válaszként erre: 1. - 332aa57f87)
2015. márc. 21. 01:02

AAzon nem gondolkoztatok el hogy a párod védekezzen de nem óvszerel.

írtad hogy már nem akartok több babát

2015. febr. 10. 18:13
Pharmatex ès megszakitás. Külön külön nem elèg a vèdettsèg de a kettö együtt elèg hatásos de tèny nem 100%-os.
13. Bridgeeet (válaszként erre: 12. - 332aa57f87)
2015. febr. 10. 18:08
Én is egyből terhes lettem 2x is, szóval nálam is könnyen ment. A nuvaring biztonságosnak bizonyult az 1 évig amíg használtam. Szerintem ezután is azt fogom. Ez egy gyűrű alakú kis szilikon darabka, amit felteszel magadnak, majd 21 nap után kiveszel. 7 nap szünet (mensi alatt), majd következő gyűrű fel.
2015. febr. 10. 08:02

Köszi a válaszokat!

A naptárazás, megszakítás nálunk nem elég. A lányom kb. a mensi utáni első héten megfogant, de a fiúra sem kellett várni. Szóval csak tuti módszer lenne jó. Na igen, ne szeretkezzünk :D

Ez a Lea nevű valami érdekesnek tűnik, de mivel semmi szakmai hátteret nem találtam hozzá, így nem tartom megbízhatónak.

A kúp, krém sem garantálja nekem eléggé, hogy ne essek teherbe, illetve használat szempontjából kellemetlennek tűnik.

Semmi más? Ettől tartottam...

11. Gaiha
2015. febr. 9. 20:08
Én a pharmatex kúpot használtam pár hónapig még nem írattam gyógyszert, nekem bevált, de olvastam hogy több embernek nem , ezért én csak ovulációs időtől messze használtam :) Pontos volt a ciklusom ezért mertem így és nem is volt gáz. Csak a pénztárca nem bírta és inkább gyógyszerezés van :)
10. 1e072b34d7 (válaszként erre: 9. - Grizus)
2015. febr. 9. 20:03
E a legbiztosabb. :)
2015. febr. 9. 14:52
Legjobb az én módszerem, hogynem szexelek. Bocsi a trollkodásért, de savanyú a szőlő.(:
2015. febr. 9. 14:18
Én kúpra váltottam,mert a fogamzásgátló bezavart a szervezetemben (megindúlt a tejem szoptatás után 2,5 évvel,stb). Eddig bevált,és semmi kellemetlenséget nem tapasztalt egyikünk sem.
2015. febr. 9. 13:39
otthon nem végzik el azt a módszert, ami abból áll, hogy a felkar bőre alá belőnek egy kis pálcikát, ami három éven át adagolja folyamatosan a hormont és így gátolja a fogamzást? (bár ha a hormonális módszer kizárva, akkor ez se lenne jó megoldás.)
2015. febr. 9. 12:33
Hát van ez a Lea contraceptivum, fogalmam sincs milyen, de legalább nem hormonális. Óvszer vagy naptár illetve hőmérős módszer, ha ismered a ciklusod. De a hormontartalmúakról lebeszélnélek, mert nekem teljes mértékben felborította egy életre a hormonháztartásomat.
2015. febr. 9. 11:58

Sajnos szinte minden hormon alapú.

Én nuvaring-et használtam, nekem ez vált be a legjobban. Ez is hormon alapú de legalább nem szájon át kell szedni és nem kell vele minden nap bajlódni, csak havonta 2x1 perc (betenni meg kivenni).

2015. febr. 9. 11:58
Spirál?
2015. febr. 9. 11:52
Spirál?
2015. febr. 9. 11:47

Szia!


Én kizárólag az óvszert ajánlanám mégis... a fogamzásgátlóknak csomó mellékhatása van.

2015. febr. 9. 11:45

Sziasztok!


Van két gyerekem, egyelőre többet nem szeretnék, majd talán pár év múlva. Nem tudom mivel védekezzünk. Eddig óvszert használtunk, de sokszor problémás a használata, illetve jó lenne anélkül szeretkezni. A hormonoktól tartok, mert így is van visszerem. A többi amikről hallottam sem tűnik praktikusnak (krém, kúp stb.), bár még nem próbáltam. Ti mit választanátok a helyemben? Mit választottatok, mit választanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook