Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki valós otthon végezhető, nem mlm munkát? fórum

Tud valaki valós otthon végezhető, nem mlm munkát? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2011. márc. 29. 17:44

gepelo.hu


most van munka

2009. márc. 27. 12:36

Sziasztok Kedves Tagtársaim

Már nagyon sokszor kértem a segítségeteket,és nagyon sokszor segítettetek is,amit ezúton is nagyon szépen köszönök,de igazából most vagyok a legnagyobb bajban.Jelenleg egy somogy megyei picike falucskában lakom,már 13 éve,azelőtt Budapesten laktam ugyan 25 évig,de mivel sajnos nyitott gerinccel születtem,sajnos nagyon sokáig nem tudtam dolgozni,mivel a betegségem miatt nagyon meg kellett válogatnom,hogy hová megyek dolgozni,ugyanis KIZÁRÓLAG CSAK ÜLŐ MUNKÁT VÉGEZHETEK.Nagyon hosszas keresgélés után végre 1996 szeptemberében végre találtam munkát Budapesten a mai Főkefe Kht-nál,de sajnos úgy alakult,hogy 1998 januárjától el kellett jönnöm,azóta sajnos sehol nem sikerült elhelyezkednem,mivel sajnos itt a környéken sehol nincs rehabilitációs munkahely,és sajnos úgy néz ki hogy nem is lesz,most azt szeretném megkérdezni tőletek,hogy nem e tudnátok nekem ajánlani valami megoldást,hogy tisztességes otthon végezhető munkát találjak.Nagyon Hálás lennék,ha tudnátok nekem segíteni.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Krisztina

E-mail címem:Bundika71@freemail.hu

69. supin (válaszként erre: 62. - Magdolna23)
2009. márc. 25. 13:56
Én visszaírtam,hogy nem fizetni akarok hanem keresni.. Válasz az nem jött...
68. cirmesitompika (válaszként erre: 67. - Moonika80)
2009. márc. 25. 13:46
Köszi,megtaláltam.
67. moonika80 (válaszként erre: 66. - Cirmesitompika)
2008. nov. 11. 19:47
hálozatépítés
2008. nov. 9. 16:48

sziasztok

mi az az mlm?

lehet buta kérdés, de nem tudom.

köszi a választ

65. Talentum (válaszként erre: 64. - Ritamoto)
2008. okt. 7. 09:21
szerintem próbálkozzál egy fejvadász cégnél is, akik több tanácsot tudnak adni. szerintem Magyarországon nem nagyon van ilyen lehetőség, hacsak a munkahelyed nem tud ilyen távmunkát biztosítani.
2008. szept. 3. 13:32
Már hónapok óta keresgélek, de semmi siker.Közületek sikerült már valakinek valós otthoni munkát találni?Segítsetek!
63. supin (válaszként erre: 62. - Magdolna23)
2008. aug. 4. 06:40
Pontosan!!!
2008. aug. 3. 18:39

Szia

ezek a munkák mind átverések

fizess hogy dolgozhass elég hülyén hangzik

befizetsz nem tudom én hány csekket és még mindig nincs munka

Nem ajánlom senkinek

61. mtt80
2008. júl. 27. 19:13
Próbálta már valaki az otthoni.hu-n hirdetett munkák valamelyikét? Vagy ez is csak átverés?
60. Talentum (válaszként erre: 58. - 7a319416e1)
2008. júl. 10. 13:11
na de micsoda?
2008. jún. 24. 09:55
kerek otthon vegezheto IGAZI boritekolasi munkat, amikor a munkamert en kapom apenzt es nem en adom-Gorog Agnes
2008. máj. 20. 08:39
Lányok,bárki keres meg otthon végezhető munkával,sajnos nem valós,ne dőljetek be.Nem is érdemes keresgélni ilyet,minden tele van velük,csak átvernek.Ilyen bedolgozó munkákat max.nyelvismerettel tehát fordító munkával,vagy könyvelői vizsgával,könyvelést,vagy pályázatírást a megfelelő vizsgával lehet eredményesen csinálni.Én is vállalnék ilyesmit de egy egy vizsga nagyon sokba kerül,nincs rá keret most.Így sajnos várok amíg bölcsibe nem megy ősszel a gyerek és akkor vmi 4 órás munka.
57. cilus
2008. máj. 20. 07:26
ilyen engem is érdekelne
56. ea9bff1b44 (válaszként erre: 55. - 3a903e18a5)
2008. ápr. 15. 09:23

Hol lehet ilyenre jelentkezni?

Megírnád priviben?

2008. ápr. 15. 07:40

SZiasztok!


A 700ft-os aján lotottt én is befizettem,két hét múlva a fókuszban láttam viszont az enyémmel teljesen megegyezőú csekket.


Ahogy keresgettem az otthoni munkák közt,úgy találtam rá a próbavásárlásra,amit kipróbáltam és fizetett. A lényege,hogy bemész valahová,vásárolsz,megfigyeled az üzletet,utána kijösz és írsz magadnak egy jegyző könyvet(tisztaság volt-e,kedvesek voltek-e stb...) Ezt elküldtem e-mailben,meg a nyugtát,1hét múlva utaltak. Én fodrászatban voltam a hajvágás árát kaptam vissza,de mekiben,vásárolás értéke+még valamennyi. PL.Írószer boltba,amit veszel megtarthatod és kifizetik...stb

Ezen kivül,aki beszél még nyelvet,annak szokott lenni fordítási munka.

54. 3dd0ff39ce (válaszként erre: 53. - Christine)
2008. márc. 21. 12:57
Tökéletesen igazad van.
2008. márc. 21. 12:39

Pedig, ha belegondoltok, azért lenne benne ráció, nem? Ha valamelyik nagyobb irodánál, vagy bármely nagyobb cégeknél, ahol elszabadult a papírmunka, nem győzik, ott pedig érdemes lenne nekik alkalmazniuk otthon dolgozókat erre. Hm? Szerintem....

De hát....persze....minden cégnél van olyan "kihasznált" alkalmazott, akikre mindent rásóznak....sajnos....vagy nem jól gondolom? :S

52. Tracsi
2008. márc. 19. 13:13
Szerintem ne dőljön be senki ennek. Nekem a családban csinálta valaki és csak ráfizetett. Dolgozott egy csomót ki is fizette de semmi pluszt nem kapott! Sőt!
2008. márc. 18. 08:48
Nekem még sosem sikerült,pedig egy időben mindent megtettem érte!Valami mindig volt ami nem tetszett.pl.lekellett volva fizetni egy összeget,és semmi garanciát nem láttam rá,hogy pont én fogom azt a munkát megkapni,ezért feladtam!
50. christine (válaszként erre: 49. - Roni24)
2008. márc. 18. 08:39

Persze....abszolut igazad lehet, én meg valószínű naív vagyok. De akkor ezek szerint nincsen semmilyen otthon végezhető normális munka? Ez tök gáz....dehát ebben a világban élünk, ahol mindenki magával foglalkozik, ami még nem is lenne önmagában baj, de sikereit mások eltaposásával éri el. Nah..., az egy görény.

Köszönök minden választ, tanácsot, tapasztalatot, véleményt, mindent megfogadok! Bele kell törődnöm ezek szerint. Ilyen nincs, felejtsem el. Itt már csak a csoda segíthet! :D

Pusza

49. Roni24 (válaszként erre: 47. - Christine)
2008. márc. 17. 20:23

Vannak még a marketinges dolgok, csapatépítés stb.

Én annak idején, mikor otthon végezhető munkákat keresgéltem, interneten akadtam rá, egy cégre, nagyon precíz, nagyon hosszú online szemináriumot hallgattam végig, hogy megismerjem hogy mit is kéne csinálni. Nagyon hihető, nagyon meggyőző volt, és az tetszett a legjobban, hogy itthon csücsülve tudtam volna csinálni, mivel gyeden voltam egyedül a kisfiammal, így csak az internet állt rendelkezésemre munkaeszközként. Csakhogy, mint utólag ez kiderült 300e Ft-ot kellett volna befizetnem, hogy ténylegesen a neten keresztül tudjam intézni a dolgokat itthonról!

Nem mondom, hogy nem működne ez a dolog, de csak egy gazdag férj/feleséggel megáldott, otthon unatkozó, munkamániásnak, aki imádja az embereket, be nem áll a szája, és emellett még kitűnő rábeszélő képességekkel rendelkezik!

Nem egy gyermekét szinte egyedül nevelő, pénzt keresni akaró anyukának! Ha akkor éppen lett volna félrerakva 300e Ft-om, nyilván nem kerestem volna munkát, hogy kibővítsem a gyedemet! :S


Aztán volt egy ismerősöm, aki az Avonnal jött nekem, és azon belül a csapatépítéssel. Nagyon kitartó volt, mert kb. 1 éven keresztül rendszeresen bombázott az ajánlatokkal, lehetőségekkel, annak ellenére, hogy kerek-perec megmondtam neki, nem akarok még egyszer belevágni (még tinikoromban voltam tanácsadónő), győzködött, hogy ez már nem olyan mint régen volt, sokkal jobb lett, sokkal több lehetőség van, nem nehéz munka, gyerek mellett is lehet csinálni, stb. Tavaly májusban (kb. 1 évre rá) felhívott, hogy megint belevágott valami csapatépítős, marketing dologba, és hogy megint gondolt rám! Ismét mondtam neki, hogy köszönöm, de nem! Miután 1 órán keresztül ecsetelte nekem milyen szuper ez a cég, és mennyit lehet keresni, és milyen könnyű, és hogy ő nem akar rábeszélni semmire, de ez tényleg működik, megkérdeztem tőle, hogy mi lett az avonos dologgal? A választ már természetesen előre tudtam: ááááá, nem ment, meg így meg úgy, nem jó, hülyén volt megoldva stb.


Szóval, az otthon végezhető munkákra én már csak csendben rázom a fejem! De senkit nem akarok lebeszélni, mindenki úgyis csak a saját hibájából tud tanulni, én már próbálok másokéból is! :)

Önzetlenül senki nem fog segíteni ilyesfajta munkával, hiszen ha csapatépítés a lényeg, neki csak az ember létszám a fontos, nem az, hogy utána azzal is törődjön, hogy neked is jó legyen!


De ki tudja! Próbálj meg egyet, hátha neked sikerül! :S

48. supin (válaszként erre: 47. - Christine)
2008. márc. 17. 17:32
Kiváncsi leszek ki az aki akar máson igy segiteni. Manapság már nem szokás.Sajna
2008. márc. 17. 16:59

Sziasztok!


Igen, nagyon kevés az olyan otthon végezhető munka, amiből pénzt is látsz. De én hallottam néhány olyan emberről, akik már egy ideje csinálják, és keresnek is vele. Csak sajna azokat vagy nem ismerem, csak hallomásból..., vagy utálom! :)

Szóval azért kérdeztem én is Tudásbázisban, hogy hátha van a hoxa-sok közül olyan, aki csinálja, és keres is vele.

Ezek szerint nincs... :((


Azért én még reménykedem.....

Ha valakinek mégis pozitív élménye lenne ezzel kapcsolatban, írjon!!! :)

Pusza

46. supin
2008. márc. 17. 12:40
Hát ez nekem is jó lenne. Próbálkoztam,de mindig pénzt kértek. Én nem adni szeretnék hanem munkáért kapni...Sajna Ez nem megy..
45. mesiti
2008. márc. 17. 11:15

Borzasztó, valamelyiknek az a lényege az hogy küldjél valakinek pénzt, aztán hirdess te is, és küldenek neked is pénzt... piramis féle is lehetne...


100-ból 1 ember ha küld pénzt

44. Hoxa
2008. márc. 12. 11:51
Amiről a radirpokon írnak, a google adsense tényleg valós. Itt a portálon is ezt láthatjátok a google hirdetések felirattal. Ha van weblap, mindenképpen érdemes kitenni, becsületesen küldik a csekket.
43. Álomhajsza (válaszként erre: 42. - Supin)
2008. márc. 12. 06:12

nem. most megnéztem és nekem bejön.

[link]

"cheque" bejegyzést keresd

talán így sikerül, de amit betettem linket azzal is megy.

42. supin (válaszként erre: 41. - Álomhajsza)
2008. márc. 11. 11:15
Nem irtál el valamit? nem jön be
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook