Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a tapasztalatok az otthon végezhető munkákkal kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok az otthon végezhető munkákkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. márc. 3. 12:32
nekem nem kellene eget rengető pénz, nekem heti 10ezer is megtenné. Nekem csak arra kell igazán, hogy a heti enni valóm meglegyen.
2010. ápr. 20. 05:55
Nem találtam még olyat amelyikkel érdemes lenne foglalkozni:-( Nagyon vigyázni kell mibe fogtok bele ,de egy biztos :még senkit nem tudok aki ezzel megoldotta volna az anyagi gondját .
2009. okt. 15. 19:20
EXPRESS WORK EUROPA tud valaki valamit róla?
68. hjozsef59 (válaszként erre: 42. - 580dbd446c)
2009. máj. 19. 07:46
Én is jelentkeztem a Váci szövő munkára,de az a lényege,hogy az általuk gyártott szerszámokat gépeket eladják.A tanfolyamért szintén fizetni kell.Ha mégis beugrik valaki és hozzáfog a gyártáshoz,átvételkor leminösitik millió hibát találnak.Igérnek mindent amig meg nem veszed az elavult gépeiket.140 000 ft ért adják.Ha annyira nyereséges lenne ez a munka akkor ök csinálnák dolgozokkal,nem pedig a szélhámoskodásbol élnének.Ne ugorjon be senki,mert csunyán rá fog fizetni.Csodálkozom a magyar törvényeken,hogy engedi ezt a rengeteg szélhámost,csalot müködni.Én is több helyre fizettem 700 forintokat de mind kamú volt.Jobb lenne,ha az APEH ezekre figyelne fel,mert nagyon sok ember a munka reményében feladja rozsaszinű utalványon a pénzt.Ez nem csak az emberek becsapása,hanem adocsalás is.Ha ez a munkának nevezhető valami nyereséges lenne,akkor a szélhámosok csinálnák,nem pedig csalásbol élnének.Börtönbe velük!!
2009. máj. 13. 10:59

És ezek nem buknak le soha?

..mert akkor nekünk is ezt kellene csinálni, bár én nem vagyok egy nagy átverős fajta.. szóval ez a megoldás sem jó:D

2009. máj. 13. 10:30

Most sajnos még rendes munkahelyi melók sincsenek. :-(

Régebben volt, hogy jelentkeztem otthon végezhető munkára de csak csekkeket küldtek, hogy küldjek pénzt és akkor ajánlanak. Két csekket is feladtam de semmi megint újabb csekk. sajnos a legtöbb ilyen ajánlat átverés tapasztalataim szerint...

65. vvicus
2009. máj. 13. 10:17
Talán borítékhajtogatás lószar pénzért. De egyik ismerősöm ezt csinálja otthon, és most neki sem adnak munkát, mert a válság miatt szarban van a vállalkozó is. Vagy otthoni varrás, ha tudsz varrni. Anyukám ezt csinálta, amikor kicsi voltam. Hajlandó volt feláldozni a jó kis irodai jól fizető munkáját, hogy velem lehessen. És nem is keresett vele rosszul.
64. SF
2009. máj. 13. 10:09
Esetleg ha megegyezel a korábbi munkáltatóddal, hogy távmunkában valamit elvégzel nekik, máskülönben ne is álmodj róla!:-(((
2009. máj. 13. 10:04
..ez elég szomorú:(
2009. máj. 13. 10:03

Én suli mellett kerestem ilyet, de semmit nem találtam :S

Mind olyan volt, hogy fizess ennyit vagy annyit és akkor tájékoztatnak :S

2009. máj. 13. 10:02
bocsánat:álmodjak:D
2009. máj. 13. 10:01
Létezik otthon végezhető munka gyes/gyed mellett? ..vagy ne is állmodjak ilyenről?
2009. márc. 19. 17:55
Nekem is légyszíves küld el a honlapod címét.Előre is köszi.
58. dc15d4e0ee (válaszként erre: 57. - Gabka-1)
2009. márc. 19. 17:15
Milyen munkát találtál, ha nem titok?
2009. márc. 19. 14:50

Sziasztok!


Én is sokat próbálkoztam az otthon végezhető munkákkal.Mind átverés volt.Párszor pénzt is adtam fel,el is búcsúzhattam tőle.Semmit nem kaptam érte.

Most remélem megtaláltam a számításaimat,ide nem kellett pénzt küldeni.Próbálkozzatok Ti is a keresgéléssel.De csak olyanba vágjatok bele,ahova nem kell pénzt fizetni,főleg nem előre.Sok sikert!

2009. márc. 15. 23:58

Bocsi Hoxa, azt hittem csak más honlap linkjét tilos berakni. Hiába, ahány fórum annyi szokás :)

Ne hari új vagyok még, nem volt szándékos a szabálysértés. Bocsi mégegyszer

55. Hoxa
2009. márc. 15. 23:05
Susmus, refid-s, "emailbentájékoztatlak", "privibenmegírom" ajánlatokat ne tegyetek ide! Nyíltan lehet ajánlgatni REFID HIVATKOZÁS NÉLKÜL! Aki a maga alá szervezésre használja a fórumokat, annak a hozzászólásait, esetleg a tagságát is törlöm.
54. Nőci1
2009. márc. 14. 20:33
Megvan,a fórum csak máshol keresd!!
2009. márc. 8. 14:05

Azt hittem törölték a fórumot, de most látom, hogy át lett rakva ide.

Nehéz volt megtalálni :S

52. Nőci1 (válaszként erre: 50. - 8ee31e318f)
2009. márc. 8. 13:23
Na igen munka van otthon,csak nem biztos hogy abból feltudod nevelni vagy kiegészíteni a családi kasszát!!Mosogatásnál,főzésnél nem dobálnak meg pár száz forinttal.
51. Nőci1 (válaszként erre: 49. - 580dbd446c)
2009. márc. 8. 13:17
Biztos van még ilyen meló! Csak rá kell találni,de sok szélhámos mellett nehéz!
2009. márc. 8. 13:17

szerintem rengeteg munka van otthon. fozni mosni takaritani egyebek ;)


de en csa katveressel talalkoztam egy egy alkalommal

49. 580dbd446c (válaszként erre: 44. - Nőci1)
2009. márc. 8. 13:14

Nekem is ez volt/van a bajom :D

Viszont most jut eszembe, hogy egyszer voltam egy néninél és tele volt minden tolltartóval. Kérdem mik ezek? MOndta a Tesconak rakja össze ezeket a papír henger alakú tolltartókat és darabjárt fizettek akkor 5-7 ftot. Nem kérdeztem meg akkor hogy lehet ezeket csinálni, vagy kinél kell jelentkezni. Ilyet mástól is hallottam pl. otthon cipőt, papucsot vart ..stb. De többet nem tudok róla, bár nekem a varráshoz nincs tehetségem :S

48. Nőci1 (válaszként erre: 38. - Dc15d4e0ee)
2009. márc. 8. 13:14
Azért tájékoztass,mit kell tenni-venni!
47. Nőci1 (válaszként erre: 45. - Arany52)
2009. márc. 8. 13:13
Nagyon régen velem is történt hasonló!!Hát az 16-évvel ezelőtt volt,díszeket kellett összerakni,pár ezer forintért átvettem, én mentem címre azért bíztam meg benne!Gondoltam ez tuti,mert itt a telephely is!Na vittem,összeraktam,vissza vittem.Sajnos a telephely sehol nem volt,azt mondták 1-hónapra volt csak kibérelve!Megszedték magukat és futás!!
46. Nőci1
2009. márc. 8. 13:09
Hát igen még mindig várom, azt a hölgyet aki talált már becsületes otthoni melót!lehet hiába,mert nincs ilyen????
2009. márc. 8. 13:09

sziasztok!

Pár éve próbálkoztam mindeáron otthoni munkát szerezni. Hát egy nagy átvágás volt és mivel görcsösen próbálkoztam tovább, hátha mégis sikerül, több mint 20 ezret buktam. Mindenütt előre pénzt kértek és ahol vállatam munkát, a kiküldött munkáért 5 ezret, én balga örömömben kettőt rendeltem. Persze nem fizettek egy fillért se, és mikor érdeklődni akartam , a megadott telfonvonal már nem létezett.

Azóta is modnja a lányom viccesen, hogy anyu Te ne akarj dolgozni, mert az nekünk sokba kerül:DDD

Én így jártam.

44. Nőci1 (válaszként erre: 42. - 580dbd446c)
2009. márc. 8. 13:08
ÓÓÓÓ!!Ha lenne 100.ezrem én most nem itt lennék!! Ha-Ha!!
43. Nőci1 (válaszként erre: 37. - Winny)
2009. márc. 8. 13:07
Pontosan! Nekem mindenki csekket küld!Pedig ha jó munka lenne,nem lennék hálátlan,mert ügye vissza jön,de előre nem fizetek!Sajna eddig ,csak link dolgokkal taliztam.
2009. márc. 8. 13:06

A legtöbb becsapás,én is végigjártam ezeket. De volt egy ami még tetszett is volna de vagy 100e ft lett volna beruházás és nem volt rá pénzem. Googleba beírva lehet kijön nem tudom létezik-e még. Otthon lehetett faliszőnyegeket szőnni. Tájékoztatót kell kérni levélbe és kiküldik a tájékoztatót. Abban benne volt, hogy kb 100e ft, pár napos tanfolyam, szövőszék, pamutok..stb minden ami kell, a kész munkadarabot megveszik tőled de ha tudod többért te is árulhatod. Írták h régen mindezt ingyen később jelképed pénzért biztosították a felszerelést, de a legtöbb helyről eladták a szövőszéket..stb. Így sajna most ki kell fizetni, de ezt ugyanannyiért visszaveszik tőled ha már nem akarod csinálni.

Viszont a borítékolási,levelezési munka mind becsapás!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook