Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a terhesség és a szülés? fórum

Milyen a terhesség és a szülés? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 17. 13:26
Szia, aranyos vagy, komolyan :) nem sok ilyen korú gyerek fejében fordul meg a gondolat...a helyedben anyuval beszélném meg a kérdést, õ biztos minden kérdésre tud válaszolni.
15. meli5
2009. febr. 17. 12:57
Nem vagy te még tul fiatal? Felelőséggel jár a gyerekvállalás. Nem lehet visszaforditani.
2009. febr. 12. 17:35
Nagyon aranyos vagy, hogy ennyire érdeklődsz, de kissé túl korai még ez Neked. Te nem úgy érzed, vagy éppen van egy barátnőd aki babát vár? Akkor inkább anyucid kérdezd.
2007. okt. 10. 07:59
Szerintem ezt nem nagyon lehet leírni,ezt át kell élni és érezni.A terhesség egy csodálatos dolog, amit majd a pároddal eggyütt fedezel fel akkor mikor várjátok első gyermeketeket napról-napra más lesz.Főleg akkor mikor már lehet a pocakban lévő kicsivel kommunikálni.Nagyon érekes, bensőséges dolog.A szülés szintén egy nagy élmény mindkettőtöknek.Mikor iskolába jártam erről beszélgettünk egyszer és a szakmai tanárom azt mondta róla,hogy édes fájdalom.Nekem van már két gyerkőcöm az elsővel 13 órát feküdtem a szülőágyon mire megszületett.De mikor megláttam "elfelejtettem" a fájdalmakat és a kínlódást.Mikor már itthon voltunk egy barátnőm megkérdezte,hogy mikor jöhet a következő én erre azt mondtam akármikor.A második szülésem három-négy óra alatt lezajlott és most is azt mondom,hogy jöhetne a következő.Nagyon szeretnénk ha sikerülne.Ehhez azért leírom,hogy első gyerekemmel több mint 9 évi sikertelen próbálkozás után lettem terhes.A fiaim 2,5 és 4,5 évesek.Nagyon tüneményesek de nagy csibészek, főleg a kicsi.Ha van kérdésed és szívesen válaszolok:)
2007. aug. 28. 12:46

Nézelődj az oldalon, vannak leírások, beszámolók, ja, és ha érdekel nagyon, írd be a google-ba, hogy "szüléstörténetek", kijön egy csomó őszinte elbeszélés.


Nyugodtan kérdezz otthon is, meg fórumokon is.

Ja, és ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy fiatal vagy még hozzá. Ha érdekel, szorgalmasan járj utána! Sok sikert srác!:-))



Lányok, szerintem ne utasítsátok el, ha érdekli, hát hadd tudja meg!

11. manna30 (válaszként erre: 2. - 428da694f6)
2007. jún. 26. 18:13
Van itt a hoxán egy-két ezzel kapcsolatos fórum. Olvasgass, ha ennyire érdekel, és anyukád nem dumcsizza meg veled.
10. Elviracska (válaszként erre: 2. - 428da694f6)
2007. ápr. 6. 14:36
Szerintem ,még valami más fontosabb dolgokon kellen-e ,hogy törjed az eszed ,és hagyd ez a témát mikor már elégé érett leszel hozzá.
9. mimo (válaszként erre: 2. - 428da694f6)
2006. okt. 31. 11:45

bsszus 13 évesen ilyeneken töröd a kobakod?te még a tanulásra koncentrálj!!!!Meg férfi létettdre itt vagy a sok nő között?????Üdvözlünk!!!


Akkor te is rabja vagy az oldalnak ugylátom!!!!!

8. tinendo (válaszként erre: 2. - 428da694f6)
2006. aug. 23. 16:01

Szia. Szerintem kérdezd meg az anyukádat. Szerintem szívesen válaszol minden kérdésedre, amikre kiváncsi vagy.

A babához még fiatal vagy, ráérsz még ezen gondolkodni.

2006. aug. 23. 15:43
Édesanyád biztosan szívesen válaszolna erre, ahogyan én is mindent megbeszélek a hasonló korú fiammal.
2006. aug. 23. 13:10

Ezt én is tudni akarom:)

Meg megtapasztalni is;)

2006. aug. 23. 10:05
Hmm... Miért érdekel ez ennyire tédeg pont most? A korod nem indokolja. :)
2006. aug. 23. 09:40
olan értelemben, hogy a feleségemtől!
2006. aug. 23. 07:09
hát kisfiam azt én is....mert az a világ sokadik legnagyobb csodája lenne,ha te szülnél :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2006. aug. 22. 17:57
Sziasztok anyukák én egy 13 éves fiú vagyok mondjatok el mindent a tehességről a szülésről! Milyen érzés? Alig várom ,hogy majd legyenek gyerekeim!!!
2006. aug. 22. 17:56
Gyerekes nőknek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook