Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretném kitetováltatni a szemöldőköm.Aki megcsináltatta már mik a tapasztalatok.Esetleg címet kaphatok-e.Hol csináltassam? fórum

Szeretném kitetováltatni a szemöldőköm.Aki megcsináltatta már mik a tapasztalatok.Esetleg címet kaphatok-e.Hol csináltassam? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 13. 12:52
Áruljátok már el legyetek szívesek, hogy miért jók ezek a tetoválások. Nem vagyok vaskalapos, meg ilyesmi, de tényleg nem értem. A srácoknak így vonzóbbak vagytok, Vagy miért? Tényleg érdekelne, nem cikizésből írom.
2009. szept. 16. 15:25

Sziasztok!

Én most fogok 4x-re vissza menni a szemöldök tetoválásra, mert mindig kidobja. Van erre valami ötletetek, hogy megmaradjon?

2008. júl. 8. 18:29

Szia!

Nekem először kozmetikai tetoválás volt 15.000 be került benne volt h kétszer üti át de ez csak kb 2-3 évig tart. Nekem egyáltalán nem fájt inkább az idővel volt gondom h 3 órát feküdtem egy helybe.

Aztán elmentem rendes tetkó szalonba ahol megcsinálta rendesen. Az első alkalom nekem sem fájt mondta h menjek vissza ha már nem varas. A második már fájt de ki lehet bírni, szerintem még nem volt rendesen begyógyulva.

De megérte. Nyugodtan csináltasd meg kevesebb vele azóta a gondom is. :)

2008. júl. 1. 10:06
Én 3 éve csináltattam, szép lett, nem kellett utólag korrigálni. Most viszont már elég halvány, de ez érthető. Nem akarok senkit elijeszteni, de ez elég fájdalmas! :-( Persze kibírható, sőt, ahogy itt olvasom, nem is mindenkinek fáj. Arra viszont fel kell készülni, hogy kb. 10 napig sebes lesz (ami nem túl szép látvány) és nem érheti víz. Szóval, nyaralás után praktikusabb csináltatni.
2008. jún. 29. 18:52
3 hét múlva lehet visszamenni utókorrekcióra illetve még egyszer áthúzzák. Benne van az árban. Van hogy az első tetoválásnál kidobja itt-ott a festékanyagot a bőr, mindenképpen olyan kozmetikust keres aki utókorrekciót is igér. De szerintem ez mindegyiknél benne van az árban
2008. jún. 29. 18:45
kétszer kell csinálni?ez benne van az árban?
2008. jún. 29. 18:44
Én 2.5 éve csináltattam a Jászai Mari térnél. Nem fájt amikor csinálták, csak 3 hét múlva amikor újra áthúzták akkor érewztem nagyon. Szerintem akkor még sebes volt és azért.
2008. jún. 29. 18:35

Köszi.Kérném a címet privibe.

Remélem túlélem,mert félek egy kicsit én is a fájdalomtól.

2008. jún. 29. 18:32

Szia nekem a barátnőm kozmetikus és ő csinál tetoválást. Én nem próbáltam mert a fájdalom küszöböm nagyon alacsony, de priviben szívesen megadom az elérhetőségét.

Viszont akiknek csinálta azok meg vannak vele elégedve :)

2008. jún. 29. 18:28
Szeretném kitetováltatni a szemöldőköm.Aki megcsináltatta már mik a tapasztalatok.Esetleg címet kaphatok-e.Hol csináltassam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook