Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikor múlik már el a darázscsípés helye? fórum

Mikor múlik már el a darázscsípés helye? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 6. 18:39
Köszönöm a válaszokat. Fenistillel kenem,és ha már nagyon viszket akkor vizes ruha.Egy fokkal már jobb.
10. Vikyci
2013. júl. 6. 18:34
Engem tavaly ősszel csípett meg szüretelés közben egy darázs, a fülem hegyén. Több mint 1 hétig égett, viszketett és fájdogált. Allergiás nem vagyok rá, de ittam kalciumot többször is és hideg vizes zsepivel borogattam.
2013. júl. 5. 21:45
Kalcium tabletta minden esetre nem árt,de ha nem enyhül a panasz vagy fokozódik,akkor irány a doki!
8. 55875e9863 (válaszként erre: 5. - Cippora)
2013. júl. 5. 21:43

Engem is a napokban csípett meg egy darázs a nyakamon, azonnal ecetes borogatást tettem rá, az nap égett is rendesen, másnap is fájt, viszketett, a harmadik napon már egész jó volt, egyszer csak megvakartam és a körmöm alatt maradt a fullánk ami biztos benne maradhatott...

Lehet nálad erősebb reakciót okoz a darázscsípés, még jó, hogy nem vagy rá allergiás, mert akkor egyből durván bedagadt volna mindened, próbáld jéggel borogatni, hogy lemenjen a duzzanat, meg ecettel, az nagyon jó ilyesmire!

Jobbulást. :)

2013. júl. 5. 21:38
Lehet kapni a patikában,gyógyszertári kencét.próbáld ki azt hátha segít
2013. júl. 5. 21:32
tegyél rá aloeverát,az jó rá....
2013. júl. 5. 21:28
Borogatom.Nem látom,hogy begyulladt volna,egyszerűen csak érzékeny,viszket,és persze néha muszáj vagyok vakargatni,ami gondolom szintén nem túl jó neki...
4. simple (válaszként erre: 1. - Cippora)
2013. júl. 5. 21:22
Nekem mostanában a szúnyogcsípés is kitart egy hétig... Nem hinném, hogy a darázscsípés hamarabb elmúlik.
2013. júl. 5. 21:21
Próbáld meg borogatni egy kis ecetes vizes ruhával,talán akkor enyhülni fog.
2013. júl. 5. 21:19
Lehet, hogy reggelre, de lehet begyulladt a helye. Fenistillel kenegetted?
2013. júl. 5. 21:17
2 napja megcsípett egy darázs, a csípés helye érzékeny, viszket, piros és be van duzzadva.Mikor múlik már el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook