Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok szemöldöktetoválásról? fórum

Mik a tapasztalatok szemöldöktetoválásról? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 23. 19:40
A korábbi hozzászólóhoz csatlakozva szerintem is szép, és igényes lehet a tetoválás. Neem is van szemöldö, és szemhéj, természetes hatása van, a szemöldökkel meguntam a bajlódást a kozmetikusnál, 2 hetente szedettem, meg sokszor a kettő nem is volt egyforma. Most csak utána szedem magamnak. A szemhéjnél van egy tökéletes kontúrom, magamnak csak bénáztam vele, úgyis majd minden reggel megcsnáltam, most nem használok szemceruzát. Nem hinném, hogy ezektől nem én volnék, szerintem legalábbis nekem jó döntés volt.
10. Lilibeth (válaszként erre: 8. - Luijza)
2014. dec. 23. 19:17

Műköröm, műhaj, műszempilla, szilikonos száj/ mell, tetovált szemöldök, tetko ide/oda, mint egy képeskönyv, csak nem lehet becsukni (eltüntetni).... "hol is vagyok akkor én"....?

Miért nem fogadjuk el magunkat olyannak, amilyennek születtünk?

Megdícsérik a szép hajad, mondod "bocsi, póthaj", a szép szemöldököd, mondod: "tetovált, nem természetes" stb., stb., stb.

Miért nem azt hangsúlyozod ki, ami tényleg Te vagy, ami nem mű, hanem veledszületett szépség?

9. 9ba1034c54 (válaszként erre: 8. - Luijza)
2014. dec. 17. 07:02

Ez mekkora baromság amit írtál :D

Ha sminktetoválónál csináltatod,akkor max 2 évig fog látszani a tetkó.. de nekem is minden évben vissza kell menni,mert elhalványul. Bár én szolizok is meg edzek+szauna= izzadás.. hamarabb kikopik.

Ne szedd ki teljesen a szemöldököd,mert az csunyi,ha csak egy vékony vonal tátong ott. Szálas tetoválások is vannak :) De lényegében ami neked tetszik olyan legyen,más hülye véleményét meg kakilni magasról ;)

2014. dec. 17. 06:35

Nézd meg a 10 évvel ezelőtti szemöldök divatot, utána a 20 évvel ezelőttit, stb. Évről-évre változhat. Ki fogsz menni a divatból.

Akkor tetováltatnék, ha kihullana és nem lenne.

7. Brigi0430 (válaszként erre: 2. - Gaby82)
2014. dec. 17. 01:21

Nekem évek óta van szemöldök meg szemhéjtetoválásom!

Ha leesik a varr a tetoválásról, akkor egy átlátszó vagy fehéres hártya lesz rajta, ami miatt halványnak tűnhet! De 3-4 hetesen jön elő a "végleges" szín! Nem véletlen kell ennyi időt várni a korrekciózással!

6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Gaby82)
2014. dec. 17. 01:17

Ahh, volt barinom szeeeep iveltre tetovaltatta "hu, de meno, cekci" jeligevel. Vekony, az a csodalkozo moncsi-szeru... Majd talalkozott egy kozismert uriemberrel, kapcsolatba is elegyedtek, majd az "illeto" felhomalyositotta" hgy ez a Miki-eger stilus irto gaaaaaz...

Azota visszanovesztette...

De tetovaltasson mindenki, akar. Ez mar elore eldontott oder nem?! Fontos: szakemberhez menj:) Ha elcseszi, eveken at szivas...

2014. dec. 16. 22:48

Szerintem 1 titka van csak. Méghozzá az, hogy jó helyre kell menni! Biztos ismered a mondást, hogy olcsó húsnak híg a leve... :/

Nekem az alsó-felső szemhéjam és szemöldököm is tetoválva van és mind makulátlan. Olyan amilyennek elképzeltem. A szemöldököm szálazott így teljesen természetes hatású (az eredeti hiányos helyett).

Ha a forma tetszik és megbízol a kozmetikusban kérj kicsit sötétebb színt a korrekciónál. Még mindig jobb mint ha sötét lenne :)

Ha viszont egy kicsit is csalódott vagy még most keress mást mert ilyenkor lehet rajta javítani! Remélem jól sikerül a végeredmény!

2014. dec. 16. 22:25
Tönkre teszi a bőrt. Ez lesz. Főleg hogy láthatóan rosszul reagál a szervezeted a tintára...
2014. dec. 16. 22:00
Nevetséges szinte mind. Ez az én tapasztalatom.
2014. dec. 16. 22:00
Egy hete csináltattam kozmetikusnál a szemöldököm.Kávébarna színűre.Most levált a seb,szinte alig látszik a tetoválás:-(3 hét múlva kell visszamennem..de nem hiszem,hogy ilyen halványnak kéne lennie:-( valakinek tapasztalat?
2014. dec. 16. 21:57
Szemöldöktetoválás tapasztalatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook