Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miket játszotok 20 hónapos babáitokkal? fórum

Miket játszotok 20 hónapos babáitokkal? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 22. 15:35

Koszonom szepen a valaszokat,ezekbol mar sokat csinalunk ,csinaltunk es akartam valami ujat hozzni a mindennapokba.Koszi,sokat segitettetek.

Kellemes hetveget.

2011. jan. 22. 14:59
Ja és a nyuszimotor!
2011. jan. 22. 14:59
Szia! Szereti a csúszdát a lányom, mesekockából tornyot építeni, van neki kiskonyhája, mindig hozza a tortát meg a kávét hogy együnk, igyunk, porszívózni szeret még, hintapacin hintázni, labdázni, formabedobóba belerakosgatni a formákat, van neki felmosó vödre és fája, ezzel segít felmosni, játék zongorán pütyögni. 22 hónapos a lányom.
2011. jan. 22. 14:51
labdázás hintázás kismotorján szeretett lenni, forma játék,kockába pakolni a különböző formát a helyükön, a színeket is megtanulja rajta, ceruzával firkálni
2011. jan. 22. 14:47
Építsenek várat kitartó munkával!, Könyvben nézegessék, nevezzék meg a közlekedési eszközöket!, Játszanak utánzást! Vágjon komoly, majd vidám arcot...!, Állatok hangját is utánozzák!, Vonja be a házimunkába, adjon neki utasításokat!, Hallgassanak együtt zenét, táncoljanak!, Gyakorolják a színeket!, Sétáljanak, figyeljék meg a természetet!, Nézegessenek képeskönyvet!, Játszanak játék állatokkal, építsenek számukra lakóhelyet!, Ismerkedjenek a gyümölcsökkel!, Gurigázzanak labdával!, Keressen különböző méretű cipőket, kérje meg hogy próbálja fel őket!, Nézegessenek újságban nőket, férfiakat, nevezzék meg ruhadarabjaikat!, Gyakorolják a testrészeket!...ezeket a könyvből szedtem, remélem találsz benne valami hasznosat, újat!
2011. jan. 22. 14:32
Szia! Pont most vettünk a kisfiamnak gyurmát. Hát egy kis időre leköti. Mostanában aggódtam, mert azt vettem észre, hogy unatkozik. Könyvtárból kikölcsönöztem Anya taníts engem című könyvet és megnyugodtam. Ami nekünk természetes játék vagy mozdulatok, azzal fejlesztjük őket. Ott is írják a gyurmázást. Kézjátékok Csip, csip csóka, Ez elment vadászni...formajátékok, kezdetben csak egy formát tanítsunk, fürdőkádban öntözős játék...
2011. jan. 22. 14:20

MIt jatszottok 20 hos babaitokkal? Valami jo otlet?

Mar elvezi a gyurmazast?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook