Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dalia fogamzásgátlót szedők, mikortól nem használtatok óvszert vagy más kiegészítő fogamzásgátló módszert? fórum

Dalia fogamzásgátlót szedők, mikortól nem használtatok óvszert vagy más kiegészítő fogamzásgátló módszert? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 12. 19:18
Sziasztok!A doki aki felirta 7 napot mondott.Ezt meg is vártuk.Majd együttlét után vérzésem jelentkezett ìgy visszamentem. Az épp rendelő doki közölte,hogy 2hetet szoktak mondani,nem vizsgál meg mert minek,ha ùgy alakul vegyel majd egy tesztet......!Most várok hogy alakul.
2012. júl. 6. 00:28
szia.nekem azt mondták h egy hétnek kell eltelnie. ezt mondta az orvos is meg a gyógyszertárban is ezt mondták.7 nap telt el és hát majd meglátjuk mi lesz..
2012. jún. 5. 14:50
Egyébként pedig szerintem mindenképpen használj kiegészítő védekezést az első hónapban még, biztos ami biztos.... baj nem lehet belőle.
3. csgybzs (válaszként erre: 2. - Cec1a835ab)
2012. jún. 5. 14:48
Most részletezted, hogy mikortól nem kell egyéb védekezési módszer. Na onnantól nem kell neked sem........Ha a mensi első napján kezdted, akkor nem kell, ha nem akkor, akkor meg egy hónap..... ?????
2012. jún. 5. 14:42
A betegtájékoztatón az áll, hogy ha a menstruációs vérzés első napján kezdem el szedni, akkor azonnal hatni kezd, viszont ahol utánanéztem, ott az írták, hogy végig kell szedni az első levél tablettát, és ezután lehet óvszer nélkül szeretkezni. Ma tartok a 9. tablettánál, ez az első levél, és most kezdtem szedni fogamzásgátlót, előtte simán óvszert használtunk.
2012. jún. 5. 14:39
Dalia fogamzásgátlót szedők, mikortól nem használtatok óvszert vagy más kiegészítő fogamzásgátló módszert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook