Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen egy számotokra megfelelő párkapcsolat? fórum

Milyen egy számotokra megfelelő párkapcsolat? (beszélgetős fórum)


7. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 09:43

Hasonló értékrend, kommunikáció, szex. És nagyon fontos, hogy bízzunk egymásban.


A tökéletes partner FÉRFI. Magabiztos, erős jellem, annyira gátlástalan, amennyire kell. 😄 Intelligens, szórakoztató. Szenvedélyes. Nem sajnál rám pénzt, időt, energiát. Türelmes. Számíthatok rá, nem csak a szája jár.

2022. szept. 20. 08:24
Rugalmas, alkalmazkodásra képes, nem makacs, megbízható, etikus, érzelmes, őszinte, nyitott, lehessen rá számítani + ami a külsőt illeti: legyen szép és jó az öltözködési stílusa (vagy legalábbis hagyja magát "felöltöztetni") :D.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 07:17

30 éve azt szeretem a legjobban a férjemben, ahogy szeret, és ezt nem rest naponta kimutatni, ami nagyon ritka.

Egyébként párt sosem szempontok alapján talál az ember, sőt, sokszor az ember átértékeli a korábban vélt szempontjait :)

2022. szept. 20. 06:25

Szamomra a ferjem az ideális. Szeretem, mert szeretem.

Az alábbi tulajdonsagai szerintem sokat segítenek, hogy jó legyen a kapcsolat: velem nagyon kedves; értelmes; türelmes; van, hogy vicces, viccelődő;

Hiretelen ezek jutottak az estembe.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 22:25
Egyszer csak szerelmes leszel és nem keresel szempontokat.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 22:17
Egymáshoz való alkalmazkodás. Nagyon jó volt az utolsó/harmadik, ami 45-évig tartott, mégpontosabban, a haláláig.
2022. szept. 19. 22:14

Mik azok a tényezők amiket fontosnak tartotok egy kapcsolatban?

Milyen nektek a tökéletes partner?

Mik azok a tulajdonságok amiket nagyon szeretnétek vagy szerettek a párotokban? Manapság nagyon ritka egy teljes értékű kapcsolat , ezért érdekel ,hogy mik is azok a dolgok amiket érdemes figyelembe venni ha párt választunk?

20/L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook