Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt-e már valakinek hasonló tapasztalata? Várandósság alatt nagyon erős kézfájdalom. fórum

Volt-e már valakinek hasonló tapasztalata? Várandósság alatt nagyon erős kézfájdalom. (tudásbázis kérdés)


14. Bársonyfüles (válaszként erre: 13. - Oroszildi)
2013. jún. 12. 21:27
:) Már féllábon is akár...
2013. jún. 12. 14:12
Nekem is volt, de a kórházból már úgy jöttem haza hogy teljesen elmúlt. Úgyhogy nálam a gyógyír az a gyerek születése volt rá... Kitartás, mindjrát vége... :-)
12. Bársonyfüles (válaszként erre: 11. - Youlcsi)
2013. máj. 10. 21:04
Jujj,ez nem valami jó hír...Reméltem,hogy szülés után rögtön elmúlik. :(
11. youlcsi (válaszként erre: 2. - Bársonyfüles)
2013. máj. 9. 08:24

mindkét kezemmel gond volt. kezdetben azt hittem, ínhüvely-gyulladás... de aztán pár hét múlva a másik is fájni kezdett. amikor már nagyon gáz volt, akkor rátettem az ortézist (korábban csuklótörés, illetve már nem is tudom miért), volt mindkét kezemre otthon... persze csak felváltva.

szülés után volt, hogy a gyermeket alig tudtam megfogni.


aztán kb a kisfiam fél éves korában ahogy jött, el is múlt.

10. Bársonyfüles (válaszként erre: 8. - Klauka_)
2013. máj. 8. 21:19

Nekem sem ez az első terhességem,a többinél is megvolt ez.Csak az a fura,hogy akkor az utolsó két hétben jelentkezett.Viszont most korán jelentkezett és sokkal intezívebben.

Remélem megúszod ezalatt a várandóságod alatt. :)

9. Bársonyfüles (válaszként erre: 6. - Rexi33)
2013. máj. 8. 21:16
Köszönöm,igyekszek kitartani.(Más választásom nem is nagyon van...)
2013. máj. 8. 20:43

Nekem is fájt első terhességem alatt. Nem emlékszem mikor kezdődött, de végig kitartott, viszont már a kórházban elmúlt.

Most 26 hetes kismami vagyok, de még nem jelentkezett. Remélem még mostanában nem is fog, mert tényleg nagyon rossz volt.

2013. máj. 8. 19:37
Szia. Nekem a könyököm fájt kb 3-4 hétig. Kenegettem lóbalzsammal, mostanra már nem fáj, nem tudom, hogy ennek tudható-e be. Ez kb a terhesség 33. hetében kezdődött. Mostanra, 38 hetesen csak az ujjaim zsibbadása maradt meg. Szerintem is a vizesedéstől van. Lehet a rendszeres torna jót tenne.
6. rexi33 (válaszként erre: 5. - Bársonyfüles)
2013. máj. 8. 15:03
nem akarlak elkeseriteni de szerintem nincs rá megoldás a masszirozgatáson kívül..nekem pédául az inyem is be volt gyulladva még vérzett is..az is a szülés után elmúlt...én is szenvedtem mert nyáron voltam nagypocakos..oktoberbe szültem..kitartást neked
2013. máj. 8. 14:59
Köszönöm a válaszokat.Pénteken találkozok a szülészorvosommal,remélem tud valami megoldást rá.Kibírhatatlan lassan a fájdalom,s még június végéig ha így megy,akkor kifogok purcanni a fájdalomtól meg a nemalvástól. :(
4. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Bársonyfüles)
2013. máj. 8. 14:49
Valószínűleg alagut szindrómarol van szo. A noveremnek volt es gyogytornasz masszirozgatta neki. Aztan vegul a szules utan neki is elmult. A terhesseg alatt a szovetekben tobb folyadek van emiatt az idegek szukebb alagutakban kell hogy athaladjanak es sokszor nyomas ala kerulnek. Menj orvoshoz.
2013. máj. 8. 14:30
szia igen nekem is volt..szülés után elmúlt
2013. máj. 8. 14:29
33. hétben vagyok és iszonyatosan fáj a kezem.Eddig éjjel volt jellemző,de most már nappal is.Hasonló tapasztalata volt-e valakinek,s ha igen mi a gyógyír rá?
2013. máj. 8. 14:28
Volt-e már valakinek hasonló tapasztalata? Várandóság alatt nagyon erős kézfájdalom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook