Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan lehet tudni, hogy valaki allergiás a darázscsípésre? fórum

Honnan lehet tudni, hogy valaki allergiás a darázscsípésre? (tudásbázis kérdés)

6. hudi
2014. márc. 20. 11:24
Köszönöm! Megnyugodtam! :)
2014. márc. 20. 11:21

Nem, nem vagy allergiás. Ha az lennél, a csípés után azonnal jönnek a tünetek: [link]


A kálcium meg elvileg kamu, nem csinál túl sok mindent, be lehet venni, ártani nem nagyon tud, de nem is használ.


Dokihoz mindenképp menj, ha már hólyag, meg ilyenek is vannak.


Mi méhészkedünk, ha megcsíp, fel sem duzzad, de egyszer olyan hülyén szúrt meg, h a csuklómtól kb a vállamig felduzzadt és viszketett.

4. f6390e6b9b (válaszként erre: 3. - 82d45dcd14)
2014. márc. 20. 11:20
Én allergiás vagyok és rá egy órájára már tepsibe lettem volna.Hidd el,nem vagy allergiás.
3. 82d45dcd14 (válaszként erre: 1. - Hudi)
2014. márc. 20. 11:19

Nyugi,ne parázz..

Az allergiások nem bírják ki 4 napig..megfullad már az első napon,segítség nélkül!

2. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - Hudi)
2014. márc. 20. 11:17

Nem írogatnál itt, ha allergiád lenne!

Sima darázscsípés! Ez ilyen.

1. hudi
2014. márc. 20. 11:15
Sziasztok! 3 napja megcsípte a kézfejemet egy darázs,nagyon feldagadt az egész kézfejem és egész nap iszonyatosan fájt,vettem be kálciumot,még másnapra sem lett jobb,nagyon viszketett is és hólyagosodott,hiába szedtem a kálciumot,mentem a körzetihez,de szabin van.Már ez a negyedik nap,már nincs úgy beduzzadva mint ezelőtt,de apró kis hólyagok vagy mik vannak rajta és még viszket. Nagyon félek a darazsaktól,most ez az jelenti,hogy allergiás vagyok a darázs csípésre? Parázok,segítsen valaki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook