Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor kezdtek el készülődni a karácsonyi ünnepekre? fórum

Mikor kezdtek el készülődni a karácsonyi ünnepekre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. jún. 5. 13:27
hu b+ lehet hogy má neki kéne állni készülni?
2013. jún. 5. 13:26
husvétkor?????????????????
2009. nov. 23. 10:39
Pár nappal karácsony előtt.
2009. nov. 23. 10:24
lassan kezdhetünk készülödni!jön az első adventi vasárnap.várjátok?mer én ill mi nagyon.vettem ujdonságokat már megint.dekorálásbol nem lesz hiány.
2009. nov. 10. 16:07
mi is advent első vasárnapján szoktuk elkezdeni. az ajándékokkal úgy vagyunk, hogy amikor van rá időnk elmenni vásárolni, akkor megyünk. semmit nem veszünk meg előre hónapokkal, mert már jártam úgy, hogy úgy eltettem, hogy decemberben nem találtam meg és mást kellett venni helyette és tavasszal került elő. a lakás feldíszítését dec.1-jén szoktuk elkezdeni. nálunk mindig van adventi koszrú is és karácsonyi mécsesek, ajtódísz, zenélő-táncoló mikubácsi stb.
2009. nov. 10. 16:02

imádom a készülödés minden percét.lányom is mindig kérdezi,anya!mikor diszitjűk a lakást együtt?...de mindig advent első vasárnapján szoktuk elkezdeni.maga a vásárlást muszály elkezdeni nálunk hamar mert utálom a nagy tömeget.és némelyik ember ideges feszült én igen nyugodtnak érzem magam vásárlás alatt,érezve az ünnep lassan

eljön

104. Franc22
2009. nov. 10. 13:47
Én már most lázban égek, és már számolom a napokat vissza
103. n.beja
2009. nov. 6. 07:14

Sziasztok!

Idén tök kíváncsi voltam mi lesz az az első karácsonyi reklám amit látok és h mikor?

Hát ma reggel láttam az elsőt. Pffff...

A szövege röviden ennyi volt: karácsonyi stressz nagy evések rossz hatással vannak a gyomor működésére gyomor görcsök,puffadás szedjen ilyen kapszulát.

102. Franc22
2008. nov. 30. 13:50
hát jővő héten már lehet neki állok
101. Zsupszi
2008. nov. 30. 13:08
Az ajándékok egy része már megvan. A házon égnek a fények. A nagytakarítást nem szeretem egy-két hónappal előbb megcsinálni, mert szeretem ha Karácsonykor a ház is ragyog, nem csak a fa. :-)
2008. nov. 29. 11:46
A héten megcsináltam a nagytakarítást és egy pár krácsonyi díszt ki is tettem.
2008. nov. 28. 19:51
lassan itt az ideje
2008. nov. 28. 19:41
Iden nov. 30-tol kene...
2008. nov. 28. 18:29
Minden évben eldöntöm,hogy már októberben elmegyek vásárolni és legkésőbb november végén,advent előtt egy héttel készülődök,de ez még egy éven sem jött össze!Most sem.......:-((((
2008. nov. 28. 18:25
ráérünk még.
2008. nov. 28. 14:11
én már a mult héten elkezdtem nem birtam magammal.vettem ajtodiszt,ablakra diszt.és persze megvettem a mikulás ruhát amit az egyik barátunk vesz fel majd a 21 hós fiamnak.kiváncsi leszek mi lesz a reakcio.nekem szerencsém van nem kell sütni fözni meg nag ytakaritani mert 15-én utazunk vidékre a szüleinkhez.na de hogy ne maradjak ki azért ott segitek.nagyjábol fejben meg vannak kinek mi lesz az ajándék de még nem vásároltam.az eddigi legjobb ötletem a szüleimnek a tesommal hogy lefestetjük az unokáikat egy festö ismerösünkkel,remélem nem megy rá a gatyám.de tuti nag ylesz a boldogság.a hétvégére mézeskalácsot akarok sütni.van valakinek jo receptje?
2008. nov. 27. 13:17

Én is dolgozom, de én már elkezdtem készülődni. Apránként nagytakarítok, rendet rakok (már amennyire lehet egy 3x5 éves energiabomba angyalka mellett), ajándékokat is vettem már. Addig nem nyugszom, amíg mindenkinek valami személyre szólót nem találok.


A munkahelyemen aránylag új vagyok, s itt csak jelképes ajándékozás van. Hát én jelképesen vettem mind a négy kolleganőmnek egy-egy szerencselóherén csücsülő malackát, meg egy tojáslikőrős csokit, s mindezt egyenként beraktam nekik egy egyszerű/mégis nagyszerű kis ünnepi összehúzható zsákocskába (különböző színűek), s nagyon jól mutatnak.

Szóval én már javában készülődöm. Most várom a Karácsonyt! :)


Ja, egyébként magamnak is megrendeltem az ajándékom, s kértem a férjem, hogy dugja el, mikor meghozta futár :) én meg majd jól meglepődöm, mikor ideadja :)


Természetesen neki is tudom már, hogy mit fogok ajándékozni..

2008. nov. 26. 09:06
az utolsó 2,5hétben. Mert addig dolgozom és nincs időm semmire.
2008. nov. 26. 09:03
Most a héten már takarítjuk a lakást, hogy mire itt az advent, már csak díszíteni kelljen. Az ajándékokat folyamatosan szerzem be, már egy jó részük megvan.
2008. okt. 25. 16:49
még ráér.
2008. okt. 25. 14:42
Pont a héten mondta a párom el kéne kezdeni vásárolgatni az ajándékokat hogy ne megint mindent egyszerre.....!
2008. okt. 25. 13:56
Tegnap vettem karácsonyfa izzókat, nem ezzel a szándékkal mentem vásárolni, de ha már megláttam és a tavalyi már nem működik, gondoltam pótolom...annál is inkább, még most, mint szenteste döbbenjek rá,hogy venni kellett volna.
2008. okt. 25. 13:49
Én már elkezdtem venni az ajándékokat mivel most van amit olcsobban veszek meg mint decemberben meg nincs tömeg.Meg az a lényeg tudjuk kinek mit szán az ember sőt olyat kell kitalálni amit valószinüleg nem fog venni az illető.
2008. okt. 25. 12:22
Pfú. Hol van még a Karácsony..?! De nekem már most olyan hangulatom van. Nehezen bírom visszafogni magam, hogy ne kezdjek el már vásárolgatni. Mert később úgyis megbánom, mert lesz jobb... :-)
86. yali
2008. jún. 11. 11:20
augusztus szeptember körül kezdem venni az ajándékokat...
85. caravell (válaszként erre: 84. - 0c97fbb607)
2008. márc. 13. 13:10
Azt hittem, rosszul látok :))
2008. márc. 13. 13:05
Én már most elkezdem ,de valahogy mégis mindig az utolsó pillanatra(karácsonyra )marad:)))
2008. márc. 13. 12:54
MÁR NOVEMBERBEN MEGVESZEM AZ AJÁNDÉKOKAT, MÉG NINCSENEK SOKAN AZ ÜZLETEKBEN, KARÁCSONY ELŐTT 2 HÉTTEL KÉSZÜLŐDÖK A TÖBBIVEL.
2008. jan. 11. 20:52
Talán majd december elején:))
81. LoLiNa
2007. dec. 18. 05:00
már neki kéne állni..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook