Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a viszonyod a rokonaiddal? fórum

Milyen a viszonyod a rokonaiddal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. kuzso
2007. aug. 28. 14:07
szerintem jó
2007. júl. 7. 16:13

Viszonylag jó.

Felmenőim már nem élnek.

A tesvéremmel évente kétszer-háromszor találkozok személyesen, telefonon illetve Skype-n hetente beszélgetünk.

A gyermekeimmel és az unokáimmal sűrűbben találkozom illetve beszélgetünk.

Távolabbi rokonok nem nagyon vannak, illetve nem tartjuk a kapcsolatot.

12. Vica30
2007. júl. 7. 15:09
Szerintem jó a viszony a többségével
2007. júl. 7. 15:06
Elég jó.
2007. júl. 6. 23:34
eleg jo(van amelyikrol meg van a velemenyem...)
2007. júl. 6. 23:32
A saját rokonaimmal jó, a pároméval elég hadilábon állunk... (igaz, én nem bánom, meg vagyunk nélkülük, meg az állandó piszkálódások nélkül)
2007. júl. 6. 23:06
Nem tartjuk a rokonságokat szinte senkivel.Nagyon gyakoriak az összeveszések,s ha néha ki is békül a család,az sem tart sokáig.+Szerencsére nagyon kevés rokonom van.
2007. jún. 28. 23:15
Nagy nálunk a család,és szinte mindenkivel nagyon jó a viszony.És mivel elég sokan távol élnek tôlünk,ritkán tudunk találkozni.De valamilyen formában,-internet,telefon,nyaranta személyesen-mindenkivel tartjuk a kapcsolatot.
2007. jún. 28. 23:01
Nem sok rokonom van ,azok is távol élnek,csak a lakodalmak és a temetések hoznak össze bennünket.
2007. jún. 28. 18:17
Még beszélnem is fáj rola hogy mijen a kapcsolatom a rokonokkal.......
2007. jún. 26. 00:51
Nálunk is gyerekkoromban volt az igazi, a tágabb rokonság is összejárt gyakran és az unokatestvéreimmel nagyon gyakran találkoztunk - ez mostanra megszűnt(((
2007. jún. 25. 23:26
Nálunk nagyon összetartó a család. Bármi van, segítünk egymásnak. Olyan jó érzés... Köszönöm Nekik!!!
2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2007. jún. 5. 23:22
Nekem a szüleim már sajnos nem élnek,de vannak testvéreim,velük jól elvagyok.Már amennyit találkozunk.Szüleim halála után teljesen széthullott a család.Már semmi sem olyan mint akkor volt,mikor még éltek.
2007. jún. 5. 20:49

Én a szüleimmel nagyon jól megvagyok, elég közel laknak hozzánk, így gyakran megyek hozzájuk. Mindenben számíthatok rájuk. A férjem szerint már szinte túlzottan is ragaszkodunk egymáshoz.

Viszont az ő szüleivel egész más a helyzet. Már 3 éve nem voltunk náluk, mert "nem vagyunk jóba az apjával". Az anyjával tartjuk a kapcsolatot, de ált. csak a hugáéknál szoktunk találkozni vele. Nem nagyon kedvelem, nem tartom igazán jó anyának és anyósnak se. A hugáékkal aránylag megvagyok, de nagyon sokszor úgy érzem, hogy csak kihasználnak bennünket, főleg anyagilag.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook