Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a mosó-szárítógépek használatáról? fórum

Mik a tapasztalatok a mosó-szárítógépek használatáról? (tudásbázis kérdés)


2016. nov. 28. 19:21
Köszi. :)
13. Hné80
2016. nov. 26. 22:18
Lg-t vettem és imádom!
12. magamatadom (válaszként erre: 11. - Klarisszima)
2016. nov. 23. 12:33
Köszönöm :)
11. Klarisszima (válaszként erre: 10. - Magamatadom)
2016. nov. 21. 22:13
Most indesit. Az első wirlpool volt, most tesómék használják, 20 éves, egyszer volt tán javítva. A második egy zanussi turbodry, az 10 évesen lett csapágyas, vettem helyette egy ugyan olyat használtan, az vagy 3-4 évig bírta, ott a szivattyú romlott el, most egy éve használom a használtan vett indesitet, semmi baja. Újonnan csak az első kettő volt, mostanában ilyen gépeket, meg hűtőt csak használtan vagyok hajlandó venni. :)
10. magamatadom (válaszként erre: 9. - Klarisszima)
2016. nov. 21. 20:44
Milyen márkád van most?
2016. nov. 21. 20:30
95-ben vettem az elsőt, azóta csak olyan van. Mivel kicsi a hely, csak ilyen fér el, toronyban sem fér el. Én szeretem, nekem sosem volt egyikkel sem gondom. Ha lenne hely, én is külön vennék, de csak azért, mert kevesebb ruhát szárít, mint amit mos, és át kell pakolni.
2016. nov. 21. 19:30
Nekem a mosógépen van, sosem vennék egybe gépet..... ami mindenre jó az igazán semmire se.... Igy külön viszont szuper, mig a mosógépen lemegy a program a másik szárit.
2016. nov. 21. 19:04

Köszönöm az eddigi véleményeket!!! :)

Csak tényleg olyan pici a fürdőnk, hogy nem fér el a kettő gép.

Hú nagyon dilemmázok.

2016. nov. 21. 18:59

Amikor én vásároltam szárítógépet, akkor sokat olvasgattam róla véleményeket. Sok helyen azt írták, hogy nem jó a 2:1-ben gép.

Mert eleve másfajta kiképzése van a mosógép és a szárítógép dobjának.

Másik érv: ha elromlik a szárító része pl, és szervizbe kell vinni, akkor még mosógéped sem lesz.

Azt szűrtem le a véleményekből, hogy nem jó az úgy együtt. Emiatt vettem külön őket.

Persze biztosan van, akinek bevált a 2:1-ben megoldású gép, nem is vitatom.

2016. nov. 21. 18:55
Tudom, én is ezt hallottam, csak ha nincs hely nálunk. Viszont nagyon szeretnénk, ezért is hajlanék rá, hogy akkor egybe legyen.
2016. nov. 21. 18:52
A mosógép szerelők véleménye az, hogy külön jó.
2016. nov. 21. 18:49
Egyébként láttam én is ezt a módszert, de minden mosógépre rakható szárítógép? ( nyilván kell venni illesztőt )
2. bibity (válaszként erre: 1. - Magamatadom)
2016. nov. 21. 18:47

Nekem nem jött be, pedig Electrolux. Nem tudták megoldani a szöszök szűrését, és vastag rétegben rárakódtak a fűtőszálra, kb. 2-3 év után átégett.


Megcsináltattuk, most az a mosógép, a tetejére meg vettünk egy szárítógépet, így "toronyban" teljesen jó.

2016. nov. 21. 18:25

Sziasztok!

Olyan gépet szeretnénk venni, ami egybe mosó és szárítógép is. Kinek milyen tapasztalata van az ilyen gépekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook