Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a citromkúráról? fórum

Mik a tapasztalatok a citromkúráról? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 10. 10:03

Kedves Olvasók!


Citromkúra néven sok helytelen hozzá szólás történt ezen az oldalon. Természetgyógyászok szerint ez a PONTOS, és HELYES citromkúra:

30 napig ébredés után kell meginni 1db citrom levét. (Nem tesszük vízbe, nem higítjuk nem osztjuk el egész napra stb.)Feltétlenül használjunk szívó szálat mert hát, csak savról van szó! (vigyázzunk a fogzomácra).4-5 perc múlva ihatunk már más folyadékot is, és reggelizhetünk is. Negyedévente lehet ismételni.

2013. dec. 4. 20:36
Igen fogyokurára gondoltam.köszönöm szépen a tapasztalatokat.
2013. dec. 4. 09:12
Én gyakran szoktam ezt a kúrát csinálni, ha kicsit megszalad a mérleg velem.Kevesebbet eszek és naponta 2-3 liter citromos vizet iszok meg,és hatásos néhány nap alatt 1-2 kg le is megy:)
8. szomorkodó (válaszként erre: 6. - 17aadc1082)
2013. dec. 4. 09:07
Ezt az Esztergályos Cecília nyilatkozta, nem ééééééén:)
2013. dec. 4. 08:46
Én egy liter vízbe belefacsarok egy, ha kicsik két citrom levét, kb. 2-2,5 litert iszom meg egy nap, vagyis két, max 4. citromot naponta. El sem tudom képzelni, hogy tíz citrom levét meg lehet inni egy nap.
6. 17aadc1082 (válaszként erre: 5. - Szomorkodó)
2013. dec. 4. 08:41
hát, én simán lefogytam 20 kilót citrom nélkül is, csak kevesebbet zabáltam, és többet mozogtam. annyira nem nagy művészet.
5. szomorkodó (válaszként erre: 2. - 17aadc1082)
2013. dec. 4. 08:39

Megkerestem Neked:)

"Ha hízok néhány kilót, nekiállok a szokásos citromfogyókúrámnak. Nem hiúságból, hanem mert nem érzem jól magam a plusz kilókkal. Ilyenkor kilenc napig naponta eggyel több citrom kicsavart levét kell meginni, egész napra elosztva az étkezések előtt. A tizedik naptól naponta eggyel csökkentem a citromok számát. A tizennyolc nap alatt szinte mindent ehet az ember, szénhidrátok, tészta, kenyér, krumpli, rizs és édesség kivételével. Ha valaki ki akarja próbálni, tudnia kell, hogy feltétlenül szükséges mellé a vitaminpótlás! "



Többet nem tudok erről:)

4. 17aadc1082 (válaszként erre: 3. - Szomorkodó)
2013. dec. 4. 08:36
ja, hogy fogyókúra.. Sztem hatásos, csak mást nem kell enni mellé.
3. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Nina160c)
2013. dec. 4. 08:36

Fogyókúrára gondolsz?

Lugosító kémhatású gyümölcs. Az Esztergályos Cecília nyilatkozott valamikor ezzel kapcsolatban. Keress rá gugliban:)

2013. dec. 4. 08:22
Milyen eredmény? Skorbut ellen tök jó. Ja, meg influenzás időszakban is.
2013. dec. 4. 07:52

Csinálta már valaki a citromkúrát?

Ha igen kinek mi a tapasztalata róla és mennyi idő után kezdett látszani az eredmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook