Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok Velashape kezelésről? fórum

Mik a tapasztalatok Velashape kezelésről? (tudásbázis kérdés)


7. Jucci86 (válaszként erre: 3. - Balazs Apu)
2014. szept. 24. 22:30

Kedves Balázs!


Segítségedet szeretném kérni,Velashape kezeléssel kapcsolatban.Nemrég született meg a második gyermekem.

Súlyban már a régi vagyok,nincs rajtam súlyfelesleg csakhàt a hasam....

Ráncos,csíkos,lóg...

Konkrétan a műtét és a kezelés közt vacilálok.Nem tudom mennyire hihető az interneten található elötte utána képek.

És abban szeretném a segítségedet kérni hol találok olyan helyet ahol az "igazi" Velashape géppel dolgoznak.Mert azt is olvasni hogy ennek is vannak olcsó utánzatai.

Elsősorban Budapest,Győr,Veszprém város érdekelne.

Segítséged előre is köszönöm!

6. grizus (válaszként erre: 5. - Balazs Apu)
2014. jún. 29. 21:22
Köszönöm. Félreértettem! Nem Velashape, hanem Velaslime kezelést hirdetnek, amiben van vákuum, rádiófrekvencia és infravörös lézer. Összekevertem.
5. Balazs Apu (válaszként erre: 4. - Grizus)
2014. jún. 29. 20:15

Kedves Grizus,

Olyan hogy ARC Velashape kezelés nem létezik sőt olyan sem, hogy Velashape típusú arc kezelés. Az arcbőrt nem lehet Infravörös lámpával megvilágítani egy kezelőfejben mert a bőr rétegvastagsága és finomsága ezt nem teszi lehetővé (ELÉGNE a BŐRÖD)...

Ha reklámokon kisebb méretű kezelőfejet tartunk fej elé azzal azt szeretnénk megmutatni, hogy TOKA kezelés létezik.


Az ARC-OT általában rádiófrekvenciával melegítjük ami jobb esetben hexapoláris típusú, mert az ilyen készüléknél egyenletes a hőeloszlás két rétegben visszük be a kontrollált hőt és gyoran érkezenk jó eredmények.


Alaposan tisztított bőrön van értelme hőterápiás kezeléseket végezni, javaslom először kozmetikus szakember tisztítsa ki, utána mehet a kúra, de a legjobb ha olyan helyen veszed igénybe ahol értenek is hozzá, meg elmagyarázzák neked mi fog és milyen ütemben történni. Aki ARC Velashape kezelést hirdet, nyugodtan küldjétek el továbbképzésre, vagy el lehet felejteni mert egy nagy kókler... - Györkös Balázs - regisztrált Velashape oktató :)

2014. jún. 27. 17:19
Engem az arc velashape érdekelne.
2014. jún. 26. 19:31

Kedves Pompomm - ha megnézed az adadtlapom nem vagyok nagy fórumozó, egyrészt mert nincs rá időm, másrészt mert nincs rá időm de erre a bejegyzésre muszály válaszoljak :)


Magyarországon jelenleg csak pár helyen működik valódi Velashape kezelés, mert a készülék bekerülési ára bizony vetekszik egy nagyon komoly német presztízs autóéval. A jól elvégzett kezelések sikerét és remek eredményeit látva néhány "kalandor" vállalkozó úgy gondolja, hogy anyagi sikereit úgy fokozza, hogy Velashape kezelést hirdet olcsón, és majd jönnek rá az emberek...


Ilyenkor két dolog történhet:

1.) ha nem olvasgattál weboldalakat, nem néztél képeket és nem tudod a kezelés hogyan néz ki és mi a hatásmechanizmusa, mert erről a kezelő sem világosított fel akkor könnyen lehet hogy nem is Velashape kezelést kaptál, hanem áldozata lettél egy csalónak

2.) otthagyod a fenébe mert nincsen Velashape gépe


Hogy veled a fenti közül melyik történt meg nem tudom, az viszont előfordulhat, hogy a téged kezelő helyen olyan szakember dolgozott akit nem én oktattam vagy vizsgáztattam.


Egy Velashape kezelés ott kezdődik, hogy a kezeléseket megelőzően a szakember felméri a kezelendő zónát, meghatározza a szöveteid folyadéktartalmát és zsírtartalmát, megtervezi és bejelöli a kezelendő zónákat, és elmagyarázza a kezelésed hatásiat, várható eredményeit és a sikerek maximalizálásához szükséges tanácsokat is ad.


Ezt követően a kezelőfejjel legalább 20 percen keresztül fenntartja a 40-45C a bőrfelszínen, adott technológiával átdolgozva a kezelendő területet. (combok esetén ez egy combot jelent azaz a kezelésed legalább 40 perc alaphangon)


A felszabadított méreganyagok gyor kiürítéséhez használunk hullám masszázs technológiát, amely a Velashape kezelést követi és lagalább 30 perces.


Tehát fentieket figyelembe véve egy igazán hatékony valódi Velashape kezelés legalább 70-100 percet vesz igénybe a terület nagyságától függően.


Tovább olvasva a leírásodat, csak a kezelést végző szakember hiányosságára tudok gondolni, mert a szövetekből eltávozó folyadék okozhat körfogatcsökkenéssel együtt nem kívánt látványt, de amennyiben hővel van kombinálva a kezelés nem jellemző hogy ez az effektus lesz az eredmény.


A vákuumos kezelés mivel pulzáló nem nyújtja a bőrt csak elősegíti a véredények és nyirokerek keresztmetszeti változását, ez a kezelés pont az aktív hőbevitel miatt feszesíti a bőrt rövid és hosszú távon egyaránt.


Szeretném javasolni számodra, hogy a kezelőhelyen jelezd a kezelést végző szeméyl és a tulajdonos számára egyaránt tapasztalataidat, és kérdezd meg a véleményüket a dologról. Természetesen három kezelés nem lesz elég a tükörsima felszín eléréséhez, de azért hat kezelés már szinte kifogástalan eredményt mutat még a legmakacsabb zsíros depozitok és lerakódások kezelésében is.


Ha privátban megírod nekem melyik kezelőhelyen voltál - teljes diszkréció mellett szívesen felveszem velük a kapcsolatot, hogy miben tudok nekik segíteni meglévő tudásuk továbbfejlesztésében.


Üdvözlettel - Györkös Balázs - regisztrált Syneron tréner, nemzetközi szakmai oktató

2014. jún. 2. 06:58

Szia! 


Én harmadik kezelésen vagyok túl. Főleg a narancsbőr miatt kértem, illetve pár centi se lenne rossz mínuszban, de a feszesítés fontosabb lenne. Most tök ki vagyok készülve. Eddig érzésre úgy voltam vele,hogy fú de jó,tök forró lesz tőle a combom, hű de jól vákuumoz, stb. Erre, a 3.kezelés után olyan durván narancsbőrös lett a lábam,hogy nem tudom hová süllyedjek szégyenemben. Ugyanis olyan helyeken is kialakult, ahol eddig nem volt (!!!), a combom elején, meg egész magasan majdnem hogy combhajlatban!! Totál el vagyok keseredve. Csak arra tudok gondolni,hogy mivel gyenge a kötőszövetem, a vákuum megnyújtja a bőröm, ami miatt lazább lesz és emiatt látszódnak a zsírgödrök is. A párom is azt mondta, hogy durva. Eddig csak oldalt volt alapállapotban látható narancsbőröm,meg hátul, térd felett, mozgás közben. Most már az egész combom megmozdulás nélkül is narancsbőr. Szégyellem magam és mindezt egy csomó pénzért! :((( Most már azt hiszem mindegy, végigcsinálom (8 vagy 10alkalom össz.), kíváncsi vagyok,mi lesz a legvégén. :((( De bakker 35nap múlva nyaralás. És süllyedek a párom előtt is,ha vetkőzni kell. :(( Pedig edzek, figyelek az étkezésemre és hízni sem híztam!! :((( Már gondolkodom azon is,hogy lemondom a nyaralást. :(((

2014. máj. 12. 17:30
Van valakinek tapasztalata velashape kezelesrol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook