Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen ételt szerettél meg vagy kívántál nagyon a várandósságod alatt? fórum

Milyen ételt szerettél meg vagy kívántál nagyon a várandósságod alatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. nina89
2009. febr. 8. 21:43
mostanság nagyon kívánom a sültkrumplit, a görögdinnyét (alig várom, hogy legyen szezonja, mert az az igazi), és a szőlőt
2009. febr. 8. 21:43
A főzelékeket, amit a munkahelyemen főztek. Valamint a nyers káposztát...este... az mindig jöhetett!!!
2009. febr. 8. 21:40
Az első terhességem alatt végig a krémest meg a hamburgert ettem volna.És megszerettem a gombát,pedig előtte soha nem ettem meg.
2009. febr. 8. 21:40
A rántott csirkemellet kívántam, hidegen, melegen magában, meg a koviubit, szölőt, mandarint. Amit meg csak azóta szeretek az a resztelt máj sok hagymával :)
2009. febr. 8. 21:40

Én sajnos mindent megettem, amit találtam.:(

De a savanyú íz volt a kedvencem. Rengeteg pöszmétét megettem, talán egész életemben nem ettem meg annyit, mint akkor.:D

2009. febr. 8. 21:38
Most vagyok a terhességem első trimeszterében, és szinte minden jöhet, amit eddig is szerettem. Az első hetekben a savanyúságokért voltam oda. A párommal vetettem egy nagy üveg ecetes céklát, amit a kocsi anyósülésén jó étvággyal el is fogyasztottam :D ...Inkább undor alakul ki bennem bizonyos ételekkel kapcsolatban, a keménysajtra rá sem tudok nézni :S Úgyhogy most sok tejet iszom a kalciumbevitel céljából :)
2009. febr. 8. 21:38
fagyi, dinnye!!
2009. febr. 8. 21:37
tej, édesség
3. ELEN
2009. febr. 8. 21:36

Ruszlit,de akkoriban még nem nagyon lehetett kapni.

Mire kapott egy ismerősöm,már nem kívántam:)

2009. febr. 8. 21:36
Savanyú uborkát! Azt rengeteget ettem!
2009. febr. 8. 21:34
Milyen ételt szerettél meg vagy kívántál nagyon a várandósságod alatt?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook