Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakocsid van? Szereted? fórum

Milyen babakocsid van? Szereted? (beszélgetős fórum)


22. artista bonita (válaszként erre: 21. - Artista bonita)
2011. jún. 19. 16:15
tapasztalatokat szerettem volna hallani... de ha nincs:(
2011. jún. 13. 22:01
van valakinek Bugaboo-ja?
2011. jún. 13. 16:34

Stokke Xplory-m van és imádom.

Könnyen szétszedhetö, variálható, kis helyen elfér, jól navigálható. A baba szemmagasságban van , az ülés másik irányba is fordítható.

Nem erdöbeli kirándulásokra találták ki, de nem is az volt a fö szempont a vásárlásnál.

2011. jún. 10. 08:13
Chicco Multiway - könnyű, duplakerekes, dönthető szinte vízszintesig.
2011. jún. 9. 14:30

Szia!


Nekünk ABC Design bébihordóval, mózeskosárral, valamint egy ESPIRO Magic 4 sport babakocsi.

17. b59e85f65a (válaszként erre: 6. - Vanessza13)
2011. jún. 9. 11:38
Nekem pontosan ez a fajta van piros szinben.. :).. nem olcso 800frank körül kaphato de nagyon praktikus modern .es tetszik, hogy 3kerekü:).
2011. jún. 9. 11:37
Nekünk Danny 3 funkciós babakocsink van. Nem olcsó, de nagyon jó kocsi. Könnyű tolni, szerintem kényelmes is a babának.
15. homern (válaszként erre: 13. - 08a4eb16b7)
2011. jún. 9. 11:37
A zapp nagyoknak való(kb 8 hótól)egyáltalán nem dönthető.A hordozót próba nélkül ne vedd meg,látni fogod hogy "ül" benne a gyerek.Mi vagy 6 ba belepróbáltuk a kicsit mire megtaláltuk miben nem "esik össze".
14. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 12. - Bf91284513)
2011. jún. 9. 11:34
a magic?
2011. jún. 9. 11:34

köszönöm a válaszokat, jöhetnek még ötletek!

a Quinny zapp-ról mit tudtok? a hordozója nem rossz a gerincnek?

2011. jún. 9. 11:33
Espiro vizszintesig dönthető, kicsire lehet csukni repülőre is fel lehet vinni. Nagyon szeretjük.
2011. jún. 9. 11:29
Nekünk Graco babkocsink van, hordozóval. Amúgy 100 ezer Ft, de én a barátnőmtől vettem meg 20 ezerért. Szeretem, mert könnyen kezelhető, összecsukható, kereke lefixálható (én csak úgy használom), 5 pontos bizt. öv stb. és most a 16 hónapos nagy fiam is simán elfér benne. Amit nem szerettem egyedül benne, hogy nem átfordítható. Ha azt szerettem volna, hogy szembe legyen velem a kicsi, akkor a hordozót kellett bele tenni.
10. homern
2011. jún. 9. 11:28

Nekem Bébé Confort Streety van.

Majdnem vízszintesig dönthető,esernyőre csukható,az anyósülés előtt elfér egy ember lába között.

Nagyon nagy árnyékolója(vagy milye :) ) van,vettünk napernyőt de nem volt rá végül szükség.Megfordítható az ülése(nem nagy macera,a 16 hós gyerekkel együtt 1 pill alatt átfordítom).

Nagyon jól manőverezhető,egy szűk kis boltban sem akadok el vele.Nem nehéz,de azért 20 foknál nagyobb lépcsőt nem szívesen vállalok be vele :D

nagy kosara van,raktunk már bele 13 kg ot is ,meg sem kottyant neki.

Jól lehet tolni,teljesen be tudsz al lépni,az égvilágon semmi sincs a lábad útjában,olyan,mintha babakocsi nélkül sétálnál!Ez nekem nagyon fontos volt.Olyan nem jól néz ki,amikor egy anyuka előlrehajolva trappol,mert nincs hely a lábának,így el kell tartania teljesen a kocsit magától.

Jól néz ki :DD

A hordozója szuper,mi egy concordot cseréltünk le erre.Kényelmesen elfér benne a gyerek télen is,nem nagy a dőlési szöge,nem töri derékban ketté a gyereket mint sok más hordozó :S


Hirtelen ennyi :)

(ja,eredeti ára 90 a szettnek,újszerű állapotban már van 35-40ért)

2011. jún. 9. 11:27

Peg Perego Pilko :)

Két kicsim van, és mivel a testvérfellépő egy vagyon, kimondottan olyan babakocsit kerestünk, aminek beépített tesófellépője van.

Nem bántuk meg, hogy ezt választottuk, imádjuk.

2011. jún. 9. 11:22
Xplory complete(Stokke), nem szeretem, mert terepen nem jó. Plázában kavirnyázni viszont tökéletes.
2011. jún. 9. 11:20
Szia! nekem tfk (trend for kids) van, ez kifejezetten futóbabakocsi. Imádom, mert olyan, mintha trabi után egy rolls roys-t vezetnék, de óóóóóriási nagy, buszra pl. nem könnyű feltenni. Sétákra, terepre ideális, a 3 éves, 20 kilos gyerekem is simán belefér =bár nem neki vettük :-) ), csomó praktikus dolog van benne és hozzá, pl. full lezippzározható szúnyogháló és társai. Én nagyon, de nagyon szeretem, próbáltam már jó párat, de ez a number one! De csak és kizárólag futni és sétálni, mert pl. a volvo csomagtartóját ki is tölti egy az egyben.
2011. jún. 9. 11:16
Szia!Nekünk ABC design 3 kerekű van,mózessel,hordozóval és sport résszel vettem.Bár még csak a mózest használjuk,de imádom a könnyed kezelhetősége miatt,meg azért mert olyan szép:)
2011. jún. 9. 11:14
chipolino leo, már 3 babakocsink volt márkásak, de ez a legjobb...végig dönthető, kicsi, kis helyen is elfér, fél pillanat összecsukni, nem nehéz, és ami nekem a legfontosabb, hogy egy mozdulattal (akár menet közben) átfordítható a kar,a nagy melegben nyáron vagy szélben ez szerintem a legfontosabb egy babakocsinál, bolygó kerék(vagy fixálható), ja és olcsó 25ezer..
2011. jún. 9. 11:12

Nekünk Coletto Matteo volt mózessel, sporttal és hordozóval. Amit imádtam benne, hogy jó nagy a kereke, és hogy bármikor egy mozdulattal megfordíthattam, ha úgy fújt a szél, vagy a szemébe sütött Manónak a nap.

Most sima kisebb sportkocsink van, az ABC design, a típusa most nem jut eszembe:-)

2011. jún. 9. 11:12
Nekünk BéBé Go!-nk van, sportkocsi, esernyőre csukható. Én azért szeretem mert masszív, és könnyű, mindösszesen 4,5kg. A háttámlája dönthető, igaz nem teljesen, de ha elalszik a kisfiam tökéletesen jó. Az ára sem volt vészes, mi nagyon meg vagyunk vele elégedve:)
2011. jún. 9. 11:09
és mi a jó benne?
2011. jún. 9. 11:08
Milyen babakocsid van? Szereted?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook