Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miket tapasztalatatok évekkel a lézeres szemműtét után? fórum

Miket tapasztalatatok évekkel a lézeres szemműtét után? (tudásbázis kérdés)

6. nikci001 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2015. ápr. 11. 15:53
oké, köszi, igen, ez tűnik a legokosabbnak
5. emagdi (válaszként erre: 1. - Nikci001)
2015. ápr. 11. 13:30

ez nem a műtét miatt van, viszont simán okozhatja a gyulladás a szemedben.

el kellene menned szemészetre.

2015. ápr. 11. 11:35

17 évvel ezelőtt volt a gyerekeim lézeres szemműtéte , a lányomé kicsit jobban romlott azóta , egyik szeme 0.75-ös lett azóta , a másik 0.5-ös . Éppen a héten kapott kontaktlencsét , különbözőt a 2 szemére . Akkoriba azt mondták , ha esetleg romlik is a szeme valamennyit , kontaktlencsét már nem hordhat , most éppen az ellenkezőjét mondták , ugyanott volt " sasszem " kezelésen , ahol akkoriba műtötték őket . 1x már volt ilyenen néhány évvel ezelőtt , akkor is tágították a pupilláját , néhány évig jó is volt . -7.5 ös volt a 17 évvel ezelőtti műtét előtt a szeme , szerintem elég jól bírta , most megműttetné megint a 0.75-ös szemét , de 3 hónapot váratnák még . A fiamnak nincsen azóta se gondja vele , de valami minimálisat neki is visszaromlott , de neki -9.5-ös volt műtét előtt . Mindkét gyerekemnek mínuszos volt a szeme .


Nem próbáltál egy ilyen sasszem kezelést ? de szerintem még az se ártana , ha a fertőzés miatt esetleg elmennél egy kontrollra oda , ahol műtöttek .

2015. ápr. 11. 11:28
Szerintem menj el a szemészetre!Nekem mind a két szemem mütötték majdnem 10 éve szürkehályoggal,de semmi rossz tapasztalatom nincs!
2015. ápr. 11. 11:21

Biztosan nem a műtét miatt van, hiszen eltelt 10 év. A fiamnál én azt tapasztalom, hogy ismét hunyorítva nézi a tévét, vagyis szerintem kezd romlani a szeme.


Jobbulást!

2015. ápr. 11. 11:16
Nekem 10 éve volt lézeres szemműtétem, semmi problémám nem volt, eddig. Viszont kb 2 hete minden este valamiért "felriadok", nyitnám ki a szemem, de szó szerint nem tudom, hiába mozdítanám a szemhéjam, valahogy nem nyílik (mint műtét után), és fáj, könnyezik...Hozzáteszem a kisfiamtól nemrég elkaptam egy szemfertőzést, és azt hittem túl vagyok rajta, de enyhe váladék reggelente van a szememben, már nem tudom eldönteni, h ez normális-e, v még fertőzött... Valakinek van hasonló tapasztalata???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook